Ľuba Albertová - Chronický únavový syndrom - CFS

Kreten

JanObr síce ti neverím že si mal CFS a držal si celý čas diétu a liečil si sa akurát u pani Albertovej, možno si mal depresiu alebo úzkosti alebo niečo iné, ktovie. Ale aj tak - ak si sa nevyliečil, potom by si to mal konzultovať rovno s pani Albertovou, nie s nami. Tu ked napíšeš že ty si mal presne túto diagnózu, liečil si sa u nej niekolko rokov a vobec ti nepomohla, lebo ona to ani nedokáže, tak akurát môžeš odradiť nejakého zúfalca ktorého by možno zachránila. To je jak ten doktor Sokol z Trenčína ku ktorému chodia chlapi z prostatou. Patrím medzi tých ktorých vyliečil a je nás dosť, ale nejaký hňup tu napísal, že k nemu je škoda ísť. Mne keby Sokol nepomohol tiež sa ho na rovinu spýtam prečo a kde je problém. Mal by si to urobiť aj ty a nekydat na človeka ako je pani Albertová. Karma je sviňa.

Tinitus

jolankatak ja som si u nej liečil tinnitus neviem či ti je jasné čo to je. Sú to strašne nepríjemné zvuky v ušiach ktoré prebiehajú stále aj v noci človek sa z toho ide zbláznit. Mne jej liečba pomohla ale je to iný problém ako máš ty. Či to pomože aj tebe s tvojim problémom to zistíš len ked tú liečbu u nej podstúpiš. Ani ona ti asi dopredu nepovie či ti pomôže alebo nie. Mne aspon to nepovedala len to, že sa pokúsi a uvidíme ako to dopadne. To je vždy lotéria a na 100 percent sa to nedá dopredu zaručit.

Brigita232

pre CFS - tvoje stupidne clanky pre ovce ako ty od aktuality a ineho mainstreamu si strc vies kam a spoliehaj sa len na pomoc lekarov , vela stastia... My ostatni co sme si svoje preskakali sa radsej riadime svojim rozumom bez manipulacie . Ked o tom pisu aktuality, na beton ten pristroj ma nieco do seba , len nechcu aby ludia prestali chodit k lekarom a jest lieky. Ja tu pisem zakladatelovi temy, lebo mu chcem uprimne pomoct na zaklade vlastnych skusenosti.

NOVAKOVA

JanObr pri CFS je v každom prípade potrebné držať diétu. Je dosť prísna a ak to odflákneš tak na zlepšenie zabudni. Ja som už po pol roku liečby zaznamenala zlepšenie, ale akonáhle som začala flákať diétu, stav sa zhoršil. Tie byliny čo dáva Albertová majú zázračnú moc, ale ako mi aj ona sama prízvukovala, len keď držím diétu. A ešte jedna doležitá vec ktorú všeobecne pacienti podcenujú je, že diétu si nemôžeš stanoviť sám a nedá sa zistiť ani žiadnym zázračným prístrojom. Musíš si ju zistiť z špeciálnym vyšetrením z krvi. Lebo každý to nemá rovnako, každý pacient musí držať inú diétu. Keď som sa liečila ešte u neurológa tak nad diétou mávol rukou a pchal do mňa len chémiu. Bolo mi zle a zaspávala som v autobuse. Neskôr som už ani nemohla chodit mestskou dopravou, proste som nevládala.

Brigita232

inak unavovym syndromom som trpela aj ja od 16-30 rokov zivota, vzalo mi to najlepsie roky zivota...roky som chodila po vysetreniach a nic, uplne som stratila doveru v lekarov,mavala som stale zvysene teploty do 37,4 priserna unava, len spat, motanie hlavy, bolave cele telo, pisaknie v usiach...po rokoch zaver, zevraj je to asi moja prirodzena teplota a mam si nato zvyknut ! ?????na toto? ved mi bolo hrozne, ledva som sa vlacila a pozerala na svet. chodila som potom aj k liecitelovi aj na cisnku medicinu , nejaky detox a nejak to potom preslo. s dcerou chodim teraz na ten sensitiv imago a nasli jej parazity /vravela som si, ze to najdu kazdemu..../, ale po nasadeni antiparazitik sa jej zdravotne problemy upravili, neverila som tomu kym nevyuzivala lieky, ona byvala stale chorlava, vkuse virozy, dusive kasle, unava.

Brigita232

daj sa vysetrit pristrojom Sensitiv Imago, ten ti najde naozaj vsetko a zisti pricinu tvojich problemov, nasledne ti odporucia liecbu. Pozri vo svojom okoli, kde mas najblizsie nejake stredisko. Kupuju si to aj lekari, my tiez chodime jednej lekarke, co to pouziva a mozem povedat, ze vysledky su vybrone, aj ked som tomu spociatku velmi neverila.