Ľuba Albertová - Chronický únavový syndrom - CFS

JanObr

kreten

ja som uzival rozne bilinne preparaty.stale ine.k tomu dieta.neviem co bolo v tych liekoch,zlozenie tam nebolo.a neodpisal si ci mal syn aj nejake ine priznaky okrem unavy.lebo unava je aj pri depresii.totiz to unanvovy syndrom nie je hlavne o unave ale o totalnej vycerpanosti a bolestiach

Kreten

Fajn, tak bol som úprimný, nezdá sa ti, že teraz si ty na ťahu? Prečo nenapíšeš o sebe? Čo všetko si užíval? Držal si diétu? Bol si s ňou stále v kontakte? Lebo na tomto si ona dosť zakladá a boli sme na to aj dopredu upozornený. Ja ti proste neverím. Tam som sa v čakárni stretol z ludmi ktorý mali také problémy, že som nechápal a každý si liečbu chválil. A čo prvé som u nej kvitoval že nám hned pri prvom stretnutí povedala, že aj keby ona spravila neviemčo, ked syn nebude spolupracovat, tak to môžeme zabaliť. On mal velmi prísnu dietu a na začiatok ju veľmi nechcel dodržiavat. Zakaždým ked polavil sa mu o pár dní pohoršilo. Potom to konečne pochopil a dal si povedat. No ale idem do záhrady makať od teba som sa nedozvedel nič o tvojej liečbe. Asi žiadna nebola.

JanObr

no a pohli sme sa.a teda okrem unavy mal aj ine priznaky?totiz to,to ze to je v karte neznamena ze to ma.mal ohromujucu unavu?teploty?bolesti?do roka bol fit?hmmm

Kreten

Nie, neliečil som sa s CFS. Ale liečil sa môj syn, ktorý má teraz 22 rokov. Tak myslím, že mám skúsenosť dosť zblízka. A presne túto diagnózu má môj syn aj oficiálne v karte, a to si píš, že sme najskôr skúšali všetko, nebol by som hned išiel nejakej liečitelke nebyť toho, že je Albertová aj psychológ. Môj syn nebral lieky od nej rok a pol, zlepšil sa ovela rýchlejšie a prakticky do roka mu už nič nebolo. Teraz študuje na VŠ čo by nebolo možné nebyť tej liečby. Ja som mal iný zdravotný problém a riešil som ho u spomínaného Sokola a tiež úspešne. Lenže za ten rok čo môj syn navštevoval pani Albertovú sa celá naša rodina s ňou už ak to tak môžem povedať spriatelila a videl som aký všelijaký ludia sa tam u nej vystriedali aj s akými chorobami. Tak keď čítam taký negatívny príspevok o nej neni mi to po chuti. A stále si myslím, že si alebo konkurencia alebo ste sa možno z nejakého dôvodu rozišli v zlom. Lebo mi nejde do hlavy ako by niekto mohol na takú osobu povedať niečo zlé ak ju skutočne pozná. Môjmu synovi venovala tolko nezaplateného času že to doteraz nechápem. To sa len tak nevidí.A tiež nechápem prečo si to nevyriešiš s ňou ked si neni spokojný. Ale to sa asi nedozvieme, že?

JanObr

liecil.mne ide len o to aby si povedal s cim sa tam liecil ty. ja som to povedal,tak preco si ty zahadny.este raz liecil si sa u nej z cfs?to je tema prispevku

Kreten

Takže už mi je jasné s kým mám dočinenia :-). Ty si sa u nej nikdy neliečil a hlavne nie z CFS. Aj keď som kretén, zbytočné debaty nevediem. Zavolaj Albertovej a posťažuj sa jej, ak máš odvahu.

Kreten

Nechápem prečo sa rozčuluješ asi by som sem nepísal len tak keby som nemal skúsenosti. A ty by si mal napísať Albertovej a prekonzultovat to s nou. Až je to pravda čo si napísal. Lebo mohol by to byť aj príspevok od konkurencie. Toť len moj názor, tak nevyskoč.

JanObr

pocuj kreten a s cim si sa tam liecil ty?ak nie s cfs tak sa nevyjadruj.chceli tu pocut ci sa niekto u nej vyliecli