Ľuba Albertová - Chronický únavový syndrom - CFS

asitak

Pani Albertová je jeden z mála ludí na tomto pošahanom Slovensku ktorému sa človek može s kludným svedomím zverit do rúk. Všetci čo ste u nej naozaj boli mi dáte zapravdu že je to studnica vedomostí. A určite aj vám a nielen mne dala množstvo informácií ktoré by som nenaštudoval ani za celý moj život. A vobec by to nemusela robit. Vobec by si nemusela zo svojimi pacientami vypisovat a celý čas čo ich lieči sa o nich starat. Ved to nikdo nerobí. Ja aspon takého človeka nepoznám. Toto bol prvý človek ktorému naozaj záležalo na tom aby som sa dostal z mojich zdravotných prúserov. Neviem čo myslíte pod tým že je prísna. No jasné, dá vám nejaké podmienky. Ale však to je úplne normálne. Tak ked sa chcem vyliečit volačo musím aj dodržat. Nejakú diétu napríklad alebo zmenit režim začat sa hýbat a nesedet na gauči od rána do večera. Však chodte sa liečit niekomu inému a neoberajte ju o čas ked toto neviete pochopit. Sú tu taký čo im na svojom zdraví záleží a sú ochotný spravit všetko čo im povie. Lebo sa to vyplatí ak to náhodou neviete. Možno volakomu trvá tá liečba naozaj dlho ale ked si mal desat rokov zdravotné prúsery tak jak možeš čakat že volakdo luskne prstom a už je super. Tu sa nadáva na doktorov že nanás kašlú a ked niekdo nekašle tak zas sa volačo nájde. Já za seba možem s kludným svedomím povedat že pre mna to bola tá najlepšia liečba jakú som kedy absolvoval. A vyhovovala mi úplne vo všetkom.

Omen

@ Drahanka, napíš, čo ti je a ja ti odpoviem.

@ JanObr, si môj hovorca alebo jasnovidec, že sa vyjadruješ za mňa a píšeš kardinálne blbosti???
Teraz mi je už jasné, prečo sa tu sťažuješ na p. Albertovú! To, čím trpíš ty, to sa totiž vyliečiť nedá. ; )

JanObr

Omen napse tie sprostosti co vsade,ze treba mat teploty a zvacsene uzliny.ale PEM nespomenie,lebo ani nevie co to je.ludom povie ze ak nemaju teploty a zvacsene uzliny nie je to cfs,ale nepozna rozdiel medzi postvirovym chronickym unavovym syndromom ktory vznikne po infekcii napriklad a chronickym unavovym syndromom ktory vznikne napriklad po autonehode,strese alebo traume a vtedy mozu byt teploty a uzlilny ale aj nemusia