V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

megapsycho

To o com tu tocite?
Ake stare budovy?
Ste okej? Vsak co ked sa zosunie nejaka stena alebo prepadne pod vami podlaha, schody ci spadne strecha..?
Alebo natrafite na bezdakov ci narkomanov? Do opustenych domoch tiez chodia niektore baby co sukaju za peniaze s muzmi. Tych 5 chalanov a 1 babu ste mozno vyrusili ked im chcela vyfajcit za prachy. Mladez same sprostosti robi a tiez socialne zavisle matky ci narkomanky.
Co uz je to za zaluba chodit strasit do opustenych starych budov a domov..?

biskwit

V com?
V praci,
.. ak nenahadzaju uspokojenie vo vztahu a citia sa osameli mali by svoje stastie zamerat na pracu alebo na charitu a pomoc socialne slabsim obcanom, pripadne na ochranu pamiatok, prirody, a pod.

Antisexx

Ukrajina a ja že dakde pri ukrajine :D mozes ist preskumat opustenu pezinsku liecebnu vraj je to ok ale ze uz je taka dost ponicena :)
Filip diki :) ja by som isla jedine keby ides ty :D

dobreuz

Neboj, ochránim :D Také malé žieňa :=) :D
Len bude treba hackera nech zistí jeho IP adresu :D Banská Bystrica by mohla byť alebo Žilina. Len koľkí by sme sa zišli, to neviem :D

Antisexx

Hej obran aj mna šak nemam ani 50kíl :Dd a ano to prepadnutie by bola bomba ! :D len este zistit lde byva. A stretko niekde v strede SR kedze vsetci su tu bud z vychodu alebo zapadu :D

dobreuz

Tomáša prepadneme ako gestapo a naložíme ho do dodávky a nebude mať na výber :D :D :D A s tým že nás budú chcieť zbiť rátam :D Ale viem sa brániť :D

Antisexx

Išla by som. Ale to by nás tam polovica uživatelov pobila za naše rázne a divné názory :D a Tomáša z domu nevytiahneme :'(

dobreuz

Alebo aj to stretko fóra by bola sranda :D By sme niekde posedeli všetci užívatelia stadeto a potom tí, čo by chceli by išli na urbex :D A išli by sme celá výprava :D :D