V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

petroneta

tomas, veď to čo písali bolo tak veľmi absurdné, že sa tomu jednoznačne nedalo uveriť, iba sa nad tým zasmiať. Ideme prepadnúť inak zmýšľajúceho diskutéra ako gestapo?
Prosím ťa pekne. A ty zrazu uveríš, že to tak je? Vieš, prečo si o ľuďoch myslíš, že sú tak príšerne primitívni? Lebo medzi nimi nežiješ a nepoznáš ich. Myslím, že práve takéto stretnutie by mohlo vám mladým pomôcť a vnútorne vás obohatiť. Napriek rozdielnym názorom. Spolu si zájsť na výlet, spolu si opekať, prípadne brnkať na gitare a dačo spievať. Keď sa kladie táborák, je úplne jedno, kto má aké názory, každý prikladá na oheň, každý má svoju úlohu a všetci ťahajú za jeden povraz.

Tomas12345

noc :

Neviem či v tvojom okolí sa medzi sebou bežne vyhrážate takýmito vecami ale mne to teda rozhodne normálne nepríde. O takýchto veciach sa ani nevtipkuje. A hocijaký psychopat moze dat pod tu výhražku aj 10 smajlov a nič to nemení na veci.

dobreuz :

No lenže ty si takej výbušnejšej povahy že v reáli by si s tebou človek aj musel dávať pozor na jazyk či ti nepovie niečo čo ťa urazí.

Abcd888

Aspoň by ma to pobavilo : D chcela by som raz naživo počuť tú vetu: „Mám 49 rokov a za celý život som nedostal ani jediný bozk." : D

dobreuz

Ja tiež :D Len či by aj Teba nenazval zlatokopkou :D (vieš aký je) A na Tomasa12345 som fest zvedavý. A celkovo by som chcel vidieť tých ľudí čo sem chodia naživo :)