V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

Elaa

napriklad ja ho vidim vo viere, v priatelstve, pomáhani druhým,v hudbe, záujmoch..vždy sa da najsť..nie každému je súdené mať manžela/priatela či rodinu a napriek tomu moze prezit zmysluplny život

dobreuz

Ešte sne sa ani nevideli a už čo tu z nás všetci robia :D Rád by som proste normálne stretko viacerých užívateľov z tohto fóra, aj Pilcuka samozrejme :)

petroneta

dobreuz: Nedajte sa s antisexx odradiť, že nebude Tomas. Choďte určite, aj keby ste mali byť len vy dvaja. Akí ste kreatívni, snáď si vymyslíte niečo aj namiesto toho zmareného únosu. :-))
"Sex vo vztahu by bol jedine v tom pripade ak by som videla ze ma partner naozaj miluje a ze ma nema len na to. Sex nemam rada"
dobreuz, žiadny sex s ňou. Iba jemné, nežné milovanie, aby jej bolo jednoznačné, že to s ňou myslíš DOBRE UŽ a stále. A to až na n tom stretnutí. Na úvod jej priniesť kytičku kvetov. Zaslúži si. Nejakú zmiešanú, kde sú rôzne malé kvietky, a je pod tým nejak v nádobke voda, aby to mala kam dať, kým ste na výlete. Tá by sa tak hodila k jej osobnosti, nie?