V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

petroneta

Bol jeden mních, ktorý zakaždým pri každej situácii citoval dačo z Biblie. Ostatným to už liezlo na nervy, nakoniec predstavený rádu sa rozhodol, že mu zakáže citovať z Biblie.
Raz tak všetci sedeli, vonku bola príšerná horúčava, ale v dome príjemne chladnejšie, obedovali a rozprávali sa, keď zrazu vošiel z dvora do budovy somár. Všetci ho začali odháňať. Vtedy predstavený vyzval toho mnícha, že keď aj na toto vie povedať dačo z Biblie, zákaz citovať Bibliu neplatí.
Na to mních: Evanjelium podľa Jána, kapitola 1:
"Prišiel medzi svojich a svoji ho neprijali."

dobreuz

Ešte ma napadlo že by sme sa rozprávali o niečom a v tom by to prerušil Tomáš a začal by recitovať odseky z biblie, no nebola by to sranda :D By som šikal kocky asi :D :D

dobreuz

Inak Tomáš prečo by Ťa mal niekto biť? Chceli sme Ti len dobre, troška Ťa dostať na čerstvý vzduch. Proste ma zaujíma s kým si tu píšem na fóre, že kto je na druhej strane „linky“ :D

noc

Tomas, ty si takto pri zmysloch? aky trestny cin. Su tam pre istotu tri vyrehotane smajle, kazdy sa sula a ty sa vyhrazas. To je diagnoza na lieky.
Ale nech sa zas vsetko nekruti len okolo teba a tvojom poruchanom vnimani reality. Daj si kilo liekov, ktore tak obhajujes, nech zaberu.

dobreuz

Petroneta presne tak :)
Tomas12345 veľmi dobre vieš, že to bola len sranda, chceli sme Ťa len vytiahnuť z domu :)
Inak ostatní, čo si myslíte o tom stretku fóra? :D

petroneta

"nemám záujem o stretnutie, kedže asi by tam došlo nielen k slovnému ale i fyzickému napadnutiu zo strany niektorých a ja sa teda biť s nikým nemienim."
to snáď nemyslíš vážne. Dobreuz a podobne sú inteligentnejší, než si myslíš. Nebudú s Tebou diskutovať o hmotnosti a športe a náboženstve, dajú neutrálnu tému o počasí a keď budeš na dážď tvrdiť, že ono je to v podstate slnko, slušne Ti pritakajú, že máš pravdu a budú si ticho myslieť o Tebe svoje, ale udrieť Ťa absolútne nikto kvôli tomu neudrie.
:-))

Tomas12345

Antisexx :

dobreuz :

Nemozte len tak niekoho prepadnut na ulici a strčiť ho do auta, to je únos a obmedzovanie osobnej slobody. Zamyslite sa na to čo tu píšete, pretože už len vaša diskusia naplna skutok trestného činu.

A nie, nemám záujem o stretnutie, kedže asi by tam došlo nielen k slovnému ale i fyzickému napadnutiu zo strany niektorých a ja sa teda biť s nikým nemienim.

Meweriick

Guga12 je to pekne všetko trosku detinské ale krásne dá sa nato napisat len dúfam ze sa ti to všetko splní. A Ukrajina ak chceš poistku kooperativa to istí ;)