V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

Ukrajina

Antisexx:
Sám na to nemám odvahu ani gule a z toho obmedzeného počtu mojich kamošov to nikto nemusí :D
Potrebujem poistku :D

Guga12

S kamarátkou sme si kreslili, aké strihy svadobných šiat by sme chceli. Keď budem dospelá, chcem sa vydať, mať 4-6 detí, dievčatká aj chlapcov a mám presnú predstavu, ako ich budem obliekať a mať muža, ktorý bude ku mne dobrý, postará sa o mňa a môžem mu povedať, keby ma niečo trápilo. Kým budú deti malé, budem pracovať z domu, keď spia a budem vytvárať na počítači firemné logá. To je aj zaujímavé, a aj si tým trochu zarobím.
Inak ešte predtým, ako sa vydám, chcem byť lekárkou. Keď príde do ambulancie ubolený človek, že ho bolí toto a hento, a má horúčku, ja budem mať predstavu, čo mu môže asi byť, pošlem ho pre istotu na rontgen, a na fotke bude vidieť, kde to má čierne a zapálené, predpíšem mu liek, vďaka ktorému sa vylieči.
Bola by som smutná, keby som sa nevydala a nemala deti.
Ale aj tak by som bola lekárka a bola by som šťastná, že pomáham iným ľuďom, v tom by bol zmysel. A večer po práci by som potom robila tie firemné logá.

Antisexx

Zgulali a tak vzniklo to strašenie, padajuce telá z nebies pri opustenom mlyne :D vidiš Tomaš za všetkym nie sú duchovia

Antisexx

By si sa cudoval :D ja som raz v lese šla do tej budky, posedu a tam kondomy na zemi, rozhadzana "postel" na ktorych bolo milion mysacich hovien :D este aj polovypita flasa tam bola tak ani sa necudujem ze si predtym radsej vypili aby sa nepovracali z toho :D

dobreuz

A pochybujem že išli sexovať, lebo sme ich stretli na schodoch na poslednom (13tom) poschodí, takže išli na strechu a neviem si predstaviť niekoho kto by to robil na streche XD.

Antisexx

clovek si musi byt isty kam stupa a v akom je to stave. Ked si neni isty tak nejde predsa. Ja uz nechodim ale treba sa tam "vyzbrojit" ako vravi dobreuz slzny sprej a neviem čo ešte. Tak urcite tam chodia aj ludia co tam spolu "si uzivaju" ved nasla som tam krabicky od durexu ale co my s tým ? To je ich vec, my tam chodime za inym ucelom. Je to proste určity druh dobrodruzstva a kazde dobrodruzstvo prinasa so sebou nebezpecenstvo ako aj zamestnania ci sporty.

dobreuz

Megapsycho úplne mimo, ale nevadí :D
Uvidíme, že či sa vôbec nejako zorganizujeme a bude nejaké stretko :D