V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

dobreuz

Tak ale hej tiež ma to napadlo s tými duchmi :D :D Ale fakt, ktovie čo bol zač, úplne po tme tam chodiť a ešte sám a k tomu víchor až dvere vylamovalo :D

dobreuz

Heňa ani Tebe odvaha nechýba, túlať sa po opustenej psychiatrii :) A dnes to boli prieskumníci, išli tiež na strechu, je z nej krásny výhľad, len škoda že je to také zdevastované :( V roku 2017 to bolo najzaujímavejšie opustené miesto na Slovensku ten mlyn a teraz to je skoro ruina :(

Antisexx

Ja som dnes bola v opustenom moteli ktory raz "trocha" vyhorel. Nasla som tam knizocku Ustavu SR tak som rada lebo sa mi to bodne na maturu tak som si ju zobrala :D a bola tam taka divna podlaha akoby z kartonu takze som stupala len po tych neviem ako to povedat proste po tom pevnom :D bola tam aj diera asi sa tam niekto prepadol :D ale bola to mini vyška len skor by ma zaujimalo ako odtial odišiel kedze zdola sa vyjst nedalo lebo ked som chcela ist dole tak tie dvere nešli otvorit. A v tých izbách bolo dosť múch :D ale motelík to musel byt pekny mal take skromné drevene izbičky

Antisexx

Ta skadze odvahu bereš :DDDD podla mna tomáš si bude myslieť že to boli duchovia :D ale každopadne dobre že ste odtial odišli určite to bol nebezpečný človek.