V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

Antisexx

Teda, velmi zaujimava stranka, paci sa mi, ze je to pekne rozdelene od praveku po sucasnost. Urcite toho vela precitam, bodne sa mi to aj na maturu :) dakujem

Antisexx

Nemám až také zaujímave koničky. Viac menej som doma a učím sa. Ale rada si zahrám pc hry aj keď momentalne nie je na čom. Ďalej mám rada šoferovanie a čitanie kníh podľa skutočnej udalosti. Ale najradšej som vonku, keď zmaturujem, chcem byť stále vonku hlavne v prírode, milujem lesy. Možno sa naučim plávať, v júli každoročne chodím na Tankové dni v Trenčianskych Stankovciach lebo milujem históriu a všetko s tým spojené.

NeznamyTHM1986

Peterrr: Tak trochu ti rozumiem... Ja napr. hoc som teraz na čiastočnom invadlidnom dôchodku - no ako píšem robím si ten rekvalifikačný kurz atd - proste tvrdo na tom pracujem, aby som už konečne mohol nezavislo fungovať atď... Každopádne som stále opatrný hej (netrúfam si povedať, že to určite na milion perecnt vyjde)..

Ale občas si v duchu poviem, že keď ten kurz vyjde ako planujem a budem mať vlastný byt a samostatne budem fungovať tak že ,,asi začnem robiť videa ako D. Hanc" :D

Peterrr

Neznámy:
Aj mňa by vytočilo, keby mi to niekto povedal.
Mne zas niekto povedal, že som si neprial tak ako sa má a že nie som pozitívny.
Hanc, hm, ja hlavne neviem a niekedy sa mi to zdá aj trochu neuveriteľné, že sa prezentuje aký bol v minulosti outsider a ako pred tridsiatkou prišiel o vzťah a bol takmer bez peňazí a zrazu o pár rokov alfasamec, peniaze, manželka, pohodička.
Nezávidím mu to a doprajem mu, predsa len mi je sympatické, že sa snaží motivovať, ale tamto čo som spomenul sa mi zdá podozrivé.

NeznamyTHM1986

Peterrr: V pohode, nemám problém s odpoveďou. Ide o to, že David Hanc rozpráva veci, ktoré pekne znejú no v praxi sa presadzujú ťažhšie.
Trebárs: Nehovorím, že sa nedajú zlepšiť komunikačné zručnosti ohľadom zoznamovania... No ale určite sa z každého nestane prudko vtipný človek - čo v každej vete povie vtip alebo nebodaj dvôjzmysel... On to prezentuje, že každý môže byť taký keď bude robiť to čo hovorí vo videách.
Depresie prezentuje ako stav mysle - že stači robiť toto čo on hovorí a hneď sa všetkého zbavíš.... Opäť - netvrdím, že každý kto sa zle cíti si ma dať predpisať tabletky. Určite nie. No ale kto trpí ťažkými depresiami atd tak ako sa hovorí tie Davidove rady su mu na dve veci....
A do tretice - niektoré veci si predstavuje ako ,,hurvínek válku"... J**be ťa šef v robote - najdi si inú; j**be ťa partner partnerka - no najdí si iného. Predstav si, že žiješ v meste kde je problém s pracovnými príležitosťami no podarí sa ti zamestnať u niekoho - kto ti da relatívne solídny plat no občas maš chvíle žeby si ho najradšej uškrtil (obrazne hovorím) no najdeš si partnerku a mate dve deti... Aj vtedy toto platí? Že j**be ťa šéf? No zmen prácu nie? (ta rada ma asi taku hodnotu ako keď bola relácia SOS a bavili sa dve pribrzdené kadernčiky jedna hovorí - Ja by som chcela vyriešiť hlad v Afrike vieš tie deti čo hladujú chúďatka... druhá a ako? Prvá: Jednocuho. Nech sa najedia... A ta druha ešte dodala: Geniálne) A The Secret? Váv.. Mysli pozitívne a budeš mať šecko po čom tužiš musiš mať správne nastavenú myseľ........ Boha - keby to fungovalo tak sa mi nestane to čo som nižšie pisal - 15 neuspešných pracovných pohovorov atd (prosím: len mi nez**eb toto čo mi povedala jedna bývala známa - ,,ale ty si si možno myslel že to chceš, to si v skutočnosti nechcel")

hm hm

Ja som tiež bez vzťahu už celú večnosť. Samozrejme, ženy sa mi páčia, ale som introvert, neviem ženy baliť, ani im dvoriť. Celé mi to príde ako keby som pred nimi trapošil. Nuž, čo ti poviem, pomáha mi masturbácia. Po nej, si na ženy ani nespomeniem a venujem sa svojim koníčkom: beh, knihy, kreslenie (aj keď skôr len začínam), prechádzky v prírode. No, robím čo ma napadne a na čo mám v danú chvíľu chuť a tak nejako ten môj život plynie a uteká.

Abandonata

Zmysel sa dá nájsť v hocicom. Najhoršie je keď žiješ v tom, že každý by mal mať vzťah. Áno je to tak nastavené v tejto spoločnosti. Aj ja som z toho mala spočiatku nenormálne depky. Mám určité zdravotné ťažkosti, kvôli ktorým má bývalý partner opustil. Po troch rokoch zivorenia zo SVK platu som to riskla do zahraničia. A neľutujem, naskytla sa mi jednoducha práca, ktorú zvládam aj so zdravotnými problémami. Priznali mi aj čiastočný invalidný. Šetrím si na nejaké kurzy, ktoré chcem absolvovať a viem že sa mi to podarí. Do budúcna si plánujem postaviť menší domček. Toto sú veci, ktoré má držia nad vodou. Partnera neriešim, tu vonku som spoznala zaujímavých ľudí s ktorými sa vzájomne držíme a podporujeme, chodíme na výlety, popritom vo voľnom čase tvorím, čítam motivačné knihy, a snažím sa byť lepším človekom, pomáhať iným a ísť im dobrým príkladom. Život nieje len čiernobiely.. mne toto k šťastiu staci, viac ako byť v nejakom "vzťahu"...

Peterrr

Neznámy:
Čo máš proti Hancovi a filmu Tajomstvo?
Len ma to tak zaujalo, lebo na mňa zanechali pozitívny dojem, tak chcem vedieť čo proti nim máš, hm?