V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

Antisexx

Ano je tam vela tankov z Wotka :) aj ukazky svetovych vojen. Oplati sa tam ist ale najlepsi tankfest je vraj v Anglicku.
Nauc sa plavat niekde kde je menej ludi, lebo mna by to znervoznovalo :D a ved šoferovanie ma vela ludi rado.

dobreuz

„Nemám až také zaujímave koničky. Viac menej som doma a učím sa. Ale rada si zahrám pc hry aj keď momentalne nie je na čom. Ďalej mám rada šoferovanie a čitanie kníh podľa skutočnej udalosti. Ale najradšej som vonku, keď zmaturujem, chcem byť stále vonku hlavne v prírode, milujem lesy. Možno sa naučim plávať, v júli každoročne chodím na Tankové dni v Trenčianskych Stankovciach lebo milujem históriu a všetko s tým spojené.
Wau Heňa, super! Aby baba považovala šoférovanie za koníček :O A tie tankové dní som pozrel na YT to vyzerá ako World of Tanks naživo :O Inak aj ja rozmýšľam nad tým plávaním, lebo ku behu je to asi naj doplnkový šport okrem posilky len tu je to dosť problém lebo mestská plaváreň je furt prepchatá :( Možno skúsim v lete na štrkovisku, tam skoro nikto nie je.

Kaido

dobreuz
To nie je len o sporte, on sa doslova v kazdej teme tvari ako vseznalec, je jedno ci sa tyka nabozenstva, psychickych chorob alebo fyzickych, alebo nebodaj vztahov o ktorych absolutne nic nevie.

dobreuz

sasa213 pravda, len keby každému nevnucoval svoju vieru... A ešte musí prispievať do každej jednej témy a snaží sa presvedčiť ma že vie o športe viac ako ja čo behám vyše 4 rokov... A ešte si myslí, že všetko vie a každý si vymýšľa.

sasa213

dobreuz- rozumne pišeš ale to zbytočne sa nad tým vobec pozastavovat...človek ktory nechodi nikam do spoločnosti,vždy je len doma zavrety tak jasne že si vytvori svoju bublinu a v nej žije...a ešte keď ho vtom rodicia podporuju čo by mali zaujať úplne iny postoj tak už fakt neni očom

dobreuz

Kebyže nemáš lovatých rodičov tak z čoho by si žil? Z viery? Za tú si kúpiš jedlo? Bože, chlap, schop sa a výstup už z toho virtuálneho sveta a začni žiť realitu.

dobreuz

Áno ale na permanentné obťažovanie ľudí Tvojou vierou na to nemáš zdravotné problémy, však? Hej, a z čoho máš príjmy? Nechaj ma hádať, žeby povolanie syn?

dasaja

Tomas12345- v poriadku ak máš dosť penazi jasne nemusiš robiť..ale snáď ta nezivia rodičia lebo vieš tí sa raz pominu...

Tomas12345

ahjaj :

Naozaj si nepamätám že by som tu na fóre založil nejakú tému o práce. Jedine čo som asi ešte pred zopár mesiacmi pracoval bolo písanie ekonomických analýz za čo som dostával do 100 eur mesačne. Aktuálne to však už nepíšem a nezarabam si nijako.

dasaja :

Nepracujem kvôli viacerým veciam :

1) Mám zdravotné problémy ktoré mi pracovať nedovoľujú

2) Po finančnéj stránke nie som odkázaný na to aby som musel chodiť do roboty

Aj kebyže som zdravý tak pracovať nemienim. Mojím životným cieľom je šíriť evanjelium a presviedčať ľudí na kresťanskú vieru. Toto môžem robiť hlavne vďaka tomu že mám na to dostatok času. Je toto hriech ? Moja práca je úzko spojena s náboženskou vierou. Každý má inú prácu, niekto materiálnu, iný náboženskú.