V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

dobreuz

Tak predsa mám jednu fotku :D Z opustenej lanovky zo sieťky cca 70 m nad zemou :D Inak zajtra opäť držím palce, nech sa zadarí ANJ :)

dobreuz

Aj veľa ďalších vecí som v opustených budovách videl, napr. storočné zaváraniny, také veľké hasičáky na kolieskach, vojenské nosítka, CO úkryt s plynovými maskami, chemické sklo, trezor a kopu ďalších :D

dobreuz

Tak popravde nerobím si fotky ale do budúcnosti ak bude technika tak možno spravím YT kanál s urbexom. A áno až až dokumentov som našiel :D Len ma strašne štve, že veľa budov je rozbitých, vrátane mlynu ktorý je už v dezolátnom stave :( Nikde nepochopím vandalov čo z toho majú... Ja som si vybral minulý rok úvahu na tému Spoločnosť sa mení, ale ľudská závisť a radosť zostávajú stále rovnaké... A nech nás ukameňujú a čo, veď je akože demokracia :D

sasa213

Tomas12345- ja mám našťastie šťastia v živote až až oto sa ty neboj..a nie závidieť ti neje čo:)) mňa len zaujíma jedna vec lebo aj nad tým musíš rozmýšľat...čo budeš robiť ak sa.rodicia pominu? Vieš niesme nesmrteľni:) a aj vtedy budeš musieť z niečoho žiť:) len nato mi odpovedz..:))

Antisexx

Wau to vyzera dobre. A robis aj nejake fotky tych miest vnutri? Alebo nasiel si tam nieco nejake stare dokumenty? Taketo dobrudruzstvo musi byt super.
Ja som vzdy za rozpravanie lebo to je jedine co viem pisat :D takze ja som si povedala ze nech bude akakolvek tema tak si vyberiem rozpravanie. "Ten odkaz prisiel v pravej chvili". :)

dobreuz

Tomáš12345 Asi myslíš mapu Iran :D Dobre no, aj záhradka je fajn, lepšie ako nič... A nechcem Ťa hejtovať len proste ja tiež nebudem napríklad rozdávať rozumy napr. vo vzťahoch, keďže som ho ešte nemal... Max vyjadrím svoj názor, ale nesnažím sa nasilu presviedčať niekoho o mojej pravde. Snáď chápeš.

Tomas12345

dobreuz :

Ja len vyjadrujem svoj názor, o tom je forum, každý si tu môže vyjadriť svoj názor, to je predsa demokracia. Zivia ma rodičia, ja som však skromný a nemínam veľa. Robievam občas domáce práce a cez leto sa starám o záhradu.

Inak Tanki online som tiež hrával, ale už dávnejšie, asi pred 3 rokmi. Ja som vždy investoval do toho aby som mal čo najrýchlejší tank a čo najsilnejší laser. Moja oblúbena mapka bola taká mapa na púšti kde boli rozmiestnené domy.

sasa2 :

Zijem ako žijem, žijem aj spolu s rodičmi a všetkým je nám dobre, neviem prečo by mal niekto s tým dačo robiť ked je nám takto všetkým dobre. Skús nezávidiež ostatným že sa majú dobre, ale sama si tiež nájdi v niečom štastie.

dobreuz

Možno by bola sranda to stretko tohto fóra, by sme sa tam zišli všetky vekové kategórie, to by bol guláš :D Inak čo za tému si si vybrala na sloh?

dobreuz

Ak by si mala v lete čas, tak no problem :D A neboj sa, ja chodím do opusteného 13 poschodového mlynu a stretol som tam len 10 ročné deti :D + Dávam sem foto mlynu. Inak o tej psychiatrii viem, som videl videá na YT.