V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

Tomas12345

dobreuz :

A to sa nebojíš chodiť takto po opustených budovách ? Môžu tam byť hocijakí narkomani či iní nedefinovatelní ludia....

babovresk

po prvé zufalca ktorý sa lutuje nikto nechce.. ak chces vztah zmen myslenie... chod do fitka , staraj sa o svoj vyzor, ja co poznam chlapov ktorí nemaju vztah tak páchnu, nevedia čo je to antiperspirant, umyvaju sa raz do tyždna a po práci idu rovno do krcmy.. takze je jasne ze o taku socku zena mat zaujem nebude....

a nie kazdy tuzi po "vztahu" ja osobne ked ma po 10r. ex podviedol... som to zobrala ako lepsi zaciatok! zacala som na sebe makať! prácu otroka som vymenila za lepsie platenu v zahranicí, cestujem po svete, spoznavam ine krajiny, ludí... a nikdy v zivote mi lepsie nebolo a po vztahu uz ani netuzim.. ani ma chlapi nezaujimaju...

takze tak... kazdy clovek ma milion mozností čo moze robiť...

-može isť do superstar ak vie spievať,..

-može isť za vojaka , ked bude na sebe makat a prejde kondicnymi testami.. a splna vek do 25r.

-moze vdaka roznym agenturam odcestovat prakticky do ktorehokolvek státu a tam pracovat,zit,..natrvalo sa usadit....

alebo ako lúzer sa môžeš ľutovať...

-máš na výber...

dobreuz

Pol kilometrové podzemie, protitlakový kryt, a hneď prvá chodba po vstupe do sila. Len škoda že to tam je už také zdevastované a rozkradnúté.

dobreuz

Je to - veď by sa dala „zbúchať“ nejaká spoločná akcia pri ktorej sa stretneme viacerí užívatelia tohto fóra a popritom preskúmame nejaké budovy :D
Tomáš12345 ja teraz hrajem zo shaftom ale už to nie je hra ako kedysi... Dosť P2W začala byť :(