V čom majú osamelí ľudia (s minimálnou šancou na vzťah) vidieť zmysel?

dobreuz

Tomas12345 teraz budeš mať ešte väčší strach :D Sme tam boli zase a stretli sme 6tich (5 chlapci a 1 dievča) a aj sme sa pozdravili, proste pohodka a kopa fotiek stamaď.

dobreuz

KontrolOr tak boloto dobrodružstvo , len ma to štve že sme sa stiahli, ale zase mohla to byť dajaká fetka a ktovie čoho by bol schopný. Alebo to mohol byť aj vykrádač, majú osadu cca 500 m od areálu. Už celú výrobnú linku stamaď ukradli.

Kontr0lor

dobreuz - Heh , celkom slušné dobrodružstvo. Ten čo sa zákrádal úplne po tme musel byť riadne mimo :D Som si to tak predstavil a sa smejem :D

Inak tam by si vedel aj pekné zábery urobiť ak by si sa dal na fotenie.

dobreuz

Tak hej, je to nebezpečné, ale baví ma to :) Inak sme boli pred chvíľkou v mlyne a pfuu... Sme išli preč radšej... Neskutočne veterno bolo a všade rámus... A keď sme išli dlhou halou tak sme začuli kroky a potom aj hlasný dych, takže asi nejaký feťák alebo skupina feťákov (nevideli sme ho/ich len počuli a bol/boli od nás možno 15 m ale bolo počuť hlasné dýchanie). Potom ako sme stáli pred plotom tak bolo počuť z budovy stúpanie po črepinách ale svetlo nebolo vidno žiadne (takže sa tam zakrádal niekto úplne po tme). Viem, že sme mohli byť odvážnejší, ale taký strach som ešte asi nemal.

naivny

v čom majú vidieť zmysel osamelí s minimálnou šancou na vzťah? V tom istom, v čom tí, čo sú vo vzťahu. Práca, záľuby atď.

Tomas12345

dobreuz :

Ja som raz v takomto opustenom dome bol. Ten opustený dom bol vedľa tenisových kurtov a išli sme donho ja s jedným známym. Ked sme tade cez den prechádzali po chodbe, dolu bola taka jama a ja som si tu jamu nevšimol a padol do nej, a pri pade som si poranil nohu. Radšej sa takýmto opusteným domov vyhýbam, kto vie na čo tam človek môže natrafiť.

dobreuz

Narkomani sú väčšinou mýtus, max raz som našiel fľašu od tolulénu, inak nič :D A aj keby tam feťáci boli, tak iba v noci. A či sa bojím? No nebudem klamať - bojím sa, ale to k tomu patrí :D (Samozrejme že sa neklepem od strachu, len taký prirodzený strach).