Osamelé ženy

Príspevok v téme: Osamelé ženy
animal253

Táto téma sa bude týkať všetkých žien, ktoré si sťažujú na to že sú osamelé. Občas sa aj na fóre vyskytne nejaká taká, ktorá opíše svoju "ťažkú" situáciu.

A aby som bol konkrétnejší, tak väčšinou čo som si tu čítal, tak tie baby samé seba opisujú ako priemerné, nadpriemerné bez nejakej závady. Takže kde je problém? Prečo si sťažujete že vás nikto nechce, aj keď je očividné že vás veľa chlapov chce? Áno, presne tak - lebo vy sami si za to môžete! Ste hlúpe, máte strašne veľké nároky na chlapa a to je dôvod prečo ste sami... keby ste neboli také namyslené a tak extrémne vyberavé tak do pár hodín máte hneď priateľa a ešte aj vtedy ak by ste si vyberali!

Veď keď si tu čítam fóra, tak dokonca aj TU... chápete to? TU !!! Na tomto prachom zapadnutom portále kde chodí pár ľudí sa vám hneď v téme ozve pár chlapov s emailovými kontaktami, že by sa radi zoznámili, že majú podobný problém. A čo vy? Total ignor... ako vždy! A potom plačete že ste samé a nikto vás nechce...

Máte veľké nároky, chcete len hajzlov a dobrým chlapcom nedáte šancu... keby ste dali šancu tým "zúfalcom" ako ich zvyknete nazývať, tak by ste mohli mať skvelý vzťah, pretože tým chlapom väčšinou nezáleží len na sexe ale aj na vás ako osobe... lenže to vás zrejme nezaujíma. vy chcete hajzlov, ktorí na vás kašlú a potom sa divíte že vás nikto nechce..

No bodaj by vás aj chcel, tým vašim prístupom sa začnete nakoniec hnusiť a tým dobrým chlapom a potom vás už naozaj nikto chcieť nebude.. takže ak ste samé a ste pekné alebo priemerné, je to len vaša chyba, že vám nikto nie je dosť dobrý!!

grady

Eeeejjjjj chlape,
.. teba nejaka riadne odfajcila ..nie vyfajcila ale odfajcila ked si taky nasraty na zeny..fuuuha
Riadne s tebou zamavalo odmietnutie teda..

ehm

Sloniečko,
len je dosť rozdiel, keď ťa odmietnu niektoré ženy, a keď ťa odmietnu všetky a to aj v reálnom živote, nielen online prostredí. Vtedy aj inak sebavedomý muž musí nutne prepadnúť určitej frustrácii, z ktorej sa môže dostať asi len tak, že sa zmieri s tým, že zostane naveky sám. A potom, keď tu na tomto fóre si človek prečíta, akých si ženy dookola vyberajú hajzlov, ktorí ich podvádzajú, klamú, ignorujú, ponižujú a pod. a tie ženy ešte tvrdia, že tých mužov aj tak stále milujú, tak tá frustrácia logicky musí len narastať.

Sloniecko

animal253
chapem, ze si mal zle skusenosti a si asi nahnevany (zatrpknuty dufam nie), ale nie je to uplne tak, ako to citis. Ja sam som tiez uz v minulosti zazil aj odmietnutie, aj ignorovanie zo strany (niektorych) zien. Ale to urcite zazil kazdy clovek bez rozdielu pohlavia.
Neviem, kolko odmietnuti si zazil (ked tak napis priblizne cislo, ak to nie je tajomstvo). Vo velmi vela pripadoch je to prave o vyzarovani cloveka.
Ja (a nielen ja) som to uz pisal velakrat aj k inym temam- ak clovek posobi ako totalne frustrovany jedinec, ktory az zufalo prahne po partnerovi/partnerke, je to na nom uz z prveho pohladu vidiet. A to zeny velmi, velmi odradza. Naozaj. A su aj zeny (poznam take), ktore tiez nemaju stastie na chlapov. Su medzi nimi take, ktore su zatrpknute, lebo sa velmi sklamali a aj take, ktore proste nemaju stastie a tiez len zufaju. Jasne, je vela zien, ktore su velmi vyberave, na tom sa zhodneme, ale nie kazda, ktora je dlhodobo sama je sama preto, lebo ma vysoke maniere.
A cudujes sa tomu, ze tu, na tejto stranke sa zeny, ktore sa stazuju ze su same, neodpisu chlapom, ktori sa automaticky "ponuknu"?
Ved je tu (a na inych strankach detto) plno totalnych zufalcov, roznych individui so "zvlastnymi chutkami" (a kopec uchylakov na vsetkych zoznamkach). A ty sa tomu cudujes? Ved dennodenne tu podaktori vypisuju, ako je im uzasne osamote a vsetkych naokolo presviedcaju, ze im je takto najlepsie (no jo, samych seba uz "presvedcili"). A potom, ked sem nejaka osamela napise, skocia po nej ako vyhladovany pes po spikovej kosti. Ak si skusal len rozne zoznamky a socialne siete a este k tomu stylom "ahoj, nechces sa zoznamit?", tak sa necuduj, ze sa dockas len odmietnutia, pripadne toho, ze s tebou poriadne vypecie. Najlepsi sposob zoznamenia sa je nazivo. Naozaj. Aj ja som tak spoznal svoju priatelku. Vtedy som pracoval v jednej predajni, ona tam chodievala so svojou priatelkou (ktora je nasa spolocna znama) a tam sme sa dali do reci, zacali sme sa stretavat a akosi to uz islo dalej automaticky. Preto moja najlepsia rada je urcite sa spoznavat v realnom zivote (na mieste nezalezi, kazdy chodi rad na odlisne miesta) a potom komunikacia, komunikacia a este raz komunikacia. A posobit aspon trochu sebavedomo, nehrat sa na nikoho, byt sam sebou. Pretvarka totiz nie je dobra. Nie kazdemu je sudene mat vztah a partnera bohuzial, je to tak, ale urcite najlepsie sance ma clovek, ktory sa snazi byt milym, spolocenskym a vyrovnanym a nie mat na cele napisane "troska, ktora kapitulovala".

ivobrick

Aliss, Ty ale opisujes ze si sancu dala.
Ale slecna v teme kde sa stazuje na muzov so zadnymi vratkami sancu nedala automaticky nikomu. Myslim ze to je to co trapi autora aktualnej temy.

clooo

Súhlasím, no je to zbytočné rozpisovanie sa. Tie fifleny sa nad tým len pousmejú, pomasírujú svoje ego a pokračujú vo vyberaní pracháčov, krásavcov...

Aliss

Haha, ved vcera, ci kedy, tu vznikla tema o tom, ze muzi sa stretavaju skrz pokec, daju zene sancu, prejavuju jej naklonnost ale zaroven si nechavaju zadne vratka a nadalej si pisu s dalsimi zenami...tym chcem povedat, ze toto nie je len o zenach. Aj muzi chybuju :) No a k teme - ak ti nejaka neda ani sancu sa blizsie spoznat, musi byt hned namyslena? Zla? Podla? Chapem, ze to asi unavuje, ale ja by som sla normalne dalej s myslienkou "nechces? Nechaj tak!" :D Ved ak som si vedomy svojich kvalit, nerozhadze ma, ze niekto neprejavuje uz dalej svoj zaujem o mna...A dam ti este radu. Nielen zeny, ale aj muzi - ak citia, ze je niekto prilis urputny, prilis sa dozaduje vztahu, prilis prejavuje aky je sam a osamely, automaticky od takeho cloveka podvedome bocia. Preco? Lebo casto reakcie a dozadovanie toho druheho, sputava, obmedzuje atd...Zazila som to, kedy som sla na kamaratsku veceru (ktoru som si aj platila sama), kedy som asi dvakrat zopakovala, ze je to z mojen strany na kamaratskej urovni zatial....typek sa tvaril, ze akoze chape ale prve co ma doma cakalo po veceri, bol zdrb, ze ci sa neviem ozvat, ze som uz doma. Rano sprava, ci sa laskavo nemozem ozvat, ze som sa uz zobudila. Naobed sprava, ze ci akoze nedokazem za cely ten cas od zobudenia sa, popriat pekny den.....Vies, ja som mu chcelat sancu, ale po tomto u mna absolutne skoncil. Nemala som zaujem byt s takym zufalcom. Ako by sa asi spraval vo vztahu? Ved by ma sledoval na kazdom kroku :D Takze, nie je nic zle na tom, ak sa niekomu zdoveris, ze si sam. Ale absolutne zle je to, ak to vsemoznymi sposobmi clovek dava najavo...stazuje sa, ukazuje svoju zufalost v najroznejsich podobach. Dovol si dychat a dovol to aj tym babam. A ak niektora nema zaujem, tak zjavne nebola ta prava, nie? :D

Lollka

Ako nedaju sancu na spoznanie, mali ste aspon prve rande alebo nie? Inak mam jednu kamosku ktora je takyto typ, je pekna, stihla, chlapi sa okolo nej tocia a jej ziaden nie je dost dobry. Ale mam kamosiek kopec a len jedna je takyto typ.

mom

Za to, ze niekomu sa nepacia "zufalci" tak uz je ta baba na odpis? To kde sme? To uz ako fakt nemoze mat nejaka single hladajuca baba nejake naroky? Kazdy ma pravo mat tie naroky a tiez ma pravo potom sa lutovat, ze je sam, lebo ma naroky. Ale ked ta dakto fyzicky odpudzuje tak sa mas nutit ist s nim dakam, a nervozne preslapovat ked sa skonci kava? Co si myslis ze na tej kave ked źistim aku ma uzasnu dusu ze sa do 5 minut zamilujem? Uz vidim nejakého chlapa ako sa ide poondiat za nejakou tlstou, aknoznou, vypelichanou slecnou s 10tkami dioptriami a deformaciou tvare ala dawn. Hahaha! Vy si pustite radsej net a instagram a placte, ze vas ziadna modelka nechce. a verte ze aj taka modelka ma problem si najst, kazdy extrem je zly.

animal253

samozrejme, ak si spoznala a nepáčil sa ti, nie je problém. ale ja som hovoril skôr o tom, že tie baby ani nedajú šancu na spoznanie, proste hneď ignorácia... a potom sa divia že ich nikto nechce. pričom mohol z toho vzniknúť pekný vzťah... neviem na čom tie baby fičia, ale je to asi dosť silný materiál. keď si normálna baba sťažuje že je sama, pričom je veľa normálnych chlapov, ktorí bu ju radi spoznali a ktorí by možno boli aj dobrí partneri