Osamelé ženy

Príspevok v téme: Osamelé ženy
animal253

Táto téma sa bude týkať všetkých žien, ktoré si sťažujú na to že sú osamelé. Občas sa aj na fóre vyskytne nejaká taká, ktorá opíše svoju "ťažkú" situáciu.

A aby som bol konkrétnejší, tak väčšinou čo som si tu čítal, tak tie baby samé seba opisujú ako priemerné, nadpriemerné bez nejakej závady. Takže kde je problém? Prečo si sťažujete že vás nikto nechce, aj keď je očividné že vás veľa chlapov chce? Áno, presne tak - lebo vy sami si za to môžete! Ste hlúpe, máte strašne veľké nároky na chlapa a to je dôvod prečo ste sami... keby ste neboli také namyslené a tak extrémne vyberavé tak do pár hodín máte hneď priateľa a ešte aj vtedy ak by ste si vyberali!

Veď keď si tu čítam fóra, tak dokonca aj TU... chápete to? TU !!! Na tomto prachom zapadnutom portále kde chodí pár ľudí sa vám hneď v téme ozve pár chlapov s emailovými kontaktami, že by sa radi zoznámili, že majú podobný problém. A čo vy? Total ignor... ako vždy! A potom plačete že ste samé a nikto vás nechce...

Máte veľké nároky, chcete len hajzlov a dobrým chlapcom nedáte šancu... keby ste dali šancu tým "zúfalcom" ako ich zvyknete nazývať, tak by ste mohli mať skvelý vzťah, pretože tým chlapom väčšinou nezáleží len na sexe ale aj na vás ako osobe... lenže to vás zrejme nezaujíma. vy chcete hajzlov, ktorí na vás kašlú a potom sa divíte že vás nikto nechce..

No bodaj by vás aj chcel, tým vašim prístupom sa začnete nakoniec hnusiť a tým dobrým chlapom a potom vás už naozaj nikto chcieť nebude.. takže ak ste samé a ste pekné alebo priemerné, je to len vaša chyba, že vám nikto nie je dosť dobrý!!

Wolfik28

Mal som 2 také vzťahy kde ma žena moc nepriťahovala a bol som s nimi len pre to lebo mali dobrú povahu a bolo to trápenie. Zahodené 4 roky môjho života. Tak prepáč mi že hľadám niekoho s kým mi bude fungovať "chémia".
Zapamätaj si že vzťah z rozumu je ako pes bez chvosta, nieje to ono :)

Vdacny

Ludia, ani neviete, aky som vam vdacny, ked pisete na taketo temy, lebo si o to viac vazim svoju manzelku. Ked vidim tolko zufalstva, iba mizivu sancu stretnut ten spravny naprotivok, ze akonto cloveka frustruje brrrr.
Lollka, vies o tom, ze ty by si normalne mohla napisat knihu o tom, co vsetko si zazila s muzmi? Mas zaujimave prihody a keby to bolo dobre napisane, tak by si to v sucasnej dobe precitalo vela ludi a mohla by si na tom velmi dobre zarobit.

Lollka

Wolfik28: no ak si 20 zien odmietol a 10-timi bol odmietnuty tak potom si ty vyberavy, nie zeny. Lebo 20 by mozno malo zaujem ale dostalo od teba kosom. Mne by chlap s 20 rocnym autom nevadil, ja mam vlastne auto, nepotrebujem aby ma niekto vyvazal. Ale ja asi budem typ ktoremu by si ty dal kosom. Sam pises ze mas zaujem len o pipky tak sa nediv ze tie 20 rocnym autom neohuris. Tych 20 priemernych a skaredych co si odmietol su tiez zeny, tak nepis o vsetkych zenach ze su take ci hentake. Keby si nechcel len pipky uz davno by si nejaku mal a mozno by si zistil, ze pod menej zaujimavym obalom sa ukryva o to hodnotnejsi obsah.

Wolfik28

Typovo mali spoločné už len to že všetky hľadali na zoznamke. A na týchto stránkach a aplikáciách sú na 99% ženy čo majú niečo za lubom. Preto som sa na to už dávno vykašlal.
U teba je to možno nemysliteľné že by muž skončil pre 20-ročné auto ale u väčšiny pipiek hlavne vo veľkých mestách je nemysliteľné aby sa vozili v 20-ročnom aute. Je to proste fakt.

Aliss

Wolfik, samozrejme, ze si vyberame v prvom rade podla vzhladu! To absolutne nespochybnujem a je to jasne. Ale nemyslim si, ze je nepodstatne, ake typy zien to boli. Myslim typ povahy. Lebo napriklad ja si nedokazem predstavit, ze mam pred sebou atraktivneho muza a len preto, ze ma 20 rocne auto, tak u mna skonci na plnej ciare :D To je u mna nemyslitelne, lebo som taka povaha. Ak sa s niekym dobre citim, pritahuje ma a funguje to, moze byt pre mna za mna aj bez auta :D Takze ak teba odmietlo, dajme tomu tych 10 bab, a si presvedceny, ze kvoli autu, tak mali evidentne typovo nieco spolocne. A to som sa ti snazila naznacit v predoslom prispevku ;) Ked budes pozorny a vnimavy, prides na to, co to bolo :)

Slovenskazena

slovenskymuz1 mal by si si dat facku za to, co si napisal.
Vyskusaj si byt slovenskou zenou. Makas ako blba roky, robis si kurzy, VS, aby si lepsie zarobil, ale chamtivy slovensky zamestnavatel ti napriek tomu neponukne viac ako 400-500-600 euro v cistom, lebo si zena a ma ti to stacit. Druhu pracu si najst nemozes, lebo uz v tej prvej za par supov musis ostavat dlhsie, aby tvoj zamestnavatel videl, ze milujes jeho firmu.
Stat ti nepomoze, muz ti nepomoze, este ta dehonestuje, sama si pomoct nevies. Byvat niekde musis, najom vychadza 400 eur mesacne, s minimalnym zarobkom ti ani hypoteku nedaju, a aj keby dali, uz musis mat nieco nasetrene a tazko nasetris, ked ti ledva zostane do mesiaca. Aj tu garzonku dnes maju problem kupit aj muzi so slovenskymi zarobkami.
Smutne, ze muz, ktory by mal zene pomoct a ochranovat ju, sa jej vysmieva kvoli zlej zivptnej situacii.
Ano, su aj lepsie platene prace, ale nie vsetci mame bohatych rodicov, ktori nam zaplatili skvele VS v zahranici a zamestnavatelia sa o nich trhaju, ci tatka, ktory vybavi skvely, teply flek, moderatorky a hovorkyne robit vsetky nemozeme. Skus byt na chvilu slovenskou zenou, aky ma tazky zivot, ano, moze mat lepsi flek, ked sa vychrape s nejakym nechutnym, pupkatym sefikom. Taku by si chcel? Hlavne, ze zaraba?
Tak si nabuduce rozmysli, kym nieco niekde napises. Dobre?

Wolfik28

Aliss, ja mám skoro 2 metre, cvičím pravidelne už zopár rokov. Vyberal som si také ženy ktoré mňa fyzicky priťahovali. Aké to boli typy je nepodstatné lebo každému sa páči niečo iné. Je nezmysel ísť von s niekým kto ťa už na fotke nepriťahuje, načo... Ja som názoru že človek vždy najprv začne riešiť fyzickú atraktivitu až potom začne riešiť iné veci...
Ale je pravda že čím krajšia žena (podľa nejakých všeobecných štandardov) tým väčšia zlatokopka.

Aliss

Wolfik, som sa dobre zasmiala :D Pocuj a nemali tie baby nieco spolocne? Nevyberal si si aj typovo "zlatokopky"? Dam priklad - moj kamos je ako internetovy chlap fakt super. Velmi fajn sa s nim keca. Avsak vyzorovo nie je typicky sympaticky muz. Ma predkus, je chudsej postavy, sport videl max tak v telke. Vzdy, vzdy, vzdy si na nete vyberal babikovske typy zien, vystajlovane, ohaknute. Kedze sa s nim velmi dobre pisalo, vela z nich sla s nim vonku bez poslania fotky dopredu. Stretli sa a rande malo vzdy tak do pol hodiny....Fyzicky on tie zeny nemal cim zaujat. Na moju radu, aby si vyberal "menej pekne zeny", sa nahneval, ze ci ma chodit so skratou. Nuz....ak sam nie som Brad Pitt, nemozem si vyberat Angelinu Jolie :) Lebo je vysoko pravdepodobne, ze tu Angelinu nezaujmem....Nikdy nebudem jej typ, nech uz budem mat neviem ake dobre srdiecko.