Osamelé ženy

Príspevok v téme: Osamelé ženy
animal253

Táto téma sa bude týkať všetkých žien, ktoré si sťažujú na to že sú osamelé. Občas sa aj na fóre vyskytne nejaká taká, ktorá opíše svoju "ťažkú" situáciu.

A aby som bol konkrétnejší, tak väčšinou čo som si tu čítal, tak tie baby samé seba opisujú ako priemerné, nadpriemerné bez nejakej závady. Takže kde je problém? Prečo si sťažujete že vás nikto nechce, aj keď je očividné že vás veľa chlapov chce? Áno, presne tak - lebo vy sami si za to môžete! Ste hlúpe, máte strašne veľké nároky na chlapa a to je dôvod prečo ste sami... keby ste neboli také namyslené a tak extrémne vyberavé tak do pár hodín máte hneď priateľa a ešte aj vtedy ak by ste si vyberali!

Veď keď si tu čítam fóra, tak dokonca aj TU... chápete to? TU !!! Na tomto prachom zapadnutom portále kde chodí pár ľudí sa vám hneď v téme ozve pár chlapov s emailovými kontaktami, že by sa radi zoznámili, že majú podobný problém. A čo vy? Total ignor... ako vždy! A potom plačete že ste samé a nikto vás nechce...

Máte veľké nároky, chcete len hajzlov a dobrým chlapcom nedáte šancu... keby ste dali šancu tým "zúfalcom" ako ich zvyknete nazývať, tak by ste mohli mať skvelý vzťah, pretože tým chlapom väčšinou nezáleží len na sexe ale aj na vás ako osobe... lenže to vás zrejme nezaujíma. vy chcete hajzlov, ktorí na vás kašlú a potom sa divíte že vás nikto nechce..

No bodaj by vás aj chcel, tým vašim prístupom sa začnete nakoniec hnusiť a tým dobrým chlapom a potom vás už naozaj nikto chcieť nebude.. takže ak ste samé a ste pekné alebo priemerné, je to len vaša chyba, že vám nikto nie je dosť dobrý!!

Ivannn

Aj ja si myslím, že najdôležitejšia je fyzická príťažlivosť, teda chémia medzi ľuďmi, lebo ak ťa nerajcuje čo máš z toho? Je to vzťah brata a sestry.
Tiež problém vidím v tom, že škaredý človek si proste nepovie "Ok, som škaredý, tak sa zameriam tiež len na svoju ligu - škaredé ženy."
Takto to nefunguje, aj škaredých priťahujú pekné alebo škaredé pekní chlapci.

Byť škaredý je v dnešnej dobe hendikep ako svet, proste každého odrádzaš aj keby si bol neviem aký zlatučký v srdiečku.

Ja sám seba považujem za priemer v atraktívnosti ale so škaredou by som nikdy nebol, ani s ňou neišiel von, lebo ma nepriťahuje a chémiu vo vzťahu jednoducho chcem.

naivny

Nie je to tak, že sa s niekým cítim dobre a rád sa s ním rozprávam? Pri pokeci s daným človekom sa ani muž ani žena nechcú nudiť. To je veľký nárok a preto sú muži aj ženy osamelé. Podľa mňa je veľmi veľa žien aj mužov nudných. Majú sa nudiť spolu? Nebudú rovnako osamelí, keď tam bude aj ten druhý človek? Rád plávam. Idem tam s niekým. Ale ono to nie je len o plávaní, ale aj o tom, aby sme si vymenili názory, aby sme sa zasmiali. Takže nie je jedno, s kým idem, lebo pri niekom budem osamelý, pri druhom nie. A radšej pôjdem potom plávať sám, ako sa pri niekom nudiť, kto ma nijak vnútorne neoslovil. Rozprávam sa s niekým. Ťuká do mobilu. Dáva mi najavo, že som nudný. Nevykašlem sa teda naňho? Pritom je úplne jedno, či som chlap, či žena. Problémom je nejaká ulita nudy. Slimák tam zalezie, aby ho nevyrušovali. A ženy, muži tiež. Lebo vyliezť je o tom, že ten druhý ma možno nepochopí.

Sammsonka

Wolfik, mozno ti krivdim. Ale kde je teda chyba? Chces naozaj tvrdit, ze z 10 zien si ziadnu nezaujal, lebo si mal stare auto? Len tu su minimalne tri zeny, ktore kebyze si absolutne v pohode, kaslu na cele stare auto!

Fullhd

Proste nema dost penazi v tom to je.Inak je strasne zvlastne ze mu hovorite ze je az moc sebavedomy alebo arogantny pretoze tieto vlastnosti pritahuju zeny - aj ked si to ziadna neprizna....ale zaroven sa mi to paci ze su slovenky mudrejsie.Ze si dobre ov€ri ta zena co ten chlap v skutocnosti ma.Mozno nebude tolko slobodnych mamiciek:-)

Wolfik28

Sammsonka, kebyže mám toľko sebavedomia a arogantnosti ako píšeš tak by som nestrácal čas na zoznamke ale oslovím hocijakú ženu hocikde. Ale tak ty si si už spravila podľa 2 príspevkov dokonalý obraz o mne.

Sammsonka

Wolfik, tvojim problemom neni tvoje 20 rocne auto. Ale to, ze si arogantny blbec....to tie zeny odradza....Sa pozri akym stylom komunikujes. Nie, nie je to cool, je to trapne. Kebyze sa muz so mnou takto bavi, kopnem ho do zadku, este by sme ani v restike nesedeli. Tak ako autorovi temy chyba sebavedomie, ty ho mas az moc. Ziadna ucta, respekt, pokora. Nic vyvazene...Myslis si, ze si majster sveta, vsetko vie, vsade bol, zozral mudrost sveta. Mozes mat aj najnovsi mercedes, byt neviem aky atraktivny, rozumna zena s tebou nikdy do vztahu nepojde...lebo si sebestredny jedinec. Ja sa im ani necudujem

Lollka

Wolfik28 tak mozno ty si nepritahoval tych 10 zien, jak mozes vediet ze je to kvoli autu. Z ich strany nemusela byt ziadna chemia, hoci ste mozno pekne pokecali.

Lollka

Vdacny no vdaka, neviem ci ja pritahujem nejak take individua alebo co ale knihu sa mi pisat nechce a uz vobec nie o tomto. Ale aj kamosky maju rozne skusenosti, jedna viac nez dva roky chodila z toho rok zila s chlapom o ktorom nevedela ze je zenaty a ma dve deti. So zenou samozrejme nezil, ona zila v Cechach bola Ceska, on tam kedysi pracoval. Kazde asi 3 tyzdne chodil za detmi do Ciech na vikend, jej hovoril ze za kamaratmi. Ju samozrejme nikdy nevzal so sebou, este ju aj nazyval chorobne ziarlivou ked sa jej to nepacilo a vystrihol jej nejaky clanok z novin o chorobnej ziarlivosti. Po 2,5 rokoch vztahu sa jej s tym priznal s tym, ze sa nechce ani rozvadzat ani mat dalsie deti, dve mu stacia. No niektori chlapi vedia byt pekni hajzlici.

Kimmy_CA

Mňa to baví ako tu niektorí chlapi opisujú všetky ženy ako zlatokopky na základe nejakého jedného incidentu. Ja žijem (zatiaľ) v ďalekej cudzine a pred siedmimi rokmi som tu začala chodiť s jedným Čechom. Nielen že mal v tej dobe asi jedenásť rokov staré ojazdené Subaru z druhej ruky, okrem toho aj býval v prenajatom prízemnom byte kde bolo treba ešte aj za toho najsvetlejšieho dňa svietiť (tkzv. "basement" po anglicky), a navyše, ako som neskôr zistila, tu ani nebol legálne, lebo mu už niekoľko rokov pred naším zoznámením vypršali študentské víza a on tu proste zostal načierno a živil sa maľovaním barákov s výplatou na ruky. A aj tak on mi bol dosť dobrý, to naopak ja som pre neho nebola dosť dobrá, hoci som mala aj odtiaľto vysokú školu a on z Čiech iba učňovku s maturitou. A potom čo som sa za neho vydala (chyba) a musela byť zaňho vydatá roky aby si tu on zlegalizoval pobyt pričom väčšinou na mňa v tom lepšom prípade skoro úplne kašlal, si už dám fest pozor na to s kým sa dám dokopy.