Osamelé ženy

Príspevok v téme: Osamelé ženy
animal253

Táto téma sa bude týkať všetkých žien, ktoré si sťažujú na to že sú osamelé. Občas sa aj na fóre vyskytne nejaká taká, ktorá opíše svoju "ťažkú" situáciu.

A aby som bol konkrétnejší, tak väčšinou čo som si tu čítal, tak tie baby samé seba opisujú ako priemerné, nadpriemerné bez nejakej závady. Takže kde je problém? Prečo si sťažujete že vás nikto nechce, aj keď je očividné že vás veľa chlapov chce? Áno, presne tak - lebo vy sami si za to môžete! Ste hlúpe, máte strašne veľké nároky na chlapa a to je dôvod prečo ste sami... keby ste neboli také namyslené a tak extrémne vyberavé tak do pár hodín máte hneď priateľa a ešte aj vtedy ak by ste si vyberali!

Veď keď si tu čítam fóra, tak dokonca aj TU... chápete to? TU !!! Na tomto prachom zapadnutom portále kde chodí pár ľudí sa vám hneď v téme ozve pár chlapov s emailovými kontaktami, že by sa radi zoznámili, že majú podobný problém. A čo vy? Total ignor... ako vždy! A potom plačete že ste samé a nikto vás nechce...

Máte veľké nároky, chcete len hajzlov a dobrým chlapcom nedáte šancu... keby ste dali šancu tým "zúfalcom" ako ich zvyknete nazývať, tak by ste mohli mať skvelý vzťah, pretože tým chlapom väčšinou nezáleží len na sexe ale aj na vás ako osobe... lenže to vás zrejme nezaujíma. vy chcete hajzlov, ktorí na vás kašlú a potom sa divíte že vás nikto nechce..

No bodaj by vás aj chcel, tým vašim prístupom sa začnete nakoniec hnusiť a tým dobrým chlapom a potom vás už naozaj nikto chcieť nebude.. takže ak ste samé a ste pekné alebo priemerné, je to len vaša chyba, že vám nikto nie je dosť dobrý!!

Wolfik28

Chlapi a bude len a len horšie, každá ďalšia generácia je sprostejšia ako predchádzajúca, dnes 18 ročné chodia s 40 ročnými pre peniaze a každý to bere ako normálne. To pred 10-timi rokmi nebolo. Desím sa toho čo bude o 10 rokov. Nedávno som išiel autobusom a dve asi 15-ročné sa rozprávali ako chcú frajera len s Audi Q7. Škoda reči...

Fullhd

Wolfik28 ano mas pravdu.Vacsina zien su zlatokopky ale co s tym spravis?Je to tak ci sa ti to paci alebo nie.Ale zase poznam viac kamaratov teda byvalych kolegov z prace ktori ziju na slovensku,makaju vo fabrike za 450 eciek a par z nich nemaju ani auto a maju manzelky.Ale oni sa s nimi nestretli cez internet ako ty ale nahodou sa zoznamili.Natrafili vonku na seba a zamilovali sa.

Fullhd

slovenskymuz to napisal najlepsie.Ale treba napisat ze nie vsetky su take.Ty vidis len slovenky ale to nie su jedine zeny na svete.Ver mi ze zeny z ciny su uplne inaksie.Povahovo dokonca aj vyzorovo si predstav.

Wolfik28

Lollka, ja som sa stretol cez internet behom 2 rokov asi s 30-timi ženami. Samozrejme dajme tomu o 20 som nemal záujem lebo mi proste nesadli. So zvyšnými 10-timi skoro vždy všetko prebiehalo super, bavili sme sa rozumeli sme si až do jedného bodu a to kým som ich nechcel na konci rande odviesť domov s mojim 20-ročným autom. Vtedy im zmrzol úsmev na tvári a vždy to zakapalo. A presne ako píšeš som sa potom pýtal že prečo to nevyšlo, čo im vadilo a už len písali tie klasické výhovorky: teraz sa necítim na vzťah, teraz sa musím veľa učiť do školy atď.... :D
A teraz mi povedz že ženy niesu zlatokopky.

Aliss

Ivo, ja som praveze tu sancu nedala. Lebo ten clovek sa uz len ako kamarat predo mnou spraval tak, ze by s takym spravanim nikdy nedostal odo mna sancu :) A suhlasim s Lollkou. Ak ma odmietne kazde jedno dievca, zjavne to nebide chyba tych zien. Lenze lahsie je problem hodit na okolie a povedat "ony za to mozu". Lahsie nez sa zamysliet a najst v sebe problem....

zobudsa

ehm, tak trosku odkukaj od Casanovu, ako to robil :D
ale najskor to bude vtom, ako uz dole napisali, ze proste neboli tie prave, ine veci hladas do vztahu, ine do kamaratstva.

ehm

Lollka, ja chápem, keď niekoho odmietneš preto, že na teba príliš sexuálne tlačil, mal sexistické reči, alebo rozprával len o svojej bývalej. Ale nič z tohto rozhodne nebude príčinou v mojom prípade. Myslím, že dievčatá sa v mojej prítomnosti necítia tak zle už len z toho dôvodu, že veľa z tých, ktoré ma odmietli, chceli napriek tomu odmietnutiu to, aby sa z nás stali kamaráti a s niektorými určitý kontakt udržiavam dodnes. A keď som sa ich skúsil spýtať na dôvod, prečo ma odmietli, tak som sa od nich nanajvýš dozvedel niečo ničnehovoriace ako napr. že hľadali do vzťahu niečo iné (čo je to iné už nespresnili), alebo že necítili tú správnu chémiu a pod. Takže mám dnes pomerne dosť kamarátok, ale nikdy nič viac.

Lollka

Ehm ak niekoho odmietaju vsetky zeny tak to musi mat svoju pricinu. Ak to napr. vzdy skonci po prvom rande tak ja by som sa tych zien spytala, normalne slusne - ze chapem ze nemas zaujem a samozrejme to akceprujem. Ale mozes mi prosim ta len napisat ze v com robim chybu? Nech sa viem do buducna poucit. - Ak to takto napise tak verim tomu ze aspon niektore zeny mu uprimne odpisu. Potom sa samozrejme nesmie urazat a zacat nenavidiet vsetky zeny ale skor sa nad sebou zamysliet a popracovat na sebe. Najjednoduchsie je hodit vsetku vinu na zeny, obvinit ich ze su zle zlatokopky a vsetky idu len po peniazoch. Ale tak to samozrejme nie je, mnoho chudobnych muzov ma vztahy. Za mna mozem povedat par skusenosti ked som este randila a ukoncila to po prvom rande. V drvivej vacsine bolo pricinou to, ze chcel bud hned sex alebo sa po mne sapal a obchytkaval ma, to ja na prvom rande neznesiem. Intimnosti zdielam len s partnerom ked ho uz lepsie spoznam. Takisto za sexisticke reci ma stopku. Potom som sa stretla s jednym co evidentne chcel vztah a ked dosla rec na to ako si ho predstavuje povedal, ze on zenske prace robit nebude. Pytam sa ho a ake su tie muzske prace co chce robit, on ze zenu pravidelne posexovat. Ja ze to je vsetko? Ze hej. Tak snad nemusim vysvetlovat ze nebudem stracat cas s niekym kto do vztahu nemieni nic investovat a vsetko by bolo len na mne. Potom mi este vypisoval ale ako sorry. Dalsi, sympaticky dobre vyzerajuci muz. Pekne sme pokecali, vsetko vyzeralo fajn kym nezacal hovorit o svojej byvalej. Spominal vylety kde vsade boli a spomenul, ze jeho byvala je velmi pekna a aby mi to dokazal, sadol si vedla mna a zacal mi ukazovat jej fotky na mobile. Viac som sa s nim nestretla. Dalsi, to bol uz totalny extrem. Tiez dobre vyzerajuci muz, pekne sme pokecali a potom zacal balit casnicku, dokonca si od nej vypytal cislo. Ako totalne ponizenie. Ja neviem co tym sledoval, ci chcel vzbudit zaujem o svoju osobu ze aha kolke mozem mat, alebo mi tym chcel dat najavo ze sa mu nepacim a nemam si robit nadeje. Potom mi este vyvolaval, vypisoval a tvaril sa akoze nic, no ale to ponizenie ktoremu ma vystavil ako preboha co este cakal. A aby som bola kompletna, nie vzdy som ja odmietla muzov, aj mne sa stalo ze on mi bol sympaticky a ja jemu nie a poslal ma dokelu. Stalo sa mi tiez, ze ani sme sa nestretli, len si vymenili fotky a on mi napisal priamo ze som skareda a nema zaujem. Ako dobre, z tohto sa ja nezrutim ani nebudem plakat do vankusa. Nema zaujem tento, raz stretnem niekoho kde budeme mat zaujem obaja. Ak to dali najavo tak, ze ma museli ponizovat tak potom mozem len polutovat tu, ktora sa s nimi raz da dokopy lebo toto nie je muz so zdavym sebavedomim a nie je o co stat.

slovenskymuz1

este si vypocitavo narobia deti s takym co ma peniaze a vysoke vzdelanie najlepsie aby chodili z materskej do materskej.... a mudrovali ako je chlap neschopny a ake su oni uzasne ze sa staraju o deti a nemozu robit... toto su slovenky

slovenskymuz1

kamosko slovenske zeny by boli nic bez svojich muzov... vacsina ma otrasne vypocitave povahy a zaraba malo preto sa snazia chudery ulovit toho co ma peniaze. Slovenska zena si sama nekupi ani garsonku preto potrebuje na vsetko zabezpeceneho chlapa.