Osamelé ženy

Príspevok v téme: Osamelé ženy
animal253

Táto téma sa bude týkať všetkých žien, ktoré si sťažujú na to že sú osamelé. Občas sa aj na fóre vyskytne nejaká taká, ktorá opíše svoju "ťažkú" situáciu.

A aby som bol konkrétnejší, tak väčšinou čo som si tu čítal, tak tie baby samé seba opisujú ako priemerné, nadpriemerné bez nejakej závady. Takže kde je problém? Prečo si sťažujete že vás nikto nechce, aj keď je očividné že vás veľa chlapov chce? Áno, presne tak - lebo vy sami si za to môžete! Ste hlúpe, máte strašne veľké nároky na chlapa a to je dôvod prečo ste sami... keby ste neboli také namyslené a tak extrémne vyberavé tak do pár hodín máte hneď priateľa a ešte aj vtedy ak by ste si vyberali!

Veď keď si tu čítam fóra, tak dokonca aj TU... chápete to? TU !!! Na tomto prachom zapadnutom portále kde chodí pár ľudí sa vám hneď v téme ozve pár chlapov s emailovými kontaktami, že by sa radi zoznámili, že majú podobný problém. A čo vy? Total ignor... ako vždy! A potom plačete že ste samé a nikto vás nechce...

Máte veľké nároky, chcete len hajzlov a dobrým chlapcom nedáte šancu... keby ste dali šancu tým "zúfalcom" ako ich zvyknete nazývať, tak by ste mohli mať skvelý vzťah, pretože tým chlapom väčšinou nezáleží len na sexe ale aj na vás ako osobe... lenže to vás zrejme nezaujíma. vy chcete hajzlov, ktorí na vás kašlú a potom sa divíte že vás nikto nechce..

No bodaj by vás aj chcel, tým vašim prístupom sa začnete nakoniec hnusiť a tým dobrým chlapom a potom vás už naozaj nikto chcieť nebude.. takže ak ste samé a ste pekné alebo priemerné, je to len vaša chyba, že vám nikto nie je dosť dobrý!!

Aliss

Wolfik, ako je mozne, ze u nas (nebudem definovat kde to je), je velke mnozstvo sportovkyn, ktore su opakom toho, co opisujes, ze zazivas v BA? :D Jak je to mozne? :D Kedze chodim do posilky a aj trenujem zienky jeden sport, viem, ake typy sa tam pohybuju. Ano, aj u nas mame silikonove nadhery. Ale to su zvacsa fitnesky, co v tomto sporte sutazia. A potom poznam xxx zien, co su opakom toho, co opisujes. Jak je mozne, ze ziadna sportovo zalozena zena ta nechcela, alebo ty si nechcel ju, lebo bola silikonova bratislavska pipina? Nuz, nechce sa mi verit, ze v celej BA nie je fitko, kde by chodili normalne zeny....To je fikcia prosto. Bud zvelicujes alebo naopak prilis zovseobecnujes

je to

ja nevidim vsade umeliny, tipujem, ze su v nocnych baroch a hernach, normalna baba si nedava silikony, nezvacsuje hubu, nechodi na choduloch.

Wolfik28

je to, skús sa ísť pozrieť cez leto pod slavín aké ženy tam behajú alebo pri draždiak kto tam hrá volejbal alebo ako píšeš do nejakej posilky v BA - všetko samé umeliny. Netreba chodiť do herne.
A nepotrebujem sa zadlžovať, zarábam mesačne niekoľko násobok priemerného príjmu ale moja priorita momentálne nieje drahé auto. Peniaze investujem rozumnejšie. Ale možno príde čas kedy ma už skutočne prestane baviť hľadať normálnu ženu a začnem to hrať na peniaze tak ako tí ktorí to robia a darí sa im.
Ale kabriolet nie radšej nejakú M4-ku. :)

je to

wolfik, to sa asi pohybujes po hernach a kasinach. tak si kup cabriolet, zadlz sa, chod do herne, zbal nejaku silikonovu, umelu, bude sa na teba usmievat, volny cas budete travit v nakupakoch, restauraciach a mozno vo fitkach. kazdy sam so svojim mobilom, spolocna tema budu nakupy. inak ticho. vela stastia, pekny zivot pred tebou.

Wolfik28

Samozrejme že aj ja mám okolo seba všelijaké ženy ale celý život športujem a tak ako teba nezaujímajú metrosexuáli, mňa zas nezaujímajú ženy čo sedia doma a priberajú. A všetky športovkyne čo poznám tak umelé kozy, minimálne dve tetovania, priesvitne legínky a už vábia sponzorov :) Jednoducho pokiaľ žena si uvedomí že má len trochu na viac už ide po peniazoch.
2x sa mi stalo že sa ma začali ženy vypytovať aké mám auto a keď som sa vyjadril že to je nepodstatná informácia tak začali: ale no taaaak, nehanbi sa. Raz sa ma jedna narovinu spýtala prečo nemám BMW. A to ani pekná nebola. To je dnešná realita.

Sammsonka

Wolfik, neverim........niekde je chyba a pochybujem, ze v tych zenach. Ja tak isto stretavam muzov, ktori by o mna ani bicykel neopreli. Preco? Lebo som obycajna zena, nemalujem sa viac ako je treba a nakupy nenavidim. Chodim pekne oblecena, ale oblecenie nie je moja priorita. Muzi, ktorych mam na mysli, odo mna bocia na kilometer, lebo v zivote by sme si nemali ani co povedat. Neznasam tieto typy muzov, su to metrosexuali, zahladeni do seba, ich jedina vizia spokojneho zivota je dobre sa nazrat, mat auto, byt, pipinu a all inclusive dovolenku. Aj napriek vsetkemu, nemyslim si, ze su len taki muzi okolo mna...su aj normalni pohodovi, slusni, mili, zdravo sebavedomi, muzi, co vidia v zivote aj ine veci nez majetky, peniaze, kraviny.....Ako je mozne, ze ty mas len tie pipiny okolo seba, ked ja mam aj metrosexualov, aj normalnych chlapov?

Wolfik28

Sammsonka, ženy v práci - všetky rovnaké, chodil som na jazykový kurz, tam študentky - všetky rovnaké, ženy čo som spoznal pri športe, tak isto všetko rovnaké, ženy zo zoznamiek - opäť to isté. Po baroch a kaviarňach nechodím a do Auparku chodím len keď musím ale keď som tam tak si všímam ženy a to s akými mužmi tam chodia lebo ma celkovo dnešná spoločnosť zaujíma. Snobákoch to ani neviem čo je.
Tak mi teda daj tip kde chodia normálne ženy. Ale do kostola nepôjdem.