Dala mi na vysvedceni stvorku

Príspevok v téme: Dala mi na vysvedceni stvorku
PokazenyPriemer

Dobrý deň. Prečo mi učiteľka dala na vysvedčení štvorku, keď mám priemer 3,2? (známky- 3334). Známky sú iba z písomiek s rovnakou váhou. Na hodine nikto z nás nebol aktívny, pretože by to ani nešlo, keďže dejepisárka len kecá a kecá. Pokazilo mi to celé vysvedčenie, som švrtáčka na strednej a rodičia ma asi zabijú. Je to z jej strany nespravodlivé? Iných aj skúšala, dala im šancu , mne nie. Ešte mi aj naznačila, že ja z toho dejepisu nezmaturujem. Začínam sa báť. Ak by som zmaturovala až v septembri, stále by ma mohli zobrať na výšku?

foreveralone

Nečuduj sa. Je stará a začína jej preskakovať. Väčšinou sa k starším takto nevyjadrujem, ale keď sú neznesiteľní, tak to tak proste je. Radšej nech ide na dôchodok.

je to

bude to tak ako hovoris
ale tolko rad co si tu dostala, a ty si to nedokazala vcas riesit, je to velmi smutne, rob daco so sebou

PokazenyPriemer

Opakovali sme si minule ucivo a ona sedi na laure a na mne. Takze sa jednej baby pytala cosi a ta nevedela moc. Ale akoze ona neskusala len proste opakovanie. No a potom sa zacala pytat laury viacero otazok ona celkok vedela a dostala trojku. Potom sa mna spytala na to ake boli stredoveke mesta co sa tyka architektury tak som povedala ze vyzerali ako dnesne ze mali namestie a vacsinou v strese bol kostol alebo aj na okraji namestia a tam sidlili najbohatsi a proste som hovorila no a dala mi 4. Proste pytala sa hentej baby a jej znamku nedala iba mne a laure. A ani nam to nepovedala proste sme sa pozreli do pc a znamka. V prvom polroku toto nerobila ja neviem co mam robit. Myslim si ze jej doslo ze z priemeru 3,2 je blbost dat stvorku tak mi ich tam naschval chce nahadzat?
Tato sprava je skopirovana, pisala som ju sestre.

PokazenyPriemer

Po maturite sa vyjadrim ked tak, ak to niekoho zaujima. Lenze bojim sa že mi maruritu nedá, že ma nechá až v septembri. Fakt sa toho bojím, tá učitelka ma na mne zlosť, rodičia o tom nevedia, nedívali sa na vusvedčenie iba sa ma spytali aké boli známky a poviem im to až po skončení školy lebo mama je hysterická. Naozaj mám strach, ja som z dejepisu dvojkárka, teraz to mala byť trojka ale bola mi daná nespravodlivo štvorka. Keď to uvidia iní členovia komisie tak si o mne pomyslia že som flákač a nedajú mi zmaturovať. Vie o tom iba sestra, povedala mi, že po maturite mám ísť za učitelku a poďakovať sa jej za to (viete ako to myslím). Musím sa stať viacej priebojnejšou ale je to dosť ťažké, mám zo seba komplexy a neviem .. cítim sa zvláštno, život ma nejak extra nebaví, každodenné hadky v našej rodine, neapravodlibosť v škole. Možno je to aj na niečo dobré- v živote sa stretnem eše s ovela vacsou nespravodlivostou ako bolo toto a možno ma to zarazí menej ako prvý raz ..

Omen

Aké máš možnosti som ti napísala už na začiatku. Teraz je to na tebe a tvojich rodičoch, či to necháte plávať alebo požiadate o komisionálky. Drž sa!

PokazenyPriemer

Neviem ci som to tu pisala, ale ked som o tom vravela triednej, tak povedala, ze na porade (ktora bola v stredu poobede) skusi za mna dohovorit tej ucitelke, orodovat. Dnes som sa jej pytala este nazaciatku vyucovania a povedala, ze ta ucitelka na porade ani nebola. Takže mám 4.

swistica

Tak co, ake je nakoniec vysvedcenie?

@foreveralone - lebo teamleder, manager, veduci ci akakolvek pozicia ktora riadi ludi je uplne v pohode, nezneuziva moc a len ucitelia su ti zli. Ale no prosim Ta. S mocou sa prejavuju zle vlastnosti u kazdeho cloveka ...