Grandoptical skúsenosti

Príspevok v téme:  Grandoptical skúsenosti
Emmka33

Ahojte. Zistili mi že som krátkozraká takže potrebujem okuliare. Moc z toho nadšená nie som ale čo iné mi ostáva? Nemám s optikami skúsenosti , keďže som nikdy nenosila okuliare tak neviem ako to tam chodí. Je to pre mňa dilema. Možete mi prosím vás poradiť, kde by som mohla zohnať dobré okuliare čo aj vydržia a nerozpadnú sa po mesiaci. Blízko v obchoďáku máme Grandoptical. Je to dobrá optika?

Laurisska

Tiež nekupujem nejaké prehnané značky. Kúpila som si Solaris čo je ich značka a sú pekné a aj cenovo boli dostupné

klaksima

nie je ale lepsie si kupit nejake kvalitnejsie ako nejake fejky? ved to moze aj oci pokazit ak to nema tie potrebne filtre

Laurisska

Neboj dakde sa snáď dostaneš a keď nie tak aj u nás sú super miesta. Ja viem že nie more ale lepšie ako sedieť doma. A zľavy som videla že majú, len ja už slnečné okuliare mám tie som kupovala minulý rok, tento budem musieť ešte vymeniť dioptrické.

Misulinka

No nejak som ich nevyhľadávala keďže okuliare nenosím ale teraz keď pootvárajú hranice tak chcem ísť na nákup nejakých slnečných ak by sa mi podarilo v akcii. Snáď sa ešte dostanem niekde k moru.

Lariss

Chvalabobu, že sa to už pootváralo všetko. Bolo to na nervy. Nieže by som potrebovala silou mocou nakupovať ale okuliare som ako naschvál pokazila pár dní pred otvorením a neviem čo by som robila dlhšie bez nich. Ale teraz som si kúpila aj do zásoby, fakt nikdy nevieš. Takže mám staré opravené a ešte aj nové v nejakej zľave na rámik:-))

Laurisska

Inak len tak pre info, včera som išla okolo a už normálne fungujú, tak aspoň že sa to dostáva pomaly do normálu.

Sissy

Tak ja som si našťastie kúpila nové po novom roku v akcii takže som to stihla, len som sa preobjednala na meranie zraku ale to mi až tak nesúri. 

olivara

Len teraz asi tazko kedze vsetko zatvorili, akurat vcera somsi hovorila, ze ako dobre, ze som si nakupila zasobu sosoviek. Keby teraz niekto potrebuje nove okuliare tak ma asi smolu