Grandoptical skúsenosti

Príspevok v téme:  Grandoptical skúsenosti
Emmka33

Ahojte. Zistili mi že som krátkozraká takže potrebujem okuliare. Moc z toho nadšená nie som ale čo iné mi ostáva? Nemám s optikami skúsenosti , keďže som nikdy nenosila okuliare tak neviem ako to tam chodí. Je to pre mňa dilema. Možete mi prosím vás poradiť, kde by som mohla zohnať dobré okuliare čo aj vydržia a nerozpadnú sa po mesiaci. Blízko v obchoďáku máme Grandoptical. Je to dobrá optika?

Lariss

Chvalabobu, že sa to už pootváralo všetko. Bolo to na nervy. Nieže by som potrebovala silou mocou nakupovať ale okuliare som ako naschvál pokazila pár dní pred otvorením a neviem čo by som robila dlhšie bez nich. Ale teraz som si kúpila aj do zásoby, fakt nikdy nevieš. Takže mám staré opravené a ešte aj nové v nejakej zľave na rámik:-))

Laurisska

Inak len tak pre info, včera som išla okolo a už normálne fungujú, tak aspoň že sa to dostáva pomaly do normálu.

Sissy

Tak ja som si našťastie kúpila nové po novom roku v akcii takže som to stihla, len som sa preobjednala na meranie zraku ale to mi až tak nesúri. 

olivara

Len teraz asi tazko kedze vsetko zatvorili, akurat vcera somsi hovorila, ze ako dobre, ze som si nakupila zasobu sosoviek. Keby teraz niekto potrebuje nove okuliare tak ma asi smolu

Laurisska

Majú dobrý výber a fakt okuliare čo od nich mám mi držia dosť dlho. Asi by som už mohla aj vymeniť ale som lenivá

Bedo

No jasné, keď niekto na to má tak si kúpi aj Gucci napríklad, no len pri našich platoch sa my niektorý uskromníme aj s lacnejšími značkami. Ale zase keď je tá kvalita dobrá a to podľa mňa z mojich skúseností je tak mi nevadí že nemám mega značky. 

Sissy

Tak to určite, značky majú celosvetové ale ja mám napríklad rada tú ich značku. Neviem nejak som si ju oblúbila a viem, že mi vždy tie rámiky dobre sadnú. Ale učite každému vyhovuje iné.

Sissy

Taktiež nie, ale určite musíš mať šťastie natraviť na milú osobu. Ale vidím že je to jeden z obchodov v lepšej úrovni starostlivosti o zákazníka. Takže snaha je a preto tam rada chodím.