Grandoptical skúsenosti

Príspevok v téme:  Grandoptical skúsenosti
Emmka33

Ahojte. Zistili mi že som krátkozraká takže potrebujem okuliare. Moc z toho nadšená nie som ale čo iné mi ostáva? Nemám s optikami skúsenosti , keďže som nikdy nenosila okuliare tak neviem ako to tam chodí. Je to pre mňa dilema. Možete mi prosím vás poradiť, kde by som mohla zohnať dobré okuliare čo aj vydržia a nerozpadnú sa po mesiaci. Blízko v obchoďáku máme Grandoptical. Je to dobrá optika?

Antonny

@Sissy Ja som teda bol a všetko išlo rýchlo a vyšetrenie bolo v pohode. No som prekvapený že mám ešte oči dobré:-)

Sissy

Tiež som tam bola. Prebieha to úplne normálne ako u doktora, zmerajú zrak, zistia aké dieoptrie ti treba a aspoň si hneď možeš vybrať aj okuliare ak tak. Ale pokiaľ majú podozrenie na nejaké očné ochorenie tak to už posielajú k očnému.

Antonny

Ja som objednaný na ďaľší týždeň do Grandopticalu na meranie zraku tak som zvedavý. Naposledy som bol u očného asi pred 10 rokmi ale čo si pamätám tak som sa musel objednávať aj pár mesiacov dopredu. Som prekvapený že tu ma objednali za pár dní. No snáď bude to vyšetrenie ako má byť.

Anettisa

Myslím, že tak by to malo byť všade. Proste ochota a ústretovosť. Žiadne naduté a znechutené predavačky. Nech si berú ostatný príklad od nich.

Marla

Tak to si myslím že je asi ich štandart mať takýto servis. Je dobré že si to udržiavajú. Ale inak výber je dobrý keď som tam bola s maminou

Adyx

Tak to určite záleží aj na osobe, nie každý má svoj deň. Ale zatiaľ musím poklepkať tak na pobočke v BB boli na mňa vždy príjemní.

Sissy

To je pravda, poradenstvo je ako má byť. Pri výbere bola predavačka dokonca stále so mnou a fakt ma ani nesúrila takže som sa tam cítila aj dobre. Ale to záleží aj na obsluhe.

Anettisa

V Grandopticale som bola niekoľkokrát a ako predajňa sa mi veľmi páči. Majú to tam pekné a čisté. Personál bol vždy fajn, dokonca mi raz vyšli v ústrety keď som narýchlo chcela zmerať zrak, takže mi vybavili čo najrýchlejší termín.

Nikasa

Ja som raz jednu dostala od kolegov v práci, vedeli že idem na dovču a akurát mi vyšli narodky, bolo to sice na 50 eur ale kúpila som si pekné značkové slnečné. Troška som si doplatila ale využila som. Ale výber tam majú dobrý.