Grandoptical skúsenosti

Príspevok v téme:  Grandoptical skúsenosti
Emmka33

Ahojte. Zistili mi že som krátkozraká takže potrebujem okuliare. Moc z toho nadšená nie som ale čo iné mi ostáva? Nemám s optikami skúsenosti , keďže som nikdy nenosila okuliare tak neviem ako to tam chodí. Je to pre mňa dilema. Možete mi prosím vás poradiť, kde by som mohla zohnať dobré okuliare čo aj vydržia a nerozpadnú sa po mesiaci. Blízko v obchoďáku máme Grandoptical. Je to dobrá optika?

Laksy

My dávame poukážky často. Celá rodina nosíme okuliare a ešte aj rodičia takže vždy prídu vhod. Predsa len okuliare meníme a niečo stále dokupujeme. Ja som dostal na menšiu sumu do Grandopticalu pred vianocami. To som si dával robiť nové okuliare, takže za mňa veľmi užitočný darček, keďže rámiky mením častejšie.

Lupka

@Suzanee Tak super oplatilo sa vám. Hlavne nech je spokojný. Ja tiež riešim teraz darček pre svokru tak ma aj tá poukážka napadla. Ešte poriešim s manželom.

Susanee

@Lupka Tak manžela sa mi podarilo tiež dokopať, k vianociam som mu kúpila voucher v Grandopticale tak sme išli vyberať rámiky. 

Emilius

S týmito nemám skúsenosti, ale napríklad eyerim sú dosť dobrý, od nich mám ja na PC, ale majú aj dioptrické

Adyx

Ja som si dávala robiť multifokánlne na pobočke v BB minulý mesiac, tiež som mala tie začiatky také všeliaké ale už ich nosím stále. Ono je to asi u každého iné ako si zvyká.

Lupka

Veď práve, stále hladať ktoré okuliare mám kde ma proste nebavilo. Inak tiež som zo začiatku menila aj po pár hodinách a potom som to predlžovala, predsa sa tie oči musia prispôsobiť.

Susanee

No už som ich aj bola vyzdvihnúť, troška je to nezvyk, zatiaľ striedam ešte so starými ale myslím že budem spokojná. Hlavne že bude všetko v jednom.

Lupka

Určite no hlavne nech je to poriadne optika. Ale dá sa zvyknúť aj rýchlo ale je to tiež individuálne. Mám multi asi už dva roky, tiež som kupovala v Grandoptical v akcii. Teraz bez nich ani neviem byť.

Oto96

Podla mna to uz je jedno teraz, pokial proste je to nejaka normalne optika kde ti vedia aj zmerat zrak tak je to asi jedno kde si das spravit potom okuliare