Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.

Príspevok v téme: Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.
Fullhd

Ahojte mam zaujmavu otazku ale pred tym nez vam ju polozim chcem sa vyjadrit ako prvy ja.Nedavno mi tu niekto nasadil chroba do hlavy ohladne zien a penazi.V zivote som mal par vztahov a rozpraval sa ako kazdy muz s viacero zenami o laske,vztahu,rodine a ako by mal jej buduci vyzerat a hlavne vlastnosti.Kazda rozpravala asi toto : mily,dobry milenec,aby sa o seba staral,bol romanticky,verny ale ziadna nerozpraval otvorene o peniazoch(aby nevyzerali ako zlatokopky?).Dnes sa pozriem okolo seba a vidim vela slobodnych muzov ktori su sami bud dobrovolne alebo nedobrovolne a hlavny dovod je : peniaze.Bud ich nechcu stratit alebo ich nemaju.

Viem ze na toto forum chodi vela zien a vacsina zostava v anonymite preto by som chcel poprosit najme tie starsie 18+ aby odpovedali a vyjadrili sa k teme a najme odpovedali na otazky.

Hladite na financnu situaciu u vasho potencialneho partnera?
Co konkretne vas zaujma?
Zaujma vas plat?
Ake zbrane pouzivate pri zistovani?

Mozte kludne odpovedat nikto o vas nevie.

Wendo

hhh - s Monikou sa osobne poznam a aj s Fedorom. Ona je v sukromi uplne super, len je odo mna starsia. A okrem toho je stale prec, na cestach alebo sa venuje synovi, ked je nahodou tu.
Sranda, ze ti napadla prave ona :)

hyrax

Antisexx nebud taka urazliva. Ved zeny - slovenky castejsie pindaju na slovenskych muzov, tak nech si zapindaju aj chlapi.

Antisexx

Heh chciet zenu nemku len preto pretoze nemky su inteligentnejsie a treba si zdokonalit jazyk je od teba vrcholne ubohe a trapne. Radsej ostan sam :-) tak ci tak si nas uz vsetky hodil do jedneho vreca ze ideme po peniazoch no aby si raz neskoncil ako pilcuk s tymito nazormi pretoze kazdy je iny ci chces alebo nie. Vela stastia

Fullhd

Ahojte,milo ste ma prekvapili.Ja zijem v DE len tak pre poriadok a mam celkom dobry zaklad,fajn auto.Urcite nepatrim k skupine muzov "mamahotel".Ale musim vam povedat pravdu a to ze som slobodny dobrovolne.Bojim sa ze stratim slobodu,nezavislost a ze budem mat povinnosti.Mal som tu slovenku ale nevyslo to a musim sa priznat ze som stastny ze to skrachovalo(znovu som ziskal slobodu).Po viacerich skusenostiach by som radsej privital partnerku z ineho kraja.Nemky su az nebezpecne inteligentne(tie ktore pracuju na vyssich prac.poziciach) co je neskutocne sexy no tak 10 000 000 krat narocnejsie ako slovenky.Je to obrovska vyzva a urcite aj koli nemcine alle teraz mi je dobre samemu.

Teraz k teme,zenam zalezi kolko muz zarobi a co vsetko ma.
Na tomto sme sa zhodli.Kazda z vas to napisala podvedome.
Chlap ktory robi vo fabrike na kablikoch pre KIU za 550 E + gastrolistky a je bez auta nie je pritazlivy.Este raz dakujem za vyjadrenie sa a zmienka slovenky vs nemky nie je urazka je to moj nazor.
Pekny vecer.

naivny

ja povazujem za samozrejme, ze budem zarabat viac ako moja budúca zena, a ze ju mám zivit. Ked nechce pracovať, lebo potrebuje byť doma s deťmi, alebo kvôli domácnosti, tak dobre, keď bude pracovať, aj tak dobre. A ako a čo investovať, ako sporiť a podobne, o tom sa s ňou samozrejme porozprávam. Keď bude čokoľvek potrebovať na domácnosť, na deti, či na seba, tak jej samozrejme dám na to peniaze. Prístup k môjmu účtu jej umožním len keď budem vidieť, že je dosť rozumná.
Tak ale myslím si, že je rozdiel, ako míňajú peniaze chlapi a ženy. Už aj v detstve. Ja som si v hračkárstve všetko pozrel a nič mi nemuseli kúpiť. Kým sestra nariekala, kým nemala minimálne 3 hračky a bola by kúpila celé hračkárstvo. Ženy sa vedia asi menej uskromniť, teda asi sa musia, keď sú napr. rozvedené, ale je to proti ich povahe.
Ale neviem určite. To si len tak myslím, možno to tak nie je.

hyrax

matejj789 tak mozno tym chlapom proste pride divne, ze este aj v dnesnej dobe pretrvava taketo nastavenie. preco by to chlapi nemali riesit. ved dnes aj zeny riesia x-veci na chlapoch a povazuje sa to za normalnu vec.

Antisexx

Nie nezalezi mi na peniazoch. Deti v ziadnom pripade nechcem takze si myslim ze ako dvaja by sme si casom vzdy nasetrili na to co potrebujeme.
Mala som priatela, bol strechar sice neviem kolko zarabalnale podla neho to bolo malo ale vzdy ma vedel potesit nejakou malickostou. Bol skromny nicim sa nikdy nechvalil a bol rad za to co ma a dufam ze najde jemu podobne dievca. Ked mu ja nemozem dat nieco co sa mu paci, vid prezyvku, tak je pochopitelne ze to skonci.

matejj789

@tweetie
Tvoj príspevok obsahuje až osviežujúco normálny názor. Ja nechápem, prečo tu istá skupina chlapov dokola rieši peniaze a ich dopad na partnerské vzťahy. Ja si uvedomujem, že vzťah je schopný človeku celkom intenzívne nastaviť zrkadlo, ale každý by mal na sebe makať predovšetkým kvôli sebe a nie kvôli peniazom.To, že mnohí z vás nemajú partnerku nie je kvôli tomu, že nemáte prachy, ale kvôli tomu, že z vás musí byť na kilometre poznať, že nie ste schopní uchopiť svoj život nejakým normálnym spôsobom a zodpovedne na sebe zamakať.

tweetie

Po skusenosti s lenivcom, ktory bol dokonca od rodicov nakazeny, ze galantnost sa nenesie, cize ked som ho donutila pripojit sa na zaluby, ktorym som sa venovala ja, tak som to casto platila ja za mna i za neho (aspon ze aspon dovolenky si bol schopni zaplatit za seba). A kedze on bol tak lenivy, ze robil na polovicny uvazok, a sice na seba tvrdil, ze mal peniaze, tak i pri jeho zalubach sme sa dopracovali k tomu, ze ja som platila tu drahsiu cast - a jednoznacne: nikdy viac a ano, zalezi mi na peniazoch a na mojich uz duplom. A akym sposobom by som to zistovala? Nijakym, ved to ci je to sebec alebo ci je to chlap, ktori vie co sa patri, to uvidis po nejakom case aj bez zistovania na zaklade jeho spravania sa.
Nepotrebujem luxus a ani neocakavam, ze chlap bude v tazkom baliku, ale to ze chlap sa vie o seba postarat a dobre zaraba, vie zenu pozvat a zaplatit za nu - vypoveda i o tom, ze je aktivny, zodpovedny, rozumny a hlavne nie je lenivy, ktory bude len vyplakavat, ale lepsiu robotu si nebude hladat ani keby co, alebo aby sa mohol poflakovat, tak robi na polovicny uvazok a stazuje sa, ze zaraba malo. Naco je zene takyto typ chlapa?
A tiez co poznam slobodnych chlapov, ktori nemaju nic a nemaju priatelku, zvycajne su to luuuuzri, kt. ani nemaju snahu zlepsit si svoju situaciu, snivaju len o pohodli, ale praca im smrdi.
A dalsia skupina chlapov, ktori maju vsetko a tiez nemaju priatelky, mnohi ani nechcu skutocny vztah-nechcu sa viazat, chcu si len uzivat, alebo maju naroky, ze ani modelka by im nestacila. A plus mnohi casto insie nerobia, len skuvinaju, ze zeny su zlatokopky, pritom mali okolo seba vzdy kopu fakt super bab, ale im tie baby nestacili, resp. neboli schopni tie baby ani len pozvat a zaplatit za ne tu kavu. Tak nech sa necuduju.
Kto mi bude viac imponovat (a myslim ze nielen mne, ale kazdej zene)? Ten kto ma bude prepocitavat, vyciciavat alebo ten co ma rad pozve a zaplati? Samozrejme ten druhy a sucasne som si vedoma i toho, ze mu to nasledne oplatim vramci svojich financnych moznosti.