Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.

Príspevok v téme: Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.
Fullhd

Ahojte mam zaujmavu otazku ale pred tym nez vam ju polozim chcem sa vyjadrit ako prvy ja.Nedavno mi tu niekto nasadil chroba do hlavy ohladne zien a penazi.V zivote som mal par vztahov a rozpraval sa ako kazdy muz s viacero zenami o laske,vztahu,rodine a ako by mal jej buduci vyzerat a hlavne vlastnosti.Kazda rozpravala asi toto : mily,dobry milenec,aby sa o seba staral,bol romanticky,verny ale ziadna nerozpraval otvorene o peniazoch(aby nevyzerali ako zlatokopky?).Dnes sa pozriem okolo seba a vidim vela slobodnych muzov ktori su sami bud dobrovolne alebo nedobrovolne a hlavny dovod je : peniaze.Bud ich nechcu stratit alebo ich nemaju.

Viem ze na toto forum chodi vela zien a vacsina zostava v anonymite preto by som chcel poprosit najme tie starsie 18+ aby odpovedali a vyjadrili sa k teme a najme odpovedali na otazky.

Hladite na financnu situaciu u vasho potencialneho partnera?
Co konkretne vas zaujma?
Zaujma vas plat?
Ake zbrane pouzivate pri zistovani?

Mozte kludne odpovedat nikto o vas nevie.

ahjaj

my sme boli s manželom študenti, keď sme sa brali, Zo spoločných peňazí 50:50 sme si kúpili byt, dostali sme doň starý vyradený nábytok od rodičov, tí nám požičali aj staré ojazdené 20 ročné auto a postupne ako sme si šetrili peniaze z výplat, sme si dokúpili nábytok, koberce, práčku, mikrovlnku, normálnu chladničku, auto.

ahjaj

dobreuz, "napr. si žena spraví decko a potom ho dá svojim rodičom nech sa starký starajú"
"starkí"
gramatika, Zrejme Ťa tí rodičia predsa len vešali niekomu na krk, alebo si príliš vrieskal miesto toho, aby si sa ju naučil
moja mama aj svokra priam orodujú, aby som im dala deti.

hhh

Ach Wendo, 5000 nezarabaju ani političky, takže jedine luxusnu prostitutku si tu mozes s tvojimi poziadavkami najst. A myslim, ze by ste sa s takou aj hodili. Alebo tu mas este jednu na vyber - Moniku Benovu, ta dokonca zaraba 10 000 a momentalne je slobodna. Nechces ju poziadat o ruku? :))

Koliso

Ja to napisem takto. Kazdy ci uz zeny alebo muzi hladaju pocit bezpecia - ale to je len jeden z mnohych dalsich aspektov. Ktory muz dokaze lepsie zabezpecit rodinu, ten ktory zarobi 400€ mesacne alebo taky ktory ma 1 500€? Muz by si ktoru zenu skor vybral, taku ktora sedi doma a nic nerobi okrem lezania v posteli bez prijmu alebo nejaku samostatnu zenu ktora ma stabilnu pracu?
Ono nech si hovori kto chce co chce ohladne emancipacie ale je to prave muz, ktory by mal zabezpecit rodinu, vzhladom k tomu ze vacsinou zeny s prichodom dietata nastupuju na matersku a vytvaraju hodnoty domova.
Ono by mal aj muz zo slusnosti k zene platit v restauracii, podnikoch atd.
V sucasnosti by boli niektori muzi radi ak by za nich este zeny platili a vydrziavali si ich, ale takto to nema fungovat.
Kazdopadne vo vztahu je dolezite aby obaja zucastneni prinasali hodnoty aj ked inym stylom. Ci je niekto zlatokopka alebo zlatokop zalezi na danom cloveku a urcite by som to nezovseobecnoval na dane pohlavie. A peniaze nie su vsetko, je potreba ich mat len dostatok co v dnesnej dobe nie je az taky problem ak na sebe clovek pracuje.

Wendo

No ja si tiez hladam seberovnu zenu. Mam velky dom s velkym pozemkom 10 km od BA, luxusne SUV a na vyblaznenie kabriolet a harlejku. Mam firmu s 20 zamestnancami, hladam zenu s prijmom aspon 5.000,-, ktora ma tiez velky dom, nemusi byt v BA a auto aspon za 50.000,- kupovane ako nove. Ktora ma VS, je priebojna, vyrecna a ovlada plynule aspon 2 svetove jazyky, vyzna sa v mode a luxusnych veciach. Uz 15 rokov taku hladam, aby sa pri mne necitila ako chudera a neviem najst. Nedokazal by som mat pri sebe zenu, ktora nema nic alebo len nejaky byt na sidlisku a nejake auto do 15.000,- taka mi pride, ze sa ku mne nehodi a bude sa zle citit so mnou. Nepoznate nejaku, ci by vyhovovala mojim poziadavkam?

dobreuz

Nie nevešajú ani nevešali, inak mám 19, takže sa viem o seba postarať :) Inak to vešanie na krk vidím furt, napr. si žena spraví decko a potom ho dá svojim rodičom nech sa starký starajú :) Najprv hormóny, pudy a rečičky a neskôr skutek utek :) Len pchať svojich faganov iným alebo ich nasilu pchať do pseudozábavných táborov. Aj tak nič nevidím pozitívne na tom mať hnusné decko, veď len nonstop otravuje a nemôžete ani na pár sekúnd nikde odbehnúť, lebo celý byt vyhodí do vzduchu... A preto nikdy žiadne decko ani vzťah nechcem.

Ovecky

Dnes je taka doba, napriklad brachu(21r) sa pytaju dotycne na rande, ze ake ma auto a kolko zaraba, uz tie baby ani neokolkuju, na drzovku sa pytaju proste :D

Ja myslim, ze ked baba zarobi 500 a chlap 1500 tak je jasne, ze nepojdu napoly, bohuzial. A ked chlap chce aby baba mala viac, nech ju podporuje financne, alebo nech s nou pekne ide robit do zahranicia, lebo na SK bohuzial!

daniela2

dobreuz, veľmi ma mrzí, že Ťa rodičia vešajú na krk niekomu inému. Tí moji sa mne aj sestre veľmi tešia, keď prídeme aj na pár dní, a to sme už dospelé. Nikdy som nemala pocit, že by ma niekomu vešali na krk, vždy som sa na nich mohla spoľahnúť. A byt som si zaobstarala, nie preto, že sa mi zle bývalo s nimi, ale hlavne, že sa mi nechcelo do práce toľko cestovať.
Myslím, že hormóny patria k zdravému človeku, rovnako ako dýchanie, prijímanie potravy, vylučovanie. Nezdravý ich nemá, alebo má problém akceptovať. Okrem hormónov je to aj psychická potreba. Sestra má už väčšiu dcéru, žiadny uvrešťaný tvor, a mám moju neter veľmi rada.
Myslím, že Ti rodičia museli veľmi veľmi ublížiť.