Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.

Príspevok v téme: Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.
Fullhd

Ahojte mam zaujmavu otazku ale pred tym nez vam ju polozim chcem sa vyjadrit ako prvy ja.Nedavno mi tu niekto nasadil chroba do hlavy ohladne zien a penazi.V zivote som mal par vztahov a rozpraval sa ako kazdy muz s viacero zenami o laske,vztahu,rodine a ako by mal jej buduci vyzerat a hlavne vlastnosti.Kazda rozpravala asi toto : mily,dobry milenec,aby sa o seba staral,bol romanticky,verny ale ziadna nerozpraval otvorene o peniazoch(aby nevyzerali ako zlatokopky?).Dnes sa pozriem okolo seba a vidim vela slobodnych muzov ktori su sami bud dobrovolne alebo nedobrovolne a hlavny dovod je : peniaze.Bud ich nechcu stratit alebo ich nemaju.

Viem ze na toto forum chodi vela zien a vacsina zostava v anonymite preto by som chcel poprosit najme tie starsie 18+ aby odpovedali a vyjadrili sa k teme a najme odpovedali na otazky.

Hladite na financnu situaciu u vasho potencialneho partnera?
Co konkretne vas zaujma?
Zaujma vas plat?
Ake zbrane pouzivate pri zistovani?

Mozte kludne odpovedat nikto o vas nevie.

slovenskypriemer

Dnesna doba cela je o peniazoch. Ked nemas peniaze nemas na Slovensku ani priatelov lebo iba ked ich mas sa ti kazdy strka do zadku travi s tebou cas a vsetko ti chvali a chodi s tebou von. Vztahy ani nehovorim sancu dnes niekoho ziskat ma len ten kto ma peniaze . Obycajny clovek je na okraji spolocnosti lebo nema co ponuknut. Kazdy sa dnes zo vsetkeho snazi vytrieskat co najviac penazi. Len dnes povedzte babe ked si s nou pisete ze mate len strednu skolu a pracujete niekde v automobilke po par spravach konverzacia skonci. Zial bohu strasne malo bab oceni aj obycajneho chalana a buduje s nim nieco spolocne. Vacsina potrebuje tahuna lebo tu nezarobi vela a preto si hlada muza s vs co ma vyse 1000 eur plat idealne ked ma byt a auto. Malo bab sa dnes snazi velmi malo.

Milagros

Na peniazoch ciastocne zalezi, nechcela by som bezdaka alebo socku ktoru musim zivit. Ale nejak extra vela zarabat nemusi a vlastne by bolo aj lepsie keby nezarabal lebo co mam skusenosti, taki co velmi vela zarabaju su chorobne lakomi. Moze zarabat priemer mozno mierny nadpriemer. Auto moze mat a nemusi, ja sama mam auto, sice nie najnovsie ale zachovale, v dobrom stave. Ak by nemal auto a ja ho niekedy zveziem tak by mal aspon prispiet na benzin. V kazdom pripade mal by zarabat tolko, aby sa bol schopny postarat o rodinu ked zena bude na materskej. Ja sa mienim starat o rodinu po stranke ze upracem doma, navarim a pod., on by mohol vediet robit aspon nejake muzske prace a keby zarabal o nieco viac nez ja bolo by to idealne. V kazdom pripade viac zalezi od toho ci je lakomy ako od toho kolko presne zaraba. Dnes je velmi vela lakomcov a sebcov.

Fullhd

milan255 poobzeraj sa aj po zahranici.Slovenky su neni jedine na svete.Je domokracia,sloboda...nikde nie je napisane ze si nemozes najst vietnamku,alebo tmavu sexicu z Peru ci Argentiny.Alebo zenu z ukrajiny ako ma kamarat cech.Poobzeraj sa po zahranici a ver budes chciet aj 20 deti.

naivny

no o mne vedie všetci babkini známi a môžem im nastavovať televízory, počítače a mobily. Furt niekoho požiada, nech sa tvári, že ničomu nerozumie, aby sa ma babka mohla aspoň trochu zbaviť, a poslať tam, lebo jej lezie na nervy, keď je visíme na krku. Rodičia nás zvyknú so sestrou pravidelne k babke a dedkovi odložiť, kým oni idú do wellnesu. Mňa sa potom starí rodičia zbavia tak, že ma rozpošlú k známym, kde treba dačo opraviť, a sestru má na starosti dedko a rozprávajú sa o jeho detstve. Dedko nerád hovorí o svojom detstve, alebo o čomkoľvek, ale zo slušnosti musí, on aj babka.

ahjaj

milan, treba si zachovať zdravý nadhľad a zmysel pre humor. Moji rodičia a moja svokra sú radi, keď im radšej nevolám, a keď mi vyčítajú, prečo sa neozývam, robia to len zo slušnosti. Moja decká iba horko-ťažko strpia, ale zo slušnosti mi vždy hovoria, či ich tam nemôžem nechať aspoň 1 deň z víkendu aj prespať. Mama rada pečie na Vianoce medovníky ale bez toho, aby jej tam decká pomáhali a so zásterkami pobehovali, a vykrajovali formičkami a kládli na plech. To všetko chce robiť sama. Takto sa len unavene prizerá, čo to stvárajú, keď sú zbláznené do takýchto príprav.
Svokra prevracia očami, keď jej dcéra povie, že babi, a nedalo by sa jesť aj niečo iné, ako to čo je tu stále? Ja to pripravím. A pozerá na internete recepty a majstruje. Treba toho navariť ako pre stádo, lebo z toho dostanú ochutnávku všetci susedia, čo jej vnučka navarila. To všetko treba zo slušnosti rozoslať po susedoch a v duchu sa za decko hanbiť ako pes, že chúďa, ani zahrať sa nevie samo, ako ostatné deti. A keď sa o niektorom decku píše v regionálnych novinách, že vyhralo druhé miesto tam a tam, tak chodiť so sklopenými očami.... nebolo to prvé miesto, ach tí rodičia, urobia si decká a potom sa nesnažia o to, aby ich aj rozvíjali.

Medea7

Ja neviem vsak to je kazdeho vec co robi, lenze dieta treba zabezpecit a vytvorit mu normalne prostredie k vychove. Aby sa z neho stala normalna osoba. Ale to je tazke zivot udeluje kazdemu ine podmienky a lekcie. Fakt je to tazke. To su filozoficke debaty preco ten ma take podmienky a ten take. Ale proti detom nemam nic ale nechcem ich lebo som nedosiahla uroven nezavislosti.

Medea7

Dobre uz my nesmieme zasahovat do slobodnej vole cloveka. Vela robi v akej rodine sa narodili, v akom su prostredi a spolocnosti. Zial tych ludi co to robia to nemal kto naucit. Ja som zistila teda podla mojho nazoru je to tak ze to robia z nudy. Ja radsej pojdem umyvat spinave chodby, ale toto ne. Trtosenie z nudy. Zial asi nemaju ti ludia pristup.k vzdelaniu. A inemu mysleniu a ovladaju ich asi pudy. Asi to je len moj nazor. Skutocnost a detaili nepoznam. Ja sa dost casto zamyslam nad tym co robia ludia a preco to tak robia.

Aliss

Milan255, tak to je velmi smutne, ze tvoje zivotne postoje ovplyvnuje nic neznamenajuce anonymne forum...Taktiez je smutne to, ze ked niekto nechce deti, pripadne ma deti a nechce ich vesat na krk pribuznym, ty sa tym riadis...Kebyze tu kazdy druhy clovek pise, ake uzasne je mat deti, budes ich chciet aj ty? Ked niekto z vlastnej slobodnej vole nechce, nechces ani ty? Vies, mne pridu argumenty ludi z tejto diskusie absolutne v poriadku. A to deti chcem. Ale tiez ich nechcem nechavat po rodine ako to robi svagrina. Prinesie mojej matke dceru a ide chliapat a kamoskami :) Ale to, ze to takto funguje, nema nic spolocne s mojimi tuzbami a s tym, co chcem alebo nie. Priviest dieta do tohto sveta nie je "samovrazda" preto, lebo 5 ludi na fore sa zhodlo, ze nechcu deti alebo ich neradi davaju na pritaz rodine. "Samovrazda" to moze byt napriklad preto, lebo su vo svete obrovske nepokoje, zloba, znecistovanie prirody, hlad, neviem ci si bol napriklad v poslednej dobe v Londyne, ale po niektorych stvrtiach je naozaj nebezpecne ist....A co ma svet so Slovenskom? Ze sa nenazdame a moze byt rovnaka situacia u nas. Detiska sa biju v uliciach a povazuju to za srandu, chlap zabije muza a este si stihne urobit pri tom selfii. A to uz nepisem o svete, ale o Slovensku. Takze, bala by som sa priviest dieta do tohto prostredia a nejake nazory na fore by boli pre mna absolutne nepodstatne....

milan255

Ty kokooos... tak toto je iná sila. Keď si tu čítam tie výmeny názorov, tak nakoniec budem ešte veľmi rád že som single a že nemám deti...

Mám 25 a chcel by som ženu aj deti... ale čím ďalej, tým viac sa od toho odkláňam a toto čo si tu poslednou dobou čítam ma len utvrdzuje v tom, že tento svet sa zbláznil a že zakladať si rodinu je samovražda... samé rozvody, hádky medzi rodinami, príbuznými... no tak nech sa na mňa nikto nehnevá ale takéto sračky nech si každý nechá pre seba..

Neviem či som z inej planéty ale ja mám dobrých rodičov, ktorí mi vždy pomôžu ak je treba a máme dobré vzťahy medzi sebou. A keby som mal deti tak by boli veľmi radi ale bohužial, takéto názory čo tu ľudia majú... ani sa nedivím že plno ľudí dnes už nechce mať deti...

Biela Kobra

Keď som sa vydávala, ako mnohé iné ženy, mala som už vlastné bývanie, prácu, slušné postavenie a čosi ušetrené. Peniaze boli to posledné, čo ma na mojom nastávajúcom zaujímalo. Chcela som iba, aby sme sa mali radi, aby sme boli rovnocenní partneri, navzájom si pomáhali a dopĺňali sa v dobrom aj zlom. A to sa mi aj pošťastilo. Samozrejme, keby to bol ten typ, čo by prehajdákal, prepil či prehral v kartách ešte aj môj zárobok a úspory, tak by som sa s ním asi rozišla bez ohľadu na lásku a príťažlivosť, lebo by tam zrejme chýbalo to porozumenie a po čase by zapracoval aj pud sebazáchovy.