Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.

Príspevok v téme: Zaleží zenam na peniazoch?Anketa.
Fullhd

Ahojte mam zaujmavu otazku ale pred tym nez vam ju polozim chcem sa vyjadrit ako prvy ja.Nedavno mi tu niekto nasadil chroba do hlavy ohladne zien a penazi.V zivote som mal par vztahov a rozpraval sa ako kazdy muz s viacero zenami o laske,vztahu,rodine a ako by mal jej buduci vyzerat a hlavne vlastnosti.Kazda rozpravala asi toto : mily,dobry milenec,aby sa o seba staral,bol romanticky,verny ale ziadna nerozpraval otvorene o peniazoch(aby nevyzerali ako zlatokopky?).Dnes sa pozriem okolo seba a vidim vela slobodnych muzov ktori su sami bud dobrovolne alebo nedobrovolne a hlavny dovod je : peniaze.Bud ich nechcu stratit alebo ich nemaju.

Viem ze na toto forum chodi vela zien a vacsina zostava v anonymite preto by som chcel poprosit najme tie starsie 18+ aby odpovedali a vyjadrili sa k teme a najme odpovedali na otazky.

Hladite na financnu situaciu u vasho potencialneho partnera?
Co konkretne vas zaujma?
Zaujma vas plat?
Ake zbrane pouzivate pri zistovani?

Mozte kludne odpovedat nikto o vas nevie.

dobreuz

Medea 7 to je tak keď rozmýšľajú vagínou namiesto mozgu a za každú cenu mať decko a potom ho vešiať iným na krk. Ani na 5 minút by som nikomu nestrážil fagana, keď si ho vyrobili nech sa starajú, alebo sa nemali trtkať potom a vyrábať nepotrebné deti.

Medea7

Prosim vas neexistuje neake skolenie, na to kde by mi niekto vysvetlil ako to ti ludia rozmyslaju. Mne sa nad niektorymi vecami zastavuje mozog, co vsetko dokaze ludske myslenie. A vsak ja ho uz mam aj tak dost zastaveny, ale ja ludom nerozumiem.

Medea7

Presne tak furt hadzat starosti niekomu na krk.Ja neviem ved mat dieta to je taka zodpovednost.Vychovat ho do tohto Sveta, naucit ho nieco. Ja neviem jak rozmyslaju tie zeny co nemaju peniaze a urobia si deti. Vsak ja by som plakala keby mi dieta mrncalo ze chce to a to. Tak bud mu dam vsetko alebo radsej kaslem na to. Ja fakt neviem ako ti mladi rozmyslaju, kde je zodpovednost ? Vsak dieta neni hracka.

DevilBel

AngelBel, vies ja mam sestru, ktora si urobila postupne 3 deti s 2 chlapmi a hodila ich na krk rodicom, aby ich vychovali. Obcas dosla a dala prachy na ne. Akoze financne to bolo ok, len zatazila rodicov, ktori tym boli obmedzovani.
Ja by som tiez svoje decko nedal nikomu na krk a cudzie tak na 2-3 hodky postrazim, ale ziadne take, ze na par dni, to nech zabudne. Ja som si ho s prepacenim nevytrtkaI tak preco by som mal s nim.niekomu pomahat? Ked si niekto uzil a urobil, nech sa stara!

AngelBel

DevilBel, vdaka :) Vies, som rozculena z takych veci, lebo za to, ze ja mam jedno decko, mi vsetci pribuzni pchaju tie svoje.....Moja mala sa dokaze aj sama zahrat, nonstop je na nasom dvore s kamaratkami a hraju sa loptove hry...pridu fagani z rodiny, sadnu pred telku, nevedia poriadne ceruzku chytit, zuby si umyt, odmietaju kazde druhe jedlo, lietaju ako zmyslov zbaveni, len pridu a drbu sa mi do spalne, satnika, do pivnice, robia zle psom...A co som ja? Moje decko nie je zatazou pre nikoho z rodiny. Tak nech druhi nezatazuju s tymi svojimi harantmi. Naco si robili po dve, tri deti, ked ledva zvladli jedno....

AngelBel

A este sa opytam, kolko mas rokov? 60? Lebo tak posobis....Vecne posobis tak, ze opisujez tazku komunisticku dobu...vid priklad 20 rocne auto a vyradeny nabytok....dnes malokde vidno 20 rocne auto. To za komacov mozno niekto 20 rokov jazdil na niecom, nie 10 ani 20 rokov dozadu. A vyradeny nabytok aby si mladi zariadili? To mi znie jak na dedine v 1982

AngelBel

Ahjaj, oroduju aby si im dala deti??? Lebo sa to patri a ocakava sa to od nich, preto to robia. Neznasam zenske ako ty...urobia si decko a potom ho davaju vsetkym pribuznym. Mna ked bratova zena poprosila aby som na dva tyzdne vzala jej usmoklence k nam, lebo ved sme rodina, odmietla som. Ja som mala zrovna dva tyzdne dovolenku, konecne som mohla byt od rana do vecera s mojou dcerou a mala som este k tomu aj figurovat ako krotitel divej zvery? Zabudni....Tak isto som mojich rodicom za 6 rokov zivota mojej malej, prosila o pomoc s jej postrazenim asi 2 krat. Letne prazdniny, kedy 3 dni je u mojej mamy a tri dni u svokry, to neratam. Raz som sla na sud kde som bola predvolana svedcit a raz ma muz viezol na pohotovost. Inak odmietam decko len tak davat, nutit, ziadat, prosit atd. Vedela som si ho urobit, viem sa aj postarat bez zatazovania okolia....