Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

tifaniass

Po tom, co som si ja popozerala po nete...Rozne typy, znacky, cenove hladiny...Tak by som isla do automatickeho je pravda, ze je to akoby najdrahsie riesenie...Ale je to bez starosti...;)

Julka266

Tak mam rada napriklad aj kapucinko :)
Aj klasicke pressko, takze neviem. Uz raz som tu pisala, ze som nad kapsulami rozmyslala, len to ide potom do penazi, ked budem pravidelne naplne kupovat. Patrisienka neviem nemam nejako predstavu, kolko bude treba tolko dam, alebo neviem akoby som to inak napisala. Chcem hlavne dobru kavu a spolahlivy kavovar :)

patrisienka

Julka je to aj o financnych moznostiach ktore mas, aj ked ti poviem, ze teraz sa da v niektorych obchodoch aj velmi dobre nakupit na splatky, ze ta vyjde to co kupujes vyhodnejsie jak keby si to kupovala v hotovosti ;)

sibierina

julka napis nam aku kavu mas rada, co rada pijes, co tvoja rodina, ze vlastne ci to chces pre seba kavovar alebo jak :) aby sme ti vedeli blizsie nieco poradit, konkretnejsie :)

25karina25

Vsetko je to o tom aku mas predstavu. Pretoze tie ceny su rozdielne, ked si vezmes kapsulovy, pakovy a automaticky, tak to su tri rozdielne cenove kategorie a potom zase ide o to, ze aku znacku, to je dalsia vec v com je rozdiel, preco su ceny kadejake. Ale coja co pisala tu znacku, tak to je podla mna spolahliva znacka ;)

Julka266

Kolko ste vy do kavovaru dali? Kolko sa oplati? Lebo nemam prehlad v tomto, ze kolko by som si mala nan vyhradit penazi??

mirinda890

keď si vyberieš aký kávovar, tak potom si kukni kde ho je možné dostať a za akú cenu, mne napríklad sa neraz už vyplatilo aj to, že som sledovala aktuálne akcie, ktoré na niektorých obchodoch proste prebiehajú

mirabelll

hlavne sa skôr riaď parametrami a až následne vzhľadom, lebo viem sama, že vzhľad vie dosť zavážiť, lákať, ale treba riešiť najmä tú technickú stránku ;)

coja

mne napriklad vyhovuje kavovar, co mame od De Longhi, kupovala som si ho cca pred rokom v Planeu a slape ako hodinky, v prvom rade si treba ujasnit to aku kavu pijete najviac, ci len espresso alebo aj latte, kapucinko a tak :) len podla mna je dobre aj sa poradit na predajni, ak nema clovek jasno v tom co chce co ocakava :) mne fajn pomohli, poradili ;)