Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

25karina25

Lujziara dnes tie akcie a vyhodne ponuky su rozne a kazdu chvilku, ja teraz furt tiez sledujem, kde co ako vychadza ked som doma :D

lujziara

Coja pre mňa je ideál mať kávovar na nemletú kávu, že si ju pomelie sám tesne pred tým ako ideme kávu robiť. To je to naj.
Pretože tá vôňa je potom intenzívnejšia a chuť detto. Mne pomohlo, keď mi pri výbere v Planeu predavač poradil, pomohol. Že prišiel za mnou, že som mu povedala aké mám očakávania a spolu sme vybrali vhodnú značku, typ a aj cenu. Som šťastná, že som nekúpila zbytočne nejaký predražený stroj :)

coja

david kapsule sa daju aj za fajn cenu zohnat, niekedy aj akcie byvaju, len mne taka kava napriklad nesedi, ale tak je to ako si napisal, ze sto ludi a tym padom aj sto chuti :) ale ja si myslim tiez, ze je lepsie mat automaticky kavovar, ktory pomelie, pripravi kavu aku si predstavujeme :)

adikee

Nákup na splátky v takomto prípade tiež je na zamyslenie.
David, myslím, že týmito všetkými etapami, čo si popísal sme si prešli asi všetci, každý má nejaké to nadšenia, ktoré potom môže opadnúť, ale ani nie skrz to, že to človeka nebaví, ale skrz to, že nemáme toľko času ako kedysi.

David719

Dobrý deň prajem, ja som určite za automatický kávovar :) Spohodlnel som. Od čias keď som si na internátoch robieval kávu v koťogu a french pressoch, až po dolce gusto, som nakoniec skončil pri automatickom kávovare a som spokojný.

Zrnková káva (zväčša pijem Lavazzu) mi chutí, keďže sa čerstvo pomelie. Výhoda možno v Dolce Gusto je že máte viacero variant káv, ale neviem no príde mi to dosť drahé tie kapsule / na počet káv ktoré s tým si viete spraviť.

Ideálne kapsulový na doma pre chuť :D a automatický, ktorý tvorí základ...ale 100 ľudí 100 chutí, je to len môj názor, snáď pomôže pri výbere. Pri googlení som sa doklikal na web recenzovo.sk kde majú celkom pekne zhrnuté kávovary či už dolce gusto, alebo aj tie automatické a aj pákové. Aj vybrané druhy kávovarov...

Snáď som aspoň trošku pomohol pri výbere, každopádne držím palce :)

sibierina

adikee coraz castejsie byvaju akcie a dost vyhodne, aj teraz som videla dokonca pri nakupe na splatky, ze lepsia cena, co moze niekomu este viacej sediet, ak nema rovno hotovost, moja segra tak na splatky najradsej nakupuje, lebo nepociti nejaky rapidny ubytok z uctu :D

adikee

Katarina keď niekedy sa oplatí si radšej našetriť a neísť do nejakej kúpy, ktorá by nemala byť výhodná. Že len nejaký dočasný stroj chápeš. Radšej si našetriť a kúpiť niečo kvalitnejšie, čo aj vydrží. Ale keď si vyčíhaš nejakú akciu, tak vieš dobrý kávovar aj za dobrú cenu kúpiť.

mirinda890

linda myslím, že by si sa naučila, keby si mala kávovar nejaký iný doma, ale automatický je automatický, to len ťukneš a káva hotová :)

gabca222

skus jura kavovar svajciarskekavovary. sk/jura/e-shop/kavovar-jura-e60 my mame doma tento uz roky a som s nim nadmieru spokojna. robi skvelu kavu.