Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

AntohnyG

Ja mám túto mašinku -odkaz odstránený- Kávovar sa veľmi ľahko používa a všetko je užívateľsky prívetivé. Po prvom zapnutí sa spustí sprievodca, ktorý ma naučil všetky nastavenia ako je inštalácia vodného filtra a nastavenie tvrdosti vody. Dosť sa mi páčia rôzne možnosti prispôsobenia sily, chuti kávy od hrubosti mletia kávových zŕn, nastavenie intenzity arómy alebo nastavenie teploty vody a karafa na mlieko sa čistí dosť ľahko. Phillips dáva hocikedy rôzne zľavy, hlavne keď vyjdú novšie modely. Ja som mal 15% odtiaľto www.slevovekody.cz Lebo ten kávovar je dosť drahý cca 600€. Treba popozerať aj rôzne obchody, určite budú teraz novoročné zľavy alebo povianočné zľavy.

Julka266

Veva ani ja nie, sice nemusi to byt zle. Asi je to tiez vsetko sila zvyku, kto ma co rad a zase kazdy mame ine chutove pohariky, ale nejako by som ani tuto chut nezatracovala.
Ja ted pozeram vo velkom aj letaky, ze kto ma ake akcie, aby som uz daco kupila :D

veva36

varit kavu so skoricou? to som napriklad teda este nepocula a tiez si nemyslim, ze mlieko kazi chut, predsa len kazdy mame ine chutove pohariky a ine veci nam vyhovuju, ja pijem aj cistu bez mlieka, bez cukru, ale napriklad z casu na cas si dam rada napriklad aj latte :)

Belulu

Ahoj my máme kávovar MAGNIFICAS stal približne 300eur a je úžasný. Je tam všetko možné čo len chces všetko to čo je aj v kaviarni. Kávu máme Verticcio Metropola Blend. Je chutná(podľa rodičov) a krásne vonia úžasná je
Je tam možnosť spraviť si dve kávy naraz. Ak chces vedieť viac napíš mi.

gabca222

my sme si kupili teraz s manzelom jura kavovar, akoze darcek na vianoce :) a som rada ze sme investovali, je auotomaticky, a skvele capuccino robi napriklad :)

danielka216

january tozvie ci si nerobila tak ako mnohi ini, ktori nemaju kavovar. Ze si robia normalne rozpustnu kavu, len zaleju a je to bez starosti, len to aj ta chut je o inom :)