Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

linda996

ja by som chcela nejaký automatický asi, že len stlačím a urobí všetko za mňa. kávu mám rada, ale práve v tej príprave sa sama moc nevyznám.

katarina22

Ako čítam tak mať akoby profi stroj na tento blahodarný nápoj doma je pomaly samozrejmosť, až sa čudujem, lebo my ešte doma nemáme, aj keď viackrát som už po niečom takom túžila, len zakaždým som nejako nemala peniaze na to aby som si kúpila, po ktorom mi srdce pišťalo.

radinus022

Wudia toto je jasné ako facka. Veď predsa je rozdiel keď si niekto kupuje do firmy, kde urobí kvantum káv denne, rozdiel keď máš doma na cca štyri kávy denne a rozdiel keď sa pije len nejaké latéčko príležitostne :)

syllona

Ahojte!
Karina ja som si dala a som rada, teraz kamoška niečo pozerala a narazila na leták Planeo a majú teraz akciu pri nákupe na splátky a s 5 ročnou VIP zárukou.
Takže za mňa sa to oplatí niečo takéto si dať. Ale tak no je to vec názoru a pohľadu :) Hlavne aby kávovar každé ráno urobil dobrú a voňavú kávu. To ten náš spĺňa a to je pre mňa podstata!

wudia

Karina ked to je tazko takto povedat, tipovat, kolko kavovar vydrzi, myslim, ze skor je to o tom kolko kav urobi a nie o tych rokoch ako takych :)

25karina25

Baby este som chcela vediet - davali ste si predlzenu zaruku na kavovar niektora? Ci sa to oplati, ci to ma zmysel, ci ma tendenciu sa takyto spotrebic po dvoch rokoch kazit aby som vedela nejako predist niecomu takemu :P

tifaniass

Lavila asi ano...Nehovorim, ze kazdy jeden...Ze budes sediet a cakat kedy nejaky pride...Ale tie akcie vedia byt zaujimave...Aspon teda moj nazor a skusenost z pred par tyzdnov...:)

lavila

..julka pekny den. Pisala si, ze pozeras letaky. Ma to aj zmysel? Su nejake akcie ktore by stali za to, ze sa da nieco usetrit? Ci ani moc nie?
Ja moc letaky a taketo veci nepozeram, radsej chodim po predajniach, ze si pozriem co chcem kupit, ale ak by boli nejake lepsie ceny teraz ze po novom roku tak by som to pozrela. :)

llnzzda

julka a vybrala si si niečo? teraz po novom roku tie ceny a akcie sú kadejaké, to myslím, že teraz si bez problémov niečo vyberieš, kúpiš a aj za dobré ceny :)

biatlonistka7

Ľahké ovládanie je podľa mňa veľmi fajn, ja nemám rada keď musím nad ničím stráviť veľa času, len aby som prišla na to ako čo funguje, to v takom prípade by ma prešla aj radosť z toho kávovaru a celkovo z nejakého spotrebiču, čiže na to ja tiež dbám :D :D
Nech s tým nemám patálie :D