Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

Lagrfeld

My jsme se rozhodli pro kávovar DeLonghi ECAM 45.760 a jsme spokojeni. Jsme poměrně početná rodina ráda pijící kávu a tento kávovar je kvalitní s plně dostačující. Vyhrál dokonce i nějaké srovnání například zde www.vseumel.cz

mirinda890

to či je to bezpečnejšie neriešim, ale tak je to pravda, že ušetrím a tiež môžeme si k tomu dať koláčik čo upečiem a môžeme drkotiť s kamoškami koľko chceme, veľmi som si kávičky doma na terase obľubila, takže nejako už mi ani kaviarne nechýbajú :D

coja

mirinda v dnesnej dobe je to aj bezpecnejsie, ked si kavu urobis doma, ze nejdes nejako medzi ludi, ja napriklad stale mam nejaky ten respekt a takym verejnym miestam, obchodom, kaviarnam sa vyhybam :D

mirinda890

veva všetko o to o nárokoch, čo kto má rád, čo nemá a fakt je, že niekomu automatický kávovar možno je zbytočný no u nás ee, ja som si pred pár rokmi vybrala vysnívaný v Planeu a ten robí také espresso ako má byť na aké som kedysi chodievala do kaviarní ;)

radinus022

U nás zase by sa takýto neuživil, my pijeme len espresso, takže u nás jasná voľba bol plnoautomatický kávovar, s integrovaným mlynčekom, to je káva jak má byť!

veva36

zziara kazdy ma rad nieco ine, napriklad ja nie som moc na kavu, ale moja rodina ano, takze ja som zaobstarala kavovar na kapsule a tie pravidelne kupujem, ked ma niekto k nam prist na navstevu, segra a jej muz kavu lubia a preto som sa rozhodla pre taku kupu, keby sme aj my pili, tak si kupim automaticky, poriadny taky stroj, ale kedze moc tomu neholdujem, tak sme radsej siahli po takomto type :)

zziara

tomáš lenže kávovar na kapsule to mne osobne nepríde ako káva, ako originál zo stroja, to je niečo podobné ako keď si človek zaleje nejakú instantnú alebo nejaké kapučko nie??

janicka261

Mám Philips Saeco kavovary-espressa-cajniky.heureka.sk a kávu z pražiarne Simple Coffee simplecoffee.eu Brazília, Burundi alebo Keňa káva. Za tých 15 rokov čo pijem kávu je pre mňa toto ideálna kombinácia