Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?

Príspevok v téme: Myslite ze si v roku 2019 najdem lasku konecne?
stalesingl

Ahojte mam 29 a som stale sam, nikdy som nikoho nemal, muslite ze v roku 2019 si nejaku konecne najdem?
Chcem milovat a byt milovany. Zavidim ludom co si nasli niekoho alebo niekto si nasiel ich v roku 2018. Ze mali to stastie ci uz v realnom zivote na rozne sposoby alebo cez zoznamky.
Zavidim ze niektori mali to stastie a uz su milovani a miluju a ja nie. Na konci roku 2017,som pevne veril ze na konci roka 2018 bude zadany a milovany a nic. Zase som tam kde som bol na konci roka 2017 aj roka 2016 atd.
Naco sa praje vela lasku stastia ked mne sa to aj tak cez rok neujde?
Naco mi to praju ked stastie v laske nemam?

realistamiro

Hovorte si co chcete to co clovek vie nadobudnut hovori aj o jeho kvalitach pre partnersky zivot. Dnes ma kazdy clovek na vyber moze robit cely zivot za mizerny plat sediet rodicom na kolenach nic si nevybudovat alebo sa ozaj posnazit a nieco vytvorit. Cely osud mame vyhradne len a len vo svojich rukach. Nikto za nas nic neurobi. Bud makas a nieco mas alebo sa budes do smrti lutovat a nic s tym neurobis a nic nezmenis .

petroneta

tie 45-50 ročné ženy majú 70-80 ročných rodičov. Priemerná dĺžka života mužov je okolo 72 rokov. Aj mojich rodičov musím opatrovať a asi sa k nim čoskoro budem musieť presťahovať. Zatiaľ žijem sama v trojizbovom byte, synovia prídu raz za rok, a raz za rok cestujem ja za nimi do VB. Načo mi je samej 3 izbový byt? A neviem, či ostanem sama, alebo nie.
Potom si porovnaj príjmy žien a mužov. Nepomer v neprospech žien.
ďalšia vec. Keď žije žena s rodičmi, ona nežije v mamahoteli, ale doma varí, perie, umýva okná. Kým pred syna je kladené teplé jedlo, vyperú mu oblečenie, vyžehlia košele, pripravia večeru, umyjú po ňom riad. Je to preňho tak samozrejmé, že keď si potom nájde priateľku, očakáva to od nej tiež a nenapadne mu, že by jej mal pomôcť a ani to neberie od nej ako prejav lásky. Môj manžel bol veľmi dobrý človek, a rozhodne ma nenechal niesť tašku z nákupu, vybral mi ju z ruky, vedel doma všetko opraviť, aj byt vymaľoval, ale tanier si po sebe nikdy neumyl, a očakával obsluhu. Dával mi celú výplatu, s tým, že ja viem, čo potrebujeme, a čo potrebujú naši chlapci a keď som chcela niečo kúpiť jemu, tak som ho musela doslova prosiť, aby išiel do obchodu to vyskúšať. Mojich chalanov som viedla k tomu, aby si vedeli uvariť čaj a spraviť praženicu, piecť palacinky a variť guláš, či špagety, naučila som ich vešať prádlo tak, aby nebolo pokrčené, a aby si umyli po sebe tanier. Ale inak nie sú šikovní po otcovi. Na maľovku svojich domovov volajú maliarov, keď tečie vodovod, volajú inštalatéra.

zena021

toto su tu na Slovensku chlapi.... najradsej by ste sa nestarali o nic dnes si muzi hladaju starsie partnerky s bytom a slobodne matky s bytom alebo domov aby sa mali kam nastahovat a nemuseli nic zabezpecovat... toto nam tu vyrastlo od mamy starej alebo zenskej s deckom co uz byt ma

Tutanchamon_xD

Je to normálne, že 29 ročný chlap by mal mať byt ? Je to podľa mňa u každého individuálne.

Ja som človek, ktorý nemá problém popísať s hocikým a preto som si písal na Pokeci so ženami, ktoré mali 30,38,40,50 rokov. Veľakrát som sa spýtal, či žijú samé a vieš čo napísali ? Že žijú s rodičmi a to mi napísala aj žena, ktorá už mala medzi 45-50 rokov a nebola jediná.

Takže, keď je normálne, že 29 ročný chlap má mať svoj byt, tak prečo to nie je normálne pre 45 ročnú ženskú ? Alebo 35-40 ročnú ? V tedy je to teda v poriadku, lebo je to žena hej ? Keby takto dopadol chlap, tak ho zakopete pod čiernu zem svojimi rečičkami, aký je to neschopák, zúfalec bez priateľky, ktorý si za celý život nevedel našetriť na svoj byt.

Iwo333

Každá žena si radšej vyberie chplapa čo má nové BMW na 10 ročný lízing ako chlapa čo má vlastnú 10-15 ročnú jazdenku. Takže tí vaši chlapi vysnení oni tie autá ani nemajú lebo auto až do splatenia patrí lízingovej spoločnosti. Ale to je každej žene už jedno.

taktotojeano

Aliss lenze to nieje len o tom ci niekto ma byt alebo auto ale ked si to clovek vie zabezpecit vypoveda to aj o jeho povahe. Proste to nieje ziaden rodicovsky tutmak ktory byva pomaly do 40 v detskej ale chlap co ide za svojim zabezpecil si co chcel byvanie atd. Ci je taky bojovny chlap alebo zena je jedno ale ver ze s takym clovekom budes mat uplne iny zivot ako s niekym o koho sa rodicia staraju do vysokeho veku a v podstate nic nemusi neni zvyknuty nic robit. Ono ti maznacikovia rodicov su casto stare dievky a stary mladenci co si fakt nic nevybuduju v zivote. Mam dvoch kamosov jeden ma pomaly 36 rokov byva u rodicov plat ma taky ze by mohol mat hypoteku alebo aj podnajom ale stahovat sa nechce ak vraj bude mat partnerku tak ju chce nastahovat do ich rodicovskeho domu k 2 bratom mame a otcovi . A potom druhy kamarat ma dve prace kupil si vlastny byt snazi sa berie roboty aj cez vikend... Koho by si si uprimne vybrala? Niekoho kto sa snazi a bojuje alebo niekoho kto neriesi nic len preziva ved nejako bolo nejako bude?

bcw

daniela2,

rozmyslaj trochu. Vzdy to bolo tak, ze ulohy boli rozdelene. teraz sem vypisuju vselijake zufalky zoznamy, co vsetko od muza pozaduju, co by mal mat, aky by mal byt, ake zuby a neviem este co a pri tom sotva sa da najst zena, co by splnala hoci len polovicu z toho. ved sa zobudte konecne. Preco by muz, ktory ma a robi vsetko, chcel zenu, ktora nema , ani nechce robit pre spolocny zivot nic. Co ste udrete? Ak chce dieta, tak si ho zaplati a nemusi stracat nervy s nejakou luzou.

realistka000

neviem co je take abnormalne na tom ze 29 rocny chlap by mal mat byt... dufam ze si nechce partnerku priviest do detskej izby a zalozit si tam rodiny...aky su dnes muzi nedotklivy...ved nemusite mat 5 deti ale to by vanie by ste si ozaj mohli zabezpecit...