Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

už to nezvládam

Príspevok v téme: už to nezvládam
IcEg

zdravím pre začiatok by som chcela povedat som baba a mám 13 rokou. Poslednou dobou mám pocit že som uplne nahovno v tomto svete, cítim sa unavená zo života všetko má vyčerpavá...škola, priatelia, rodina, ja sama.Každú noc si preplačem pekné 2 hodiny a to koli tomu ako sa mi v hlave prehravaju moje ale aj mojich známich slová "nič nedokážeš", "zabi sa" "ty škaredé prasa!" ničí ma to, tak strašne to bolí...citím sa byt ako utlačená do rohu a zbitá
prosím pomoc..bolí to...

Benedick

Ja to robím s lubrikačným gélom potom to tak strašne nebolí...Naučila ma s tým narábať moja frajerka Ida...

Moralisti

Toľko slušných ľudí nekradnú neopíjajú sa majú ženy s rodinami večery nedávajú prednosť úcty k rodičom ale poldecákom živia ich matere majú majstrovské reči lebo sú sedliaci.Škoda že takto nepoučovali jedného alebo skôr viacerých z nich na ich úrovni ktorý už pravdepodobne vám bude písať len lístočky z basy.Už len tie vaše tupé sedliacke xichty hovoria za všetko.Tupé sedliacke hovadá preto sa s nimi ani taký andrassy nebavil!!

ahjaj

to byť šťastná je formulované príliš všeobecne. Človek môže byť šťastný kdekoľvek na svete, ide o jeho vnútorné nastavenie. Vnútornému nastaveniu prospieva dobrá strava, pohyb a slniečko, rozhovor s priateľmi a pekné zážitky. Banány, paradajky, mandle, losos. Ak bývate v rodinnom dome, radostne pôsobí fyzická práca: napr. aj hrabať lístie, alebo strihať ruže, či kosiť trávu. Kŕmiť zvieratká. Nasypať vtáčatám jedlo do kŕmitka (každý deň pravidelne). Nerada umývam riad, beriem to len ako nutnosť, ale keď zájdem na návštevu k rodičom, teším sa, že ho vďaka mne nemusia umývať oni. Kolieskové korčule a vietor nám duje do chrbta.

Sallyy

Ked som mala 13, citila som sa dost podobne.. mozes mi kludne napisat. Aj ty mas velku hodnotu!
sallyhope357@gmail.com

Marosko-n

Ak ťa v škole niekto šikanuje alebo sa posmieva, na vine sú pedagogovia. Lebo takých sprostých arogantných žiakov treba poslať do polepšovne !! Každý nech je akýkoľvek si zasluhuje úctu a škola má k tomu vyučovať a viesť ku slušnosti. Načo je škola má tam byť poriadok !

ahjaj

Kto Ti povedal, že si škaredé prasa? Spolužiak?
Vieš, čo si? Obeťou šikany! Máte v škole školského psychológa, výchovného poradcu, alebo učiteľku? Ich povinnosťou je to riešiť.
Ty za nič nemôžeš. Všetky tie myšlienky, ktoré v sebe máš vznikli zlobou iného človeka! Netrestaj samu seba za to, za čo nemôžeš. Bráň sa! Oznám to. Rodičom, učiteľke! Alebo zavolaj na linku detskej dôvery.
www.linkadeti.sk
055/234 72 72
každý pracovný deň od 14,00 do 20,00 tam môžeš telefonovať. Tam Ti poradia, čo s Tvojimi myšlienkami, alebo ako sa môžeš brániť, keď Ti ubližujú.