Manžel mi nič “nedaruje”

Príspevok v téme: Manžel mi nič “nedaruje”
Mnbv

Ahojte. Dva roky žijem v manželstve, z kt pochádzajú 2 deti(ročná a 2mesacna). Žijeme v manželovom dome, kt nadobudol pred manželstvom. Chcela som sa aj pred manželstvom prispieť k nadobudnutia a zveľadeniu, ale nemal záujem. Momentálne som na materskej a muž všetko platí. Na dom sa platí úver, chcela som aby aj mna dal na LV, ale len sľuby..Všetky peniaze si odkladá a k ničomu nemám prístup a iba má kontroluje koľko mam ja na úcte. Chcela som dispozične právo k sporeniu, kt založil počas manželstva a povedal že si nezasluzim. Keď mame konflikty tak mi hovorí, že všetko on platí a ja tu nie som doma, iba deti. Dospelo to až tam, že mi hovorí že sa rozvedie. Že nič mi nedá, lebo ja som nič neprispela ( do manželstva som vstúpila už tehotná ) Ale naposledy som súhlasila, tak sa začal vykrúcať. Mojou podmienkou záchrany manželstva je okrem iného aj to, že chcem aby sim mala prístup k peniazom a sporiacemu úctu a aby dal aj mna na list vlastníctva, aj keď len určitý podiel. Myslite sú, že mam na tom trvať? Alebo nepožadoval nič ? Aký máte názor na tuto situáciu a Vy by ste čo urobili ?

Mnbv

Nič sa nestalo medzi nami, pre čo by mal byt taký. A ja hospodáriť rozumne a meninám peniaze. Nemám dôvod hrať sa na niečo. Pýtam sa na radu. Nič mu nedlzim ak to chceš vediet

FigaRo

Takze ty si dokonala, pred tym si neminala na blbosti a on je drzgros? No priznaj farbu. Ake je tvoje hodpodarenie? Aky je vztah medzi vami? On toto zacal robit len tak z nicoho nic? Nic tomu nepredchadzalo? Neveri ti...neveri ti kvoli niecomu....tak sa nehraj na chuderku a vybal to na nas