Kde kupit auto

grilda05

Smolnusa tak to sa ti moze stat kedykolvek a pri hociakom aute, ze ti ho niekto oskrie :) To by nikto nemohol mat auto zo strachu, ze sa mu s nim nieco stane, s takym niecim asi treba ratat, aj ked to zamrzi istotne :)

smolnusa

tak to by sa pacilo si myslim ze kazdemu. ja by som si to tiez rada vyskusala, len ked si predstavim, co take auto stoji a kolko iektore aj zozeru, tak neviem. to by som niekde musela asi jackpot vyhrat. a po druhe, by som sa ho bala nechat aj niekde pred obchodom, aby mi ho niekto len tak neoskrel

cicilka

ja si obcas tak predstavujem, ze si raz kupim take luxusne auto :) akoze nerozmyslame momentalne nad kupou noveho, ale to je taky nas spolocny sen s muzom. vozit sa po meste v takom, ake nema kazdy a za ktorym sa nejedna hlava otoci :smile: to musi byt parada. mozno si to raz splnime, ktovie :)

lucyda

No, na tie luxusné autá sa dobre pozerá, to je jasné :) Ja ale také z vyššej kategórie vôbec nepotrebujem. Stačí mi niečo spoľahlivé, niečo, čo ma bezpečne odvezie z bodu A do bodu B a budem šťastná. :D

perla

Lucyda, auta dovazaju z Nemecka. Zameriavajú sa na luxusnejsie auta, ale najdes u nich akukolvek znacku, aka ti napadne. Najlepsie je ist k nim asi s tym, ze vies, ake auto chces, lebo sa tam nebudes vediet rozhodnut, kedze maju velky vyber aut, ved my sami sme si hned nevedeli vybrat :)

Van-ness

Mircok, mne to praveze pride ako nadstandard, pretoze vsade sa s rovnakym pristupom nestretnes. Niekde su len proste radi, ze rychlo predaju auto a dovidenia a ostatne sa nestaraju. Takze toto mi pride fajn, radost s takymi ludmi nieco riesit.

mircok

kiarrita nic navyse som neplatil a neviem teda, ale mne to nepride ako nadstandard, takyto pristup by mal fungovat uplne vsade. malo by byt uplne bezne, ze ti pomozu vybavit vsetky potrebne veci spojene s kupou noveho auta. u nich to brali ako samozrejmost.

lucyda

Perla, to je pravda, pretože mám občas pocit, že človek vážne nevie vybaviť nič hneď, keď potrebuje. Tak dúfam, že aspoň to auto pôjde rýchlo. Už chcem mať po tom, lebo nerada niečo riešim príliš dlho, potom mi to ani nedá spávať a zvlášť, keď je to pre niekoho iného.