Mäso

Príspevok v téme: Mäso
janik38

caute vsetcia chcem sa spytat ako casto je vhodne jest maso? pristelka je vegetarianka hrozne jej vadi ze konzumujem maso denne no co by somja pre nu nespravil aspon trosku ho obmedzim
je pravda ze mavam koli nadmernej konzumaci masa traviace problemy preto sa pytam ako casto by bolo vhodne ho jest
rozmyslamnad mnozstvom 3x do tyzdna aby som aj traveniu pomohol ale vegetarianom sa urcite nestanem
dik za odpoved

philips

Neuveríš, ale tie zvieratá na tom bitúnku nebijú palicou na smrť a dokonca ich ani nepolejú benzínom a nepodpália. Aktuálne tu ty trepeš totálne voloviny.

GOING

Nech sa ľudia sami rozhodnú/vyberú aké jedlo potrebuje ich telo/fyzické telo, duša/psychika a srdce/láska aby boli v harmónii.

Nik ich nenúti, nemajú pri hlave pištoľ keď jedia.
Jedia to čo chcú.

V dnešnom pre-informovanom svete sa nik nevyzná. Hlavne mladí nevedia čo je pre nich správne a kde je PRAVDA. Zvykli si internet počúvať a nepoužívať vlastný rozum.

EmilyEm123

Keby vidíte malé dieťa, nejakého škôlkára, ako bije alebo zabíja zvieratká. Zdalo by sa vám to OK? Podľa mňa by ste premýšľali, čo ho nezoberiete za nejakým psychológom. A prečo je to okej, keď je to schované za stenami bitunkov?

lucylucy

EmilyEm123 - Čiže teraz je z teba aj odborník na ľudskú inteligenciu?? .. výborne, gratulujem, no uvedom si, že to asi ty tu neoplývaš inteligenciou, keďže nepoznáš niečo ako ,,prijatie názoru druhého človek” a vkuse si dokolečka omieľaš to svoje, aj keď ti tu najmä autor témy dáva najavo, že to nikoho nezaujíma .. neviem, chceš si niečo dokázať?? .. pretože takýmto spôsobom to teda ozaj nedocieliš ..

janik38

slecna to pravdepodobne vzala ako poslanie od boha naucit vsetkych ludi sveta vegetarianstvu alebo veganstvu neviem co konzumuje

Lucianna161

ty o čom točíš? :D každý kto nie je vegetarián je pohodlný a bojí sa zmeny? :D skús si trošku rozšíriť obzory a neupínať sa tak na to vegetariánstvo lebo ti už z toho hrabe píšeš ako 15ročné decko. mne je teda u prdele či niekto zmerie psov mačky pre mňa za mňa aj krokodílov je to ich vec pes je už síce aj s mačkou trochu moc ale keď im to chutí. neser sa sem furt už si otravná

EmilyEm123

V niektorých krajinách jedia vegetariánsku stravu už dlho. Všetko je to o kultúre, nie o vymývaní mozgov. Všetko je to len o vašom pohodlí a že sa bojíte zmeny. Staviate chuť mäsa nad život nevinného a celý život týraného zvieraťa, ktoré si to nezaslúži.
Niekde jedia psov a mačky. A to vás možno pohoršuje. Ale v čom sú iné od napríklad kravy? Každé zviera cíti bolesť.