Mäso

Príspevok v téme: Mäso
janik38

caute vsetcia chcem sa spytat ako casto je vhodne jest maso? pristelka je vegetarianka hrozne jej vadi ze konzumujem maso denne no co by somja pre nu nespravil aspon trosku ho obmedzim
je pravda ze mavam koli nadmernej konzumaci masa traviace problemy preto sa pytam ako casto by bolo vhodne ho jest
rozmyslamnad mnozstvom 3x do tyzdna aby som aj traveniu pomohol ale vegetarianom sa urcite nestanem
dik za odpoved

lucylucy

EmilyEm123 - ja hlúpa nie som, jednoducho ma táto téma až tak nezaujíma .. ak berieš každého človeka, čo má svoj vlastný názor a ani tvoja najväčšia snaha mu ho nezmení, tak si hlúpa jedine tak ty :)

EmilyEm123

A srančky na internete :) Treba si vybrať, čo a odkiaľ čítaš :) To prvé je reálny výskum. Ty si stratená existencia.

EmilyEm123

Keby si si dala aspoň tú námahu a rozklikla link, tak by si videla, že to nie je o konzumácii mäsa, ale píšu, aký to má dopad na planétu. Ale hlúpemu nevysvetlíš.

martiana

heh, ak ta lubi, tak by jej to malo byt jedno, ci? mozno ak si das jeden den taky bezmasity, tak by to mohla brat ako taky posun a to, ze jej chces ulahodit. podla toho ako si to napisal, tak sa na jej cestu asi nemienis vidat

lucylucy

EmilyEm123 - ja sa zaujímam o omnoho dôležitejšie veci ako o nejakú konzumáciu mäsa .. zároveň som nenapísala, že to, čo robia zvieratám je normálne, ale k tomu som ja už vyjadrila nižšie .. mňa skôr trápi to, čo sa deje vo svete a tomu sa aj venujem, nie nejakému vegetariánstvu - vegánstvu, čiže môžeš mi tu húckať do hlavy čo chceš, dávať články aké chceš, ale ja sračky, čo sú na internete nečítam, rozoberán reálne veci, ktoré vidím - počujem - vnímam

EmilyEm123

edition.cnn.com

Niečo jednoduchšie. Ale stačí si dať trošku námahu a preklikať si troška štúdie o tejto problematike. Nechce sa mi hľadať a nemám ani čas. Ale otvor oči a vyjdi z tej svojej ulity. Keby si každý povie, že jeden človek nič nezmení, kde by sme teraz boli?

EmilyEm123

Na niektorých bitúnkoch tak dusia prasatá.

Kriste, tu nejde o prácu! Jasné, že si každý vyberie sám. Ale...ach. Okej. Škoda reči.

science.sciencemag.org

Tu máš, ty svet nezachrániš...ale to by si asi musela chápať trocha súvislosti, však? Ale sa ti ťaží nájsť si o tom niečo normálne.

lucylucy

EmilyEm123 - čo sa týka tej práce, to závisí už od človeka .. nikto predsa nikoho nenúti, aby tam šiél pracovať, pokiaľ to chce a má na to žalúdok, nech sa páči .. kľudne ma tam pošli :D .. ja by som tam neostala ;) .. každý sa rozhodujeme sám za seba, čiže by si už mohla konečne prestať mudrovať, nejedením mäsa svet nezachrániš, krisce ..

philips

Dusenie zvierat v plyne? A kde, prosím ťa?
Zbytočné testy na zvieratách? Áno, niektoré sú zbytočné, ale väčšina testov na zvieratách sa nedá ničím iným nahradiť. Každý test je schvaľovaný etickou komisiou, aby sa predišlo zbytočným a krutým testom.
A ako sme sa od jedenia mäsa dostali k tomuto?

EmilyEm123

lucylucy, by som ťa poslala vykonávať takú prácu, kde by si celý deň podrezávala krky, dusila zvieratá v plyne, strihala sliepkam zobáky, mladých kohútikov mlela zaživa, pozerať sa ako sa vykonávajú zbytočné testy na zvieratách. Ako by sa ti to zdalo všetko úplne normálne a okej :)