Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
Tucka

50-51 kg, 164-166 cm, 64 cm pás, 54 cm stehná, 81-82 cm boky.
Cítim sa hrozne tučná. Som tučná?
Dievčatá vravia,že áno. V škole ma volajú bomba,kamión a pod. V zrkadle v obchodoch (fotolab,newyorker a pod.) sa cítim v poho, ale doma sa v zrkadle cítim hrozne tučná. Čo mám robiť? Oblečenie nosím XS a nohavice 26-28... Prosím,pomoc

Rescue84

chce pohyb alebo rady od chris powella niečo ty sem dam tu to knihu si kup a máš to chris powell by povedat treba hod cvičit každy den a zdrávšie sa stravovat

RomcaPomocnica

Renatka toto je všetko o psychike ak si ty budeš veriť a budeš si myslieť že máš fajn postavu čo máš tak potom v škole to úplne ignoruj nerieš čo hovoria a nemysli na to

Renataaas

Dosť by ma zaujímalo, prečo dnešné vychrdnuté dievčatá opovrhujú tými, čo sú normálne... To nechápem a viem, že na to mi asi nebudete vedieť odpovedať. Pretože tie baby sa správajú tak, aby im ostatné dievčatá závideli a potom sa deje to, čo sa deje.

Ale také otázky o tele ma zaujímajú. Napríklad, dám si koláčik (smotanový napr.) a keď už si dám asi 5 pl, tak mám pocit, že sa pozvraciam. Ale mám to len pri smotanových koláčoch. Inak to nemávam. A neviem sa toho pocitu zbaviť. Je to síce len chvíľka, ale niekedy (som na návšteve a nemôžem odmietnuť, keďže ma učili, že je to neslušné) mám fakt taký divný pocit, že to ani nedojem.
Alebo ako mala pocit tučnoti zakladateľka témy, tak občas mávam aj ja. Ale len keď som v škole (odchádzam odtiaľ). Vraveli mi, že som tučná. Tak v škole sa cítim ako bomba, ale ako odtiaľ odídem, cítim sa bezvadne. Lenže do konca roka to tam musím vydržať a potrebovala by som poradiť, ako sa aj v škole cítiť dobre a ignorovať tie kravy. Myslím, že by sa to zišlo aj zakladateľke, ktorá si veci príliš berie k srdcu. Ďakujem :)

RomcaPomocnica

Renatka kludne ak s niečim potrebuješ ešte poradiť niečo sa chceš opýtať rada poradím odpoviem
Romana

Renataaas

Vdakabohu jetu takato tema. Co si myslite o mojej postave? Mam 17. Citim sa dobre, ibaze tiez mam v triede take flandry co vravia o mojej postave kktiny. Kvoli nim menim skolu. Inak,zakladatelka temy, si chuducka ako prutik ;)