Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
Tucka

50-51 kg, 164-166 cm, 64 cm pás, 54 cm stehná, 81-82 cm boky.
Cítim sa hrozne tučná. Som tučná?
Dievčatá vravia,že áno. V škole ma volajú bomba,kamión a pod. V zrkadle v obchodoch (fotolab,newyorker a pod.) sa cítim v poho, ale doma sa v zrkadle cítim hrozne tučná. Čo mám robiť? Oblečenie nosím XS a nohavice 26-28... Prosím,pomoc

theshag

tucka: vyše 50 kíl je dosť, ja mám 43 kg a stehno v najširšom mieste 41 cm, a to si pripadám ako slon, dala som meter tak aby tam bolo tých tvojich 54cm cez stehno, no a to je teda riadne stehnisko! Neviem si predstaviť mať 54 cm stehno! Nehnevaj sa prosím, ale tak to vidím ja...

Poznam

Mam 46 rokov a presla som si podobnym ako tuto asi mlada slecinka. Ma to tazke. A tymto jej nepomozete. Prisla sa poradit, ci jej vravia spoluziaci pravdu. Zlatko, nebudem ti hovorit aby si ich ignorovala. Zacni posilovat aby si sa citila super a nakop poriadne tie husi do zadku. Obliekaj si krasne oblecko s xs vas sa zmestis a uvidis ako zomru od zavisti akurat to bude horsie ale ty bud nad vecou ;)

Tucka

Nosím oblečenie S-XS. Majú, a ako to myslíte s tými zrkadlami?
Dnes som cvičila 900 preskokov na švihadle, ešte chcem cvičiť šikmé skdacovačky, drepy,možno výpady a na body trimmeri trochu. Myslíte,že mi to pomôže schudnúť v nohách?
Dnes mi niekto napísal na fb správu,že som obézna sviňa.... Nechcem byť tučná. Cítim sa horšie. Ako mám schudnúť z nôh aspoň 3 cm a vyzerať dobre a fit..... Prečo ma tak neberú? Prečo mi stále vravia také veci? Je mi z toho hrozne zle

Sevrinka

Tucka, maju pre teba v obchode oblečenie...? Ak áno, potom nie si tučná.
Stacilo by ti zobrat zrkadlá. A spoluziacky ta mozu oslovovat aj ...

Denisslukinovy

Ty co trepes! Tucna nie je! A ty sa neopovaz schudnut! Moja sestra kvoli takym ludom a takemh pocitu spachala samovrazdu! Tucna nie si! A severinka, ona neni tucna ani pri porovnani so spoluziakmi! Booooha. Do pice aj s tymto narodom. Hovada ludia ju nicia. Ona je predsa v pohode. Mohla by pribrat!!!!!!!

Sevrinka

V skutocnosti teraz tučná nie si. Mozno si tucná v porovnaní so spoluziackami. Ale ked ty sa "citis tucna", to je vrodeny pocit. (Predsa ty sa tak citis.)

Tucka

Nemôžem toľko schudnúť. Stratila by som menštruáciu. Minulé leto som vážila 45 kg. Musela som pribrať na túto váhu. Chcem aspoň 49 kg a menšie MENŠIE stehná. Nechcem už ,aby ma niekto odsudzoval. Chcem,aby ma brali takú aká som. Nemôžu ma súdiť podľa postavy, nie som zlá ani prašivá, aby ma mali odsudzovať

Sevrinka

Neber do uvahy co ti vravia. Pocit "citim sa tucna" je vrodeny. Obycajne sprevadza nestastnika cely zivot. Neprajem nikomu s tymto zit, cely zivot, bez nadeje. Ak by si teraz schudla aspoň tak 3- 5 kg, tento pocit by sa na chvilku stratil a ty by si pocitila niečo uplne ine.