Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
Tucka

50-51 kg, 164-166 cm, 64 cm pás, 54 cm stehná, 81-82 cm boky.
Cítim sa hrozne tučná. Som tučná?
Dievčatá vravia,že áno. V škole ma volajú bomba,kamión a pod. V zrkadle v obchodoch (fotolab,newyorker a pod.) sa cítim v poho, ale doma sa v zrkadle cítim hrozne tučná. Čo mám robiť? Oblečenie nosím XS a nohavice 26-28... Prosím,pomoc

Dndjskenfnckwmw

Ovecky- ja netvrdím,že je v poriadku to,čo napísal ten dotyčný podomnou. Tučné stehná určite nemá. Ale kvôli takýmto ľuďom sa cíti tučná.
V tomto súhlasím. Pridrbaný národ.

Ovecky

Dndjskenfnckwmw A co je normalne, ze jej tot nejaka truba pise, ze ma tlste stehna??? Pridrbkany narod, vdaka takymto je pod zemou uz x mladych dievcat, ste ozaj sprosti a je mi z vas zle

Tomas123455

Vypocitaj si BMI a podla toho hodnot. Ale skus sa na seba tak nezaujato pozriet a skus zhodnotit ci si tucna alebo nie. Kazdopadne mne 50 kilo na 160 cm nepride ako vela, skor sa mi zda ze mas podvahu.

ped

Tento svet nie je dokonalý, aby si sa trápila kvôli stehnám, bruchu, ramenám, predlaktiam, či kvôli nekvalitnému ružu. Treba sa naučiť čerpať energiu dajme tomu aj z prírody a tam, kde je patričné rádioaktívne žiarenie, jáj, jáj, baterky sa ti potom rýchlo dobijú, na počkanie. Aspoň u mňa je tomu tak:-) Aj Ty to máš tak?

Tucka

Mne tá váha neprekáža, pretože doktorka mi ju prísne stráži. Mne sa len nepáči moje telo. Nebaví ma počúvať tie reči. Pár rokov som to ignorovala a teraz už nevládzem. Začína sa mi to dostávať pod kožu a každým dňom sa cítim horšie. Cvičím, snažím sa obmedziť sladké (jesť jem,ale menšie porcie)... Len mám zo seba zlý pocit a ako napísal/a Kschudni, je to asi tak
Moje stehná sú hrozné

ped

Tak naložíte dieťaťu, ktoré má možno 14 rokov? Nič si z tej váhy nerob, oni sa ťa snažia vykoľajiť, lebo ty si z nich najlepšia, najkrajšia a takisto aj najmúdrejšia, tak ti závidia, lebo nič viac nedokážu. Ku príkladu jedna moja noha váži ako ty celá a je hrubá ako môj best kamarát v páse a čo teraz budem plakať, nariekať, bedákať a skuvínčať ako malé šteňa? Štekať, to áno, to je už iné, veď každý si rád zašteká, že?

Dndjskenfnckwmw

Ovecky- si normálna? Všetko to tak berie kvôli tomu,že jej tk vsugerovali do hlavy! Bože, než začneš radiť, spamätaj sa!