Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
Tucka

50-51 kg, 164-166 cm, 64 cm pás, 54 cm stehná, 81-82 cm boky.
Cítim sa hrozne tučná. Som tučná?
Dievčatá vravia,že áno. V škole ma volajú bomba,kamión a pod. V zrkadle v obchodoch (fotolab,newyorker a pod.) sa cítim v poho, ale doma sa v zrkadle cítim hrozne tučná. Čo mám robiť? Oblečenie nosím XS a nohavice 26-28... Prosím,pomoc

zdencha

Nie si tucna! Si chuducka podla toho co pises takze si to nenechaj od nikoho nahovorit a hlavne nie sama od seba!

smolinkaa22

presne , ako ti uz pisali dole, ty urcite, ale ze naozaj urcite niesi tucna ! ani len nahodou.. z takych spoluziacok co ti evidentne iba zavidia a chceli by mat tvoju postavu si nic nerob! nie oni ziju tvoj zivot ale zijes ho ty tak si ho prosim ta nenechaj nikym znicit.. ked ti uz raz hrozili kramare tak urcite vies ako by si mohla skoncit.. s dozivotnymi nasledkami ppp.. nerob to svojmu telu... je super, ze cvicis a neprejedas sa, ale jest zdravo a pravidelne je zaklad zitia ! tak sa on neuberaj.. mnohe dievcata na prahu zivota takto skoncili pod zemou na cintorinoch, lebo sa vyhladovali na smrt alebo im v dosledku bulimie z neustaleho zvracania praskol zaludok a to bol ich koniec.. :( velmi smutny koniec.. takto by si chcela skoncit ? ja verim, ze urcite nie !!! tak sa na neprajnikov vykasli, jedz , kolko ti chuti, nechudni hladovkami ale udrzuj si vahu cvicenim a bude to dobre.. si krasna tak si nevsimaj ludi co ta budu hejtovat vzdy sa taki najdu ale to byva len preto lebo si chcu sami umelo zvysovat ego a teba dat dole lebo vedia, ze nemaju nato, aby boli ako ty :) prajem Ti vela stastia v tom, aby si sa hlavne ty sama so sebou zmierila, a bola so sebou v zivote spokojna a stastna :) Nech sa ti dari :)

si_krasna

Som veľmi rada, že sa cítiš lepšie. Myslím to úplne vážne. Pravdepodobne máš nízke sebavedomie. Miesto stehien sa zameraj na psychiku. Snaž sa pracovať na svojej mysli. Ukáž aj im ich nedostatky aby videli aké to je. A nešetri nimi.

Tucka

Ďakujem vám za komenty. Ja som tiež už mala 45 kg... Prešla som si anorexiou a hrozili mi kramáre. To všetko však bolo kvôli tomuto... Kvôli babám, ktoré mi tým,čo vravia ubližujú... Ale ďakujem,vďaka vám sa cítim lepšie

si_krasna

Ahoj, zakladateľka témy keďže Tučka ťa JA nenazvem! Prosím, nepočúvaj tých ľudí ... Mala som 65 kíl pri výške 176 cm .. A kvôli takým ľudom som takmer 2 krát umrela :) .. A to som nedávno oslalovala 17-ku a moje "tretie narodeniny" kvôli ľudom, akých stretávaš .. Prosím ! Jaa ťa prosím, nechudni štýlom "nejdem jesť" .. Ak nie si so svojou postavou spokojná, obmedz sladkosti a mastné tučné jedlá a cvič .. A pi veľa vody .. a neklesaj pod 1500 kcal! Lebo sa budeš potom prejedať .. A tak sa u mňa vyvinula bulímia ... pomocou ktorej som schudla na 44 kíl pri výške 178 cm! .. Skús si predstaviť ako som vyzerala ... ako strašiak ... A to ma takmer zabilo .. mám stále pod 50 kíl ... a mám problémy s jedlom doteraz ... Každý deň sa modlím aby to prestalo ... len tak ... spontánne .. Nechcem byť chudá, ale živá! .. V momente keď si napojená na kramároch na prístrojoch tak máš veľa času rozmýšlať a určiť si priority .. Stojí ti za to, že budeš chudá, ale mŕtvá? ... Radšej budeš chudá ako šťastná? ... Radšej budeš počúvať tých idiotov ako seba? .. Nepodliehaj im... Máš totiž to, čo oni nemajú. Možno sú to práve tvoje stehná, s ktorými nie si spokojná.. Sú krásne. TY si krásna! .. Neblbni .. Píše ti to dievča, ktoré sa tretí krát narodilo :) ..

lenreci

Nepočúvaj stupidov Tucka :) máš super postavu :) začni sa mať rada, seba aj svoje telo , inak presne kvôlik takýmto ľuďom bola Moma anorektička, poviem ti tak , to kľudne môžu písať ľudia s obezitou , zakomplexovaní, cítia, že si ešte mladá, musíš byť silná a nedať sa ovplyvniť, a vy chodte do piče trollovia, vašim jediným cieľom je deptať slabších ..sami ste veľké 0

ModraObloha

Nieže by mi niečo do toho bolo ale, baby čo vám je? Nedávno tu bola jedna téma kde si baba myslela že je škaredá a tučná a od vtedy asi každý deň nejaké témy kde baby pridávaju fotky a potrebujú názor na to že niesu tučne..že či nemajú nohy do X.. atď.. nesnažte sa byť dokonalé.. nedokonalosti su sympatické.. možno nie pre každého ale už keď sa niekomu páčia tak je to uprimnejšie a aspoň viete že sa vážne niekomu páčite. Mne osobne príde ľudské mať na sebe niečo čo ma robí odlišným od väčšiny alebo aspoň od určitej skupiny ľudí.. ked niekto až príliš lipne na vzhľade a snaži sa pôsobiť dokonalo tak mi to pride odpudivé, chladné a povrchné.. Však jasne že niesi tučná nechápem kto ti to hovorí.. buď baby čo ti závidia alebo niekto kto je na hranici oslepnutia.. nesústredte sa tolko na vzhľad, ja viem že je to pre mladé baby dôležité, pre niektoré alfou aj omegou a podla toho posudzujú ostatných ale snažte sa skôr zapôsobiť povahou a charakterom ako vzhľadom, ale nehovorím že je to zlé :) Takže nie niesi tučná.. a ďalej nerieš.. a pre ostatné baby čo tiež potrebujú nejaké potvrdenie od nás, tak nie nieste tučne a nič podobné :D Každý sme nejaký.. a 100 Ľudí 100 chutí.. nikdy sa nebudete páčiť všetkým aj napriek všetkej vašej snahy tu vždy bude niekto kto nemá pre vás oči..

Fika

Však práve. Nemá nohy ako modelka. Má ich pri sebe. Je to dosť nepekné oproti jej bruchu a rýchlejšie schudne keď jej povieme že je tučná! A skôr bude spokojná. Jej nohy sú otrasné. A ona o tom sama veľmi dobre vie!

Sofikkkk

fika ty si normálna? Ona je tučná? Nemá nohy ako modelka ale není tučná! Ty si asi tučnú ženu nestretla este

Fika

Mas tucne nohy. Takto si nafotene ako stihle,ale keby si ich odfotila presne rovno, aby bolo vidiet tvojich 54 cm, tak by si sa hambila. Si tucna svinka, co sa tuto hra na chuda a doma sa prejeda