Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
Tucka

50-51 kg, 164-166 cm, 64 cm pás, 54 cm stehná, 81-82 cm boky.
Cítim sa hrozne tučná. Som tučná?
Dievčatá vravia,že áno. V škole ma volajú bomba,kamión a pod. V zrkadle v obchodoch (fotolab,newyorker a pod.) sa cítim v poho, ale doma sa v zrkadle cítim hrozne tučná. Čo mám robiť? Oblečenie nosím XS a nohavice 26-28... Prosím,pomoc

theshag

Chlapskyusudok: áno, asi by som sa mala fakt naozaj nad sebou zamyslieť...mrzí ma to, nechcela som jej ublížiť, mňa by to tiež ranilo, keby som bola na jej mieste :-(

theshag

pre doplnenie - ja mám 23 rokov a výšku 172,5 cm
-nechcela som sa dotknúť Tucky, len som ju asi zle ohodnotila (podľa seba), lebo aj ja som tu pred pár rokmi založila takmer totožnú tému s mojimi mierami a to len preto, aby ma ostatní uistili že som chudá...tak prepáč, Tucka

macino

heh skor mi to pripde ako keby si chcela, aby ti tu podaktore tvoje miery zavideli. sa potrebujes vyrozpravat alebo co?

0vecka

ono bezne tucni ludia nosia oblecenie XS... Posli foto ake tu uz boli posledne dni. Ono len podla rozmerov sa to neda uplne povedat ale silno pochybujem ze si tucna

Chlapskyusudok

Tak ja ti teraz nieco poviem theshag! Ty si jedna zakomplexovana,namyslena baba. Vidis len jeden smer, si ako mulica. Kvoli takym babam ako ty su mlade dievcata v depresii. Mozno si chuda, ale sprosta jak tago. Uvedom si laskavo,ze tvoje nohy ani len nie su pritazlive. Zakladatelka tejto temy potrebuje podporu od nas, ze tucna nie je, pretoze ma blbe okolie. Mam dve starsie sestry a pamatam si velmi dobre, ako ony zle prezivali pubertu a ohovaranie zo zavisti,lebo tucns nikdy neboli. Co sa tyka vahy, zakladatelka moze pribrat. Stehna ma uplne bozske. A naozaj,theshag,byt tebou,zamyslim sa nad seblu. Ty to mozes mat dane geneticky. Mozes mat iny typ noh,mozes byt mensia vztastovo. Ona je vydsia a jej to pasuje. Moja manzelka ma nohy 59 cm ale je vysoka a velmi jej pristanu. Nikdy o nej nikto netvrdil,ze by mala nohy pri tele. A ak sa ty opovazujes o niekom hovorit pri sebe,tak sa najskor pozri do zrkadla a zacni zo sebou nieco robit. Ked sa vam nepaci, nekomentujte tuto temu
Nikto vas o to neziada. Co ak je "tucka" len 13 pripadne 14 rocne dievca? Vsak rastie,jej telo sa meni. Tak ju nechajte tak. Dnesna sprostucka mladez.

theshag

však ale načo tu tá Tucka zakladá takúto priblblú tému? Viem o čo jej ide...aby jej tu každý vypisoval aká je chudá, ale ja jej to nezožerem a nenapíšem, lebo si naoza jmyslím že NIE JE chudá, je trochu pri sebe...

Jeblinky

No Vam to dobre šibe, merať sa jak uplne piče, vobec nejsi tučná, spamätajte sa dievčata ste presne ako to meme, chuda baba a vypusti z papule " som tucna" je to trapne ....a neviem co je ako cool na stehne 41 cm kks muzatky zo seba robte ....ach boze ....co nova generacia to tupsie a tupsie deti .....

Sisprosta

Ty mas 41cm stehna? Naco jej tu nieco vypravas?! Ona ma 164-166 cm...ako spominala. A jej stehna su primerane. Tak isto napisala,ze doktor jej neradi schudnut! Ze mala 45 kg a problemy s menzesom atd. Sak to vysvetlovala. Taketo baby ako ty nemam rad a v zivote by som o ne nezakopol. A to mam veru vela fanyniek. Tucka, si urcite velmi pekna. Nohy mas v poriadku :) bud so sebou spokojna a maj sa rada, doslova ignoruj take blbe kravicky, ako pisala jedna pod tebou :) ma chude nohy a rozumu nikde. :) aj ty mas chude primerane k tvojej vyske, tak pohoda

pomocnica

theshag-Musíš byť veľmi chudá. Nie je vôbec tučná je chudá, ty budeš z tých veľmi chudých(možno keď si nižšia, vyzerá to skvelo primerane) a asi nie veľmi v poriadku(to nemyslím fakt zle), ale keď si myslíš, že si ako slon...Tak pochop. :D To nemá logiku. Len jej tu nedávaj nejaké rozumy, lebo ešte si bude myslieť, že nie je chudá, keď je a naozaj hej. :D má asi o nejakých 8 cm menej ako ja a ja mám veľmi fajn nohy. :D Ale akože ja tam mám svalstvo a tak...:D

Noo neviem, každý by mal robiť tak, aby bol so sebou spokojný, nezáležiac na mierach, váhe...;-)

Pekný deň.