Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
Tucka

50-51 kg, 164-166 cm, 64 cm pás, 54 cm stehná, 81-82 cm boky.
Cítim sa hrozne tučná. Som tučná?
Dievčatá vravia,že áno. V škole ma volajú bomba,kamión a pod. V zrkadle v obchodoch (fotolab,newyorker a pod.) sa cítim v poho, ale doma sa v zrkadle cítim hrozne tučná. Čo mám robiť? Oblečenie nosím XS a nohavice 26-28... Prosím,pomoc

0vecka

nechapem ako si mozes mysliet ze si tucna ... akoze pri najlepsej snahe tam moc toho nevidno co by sa dalo povazovat za nieco naviac

Sofikkkk

Ja mám obvod stehna stehná síce 50 cm ale ja som o dosť nižšia ako ty, čiže mám kratšie nohy a keď som teraz videla tvoju fotku tak som si istá že moje nohy vyzerajú omnoho tucnejsie ako tvoje ..To som si nejak najprv neuvedomila že ty si vyššia ako ja prepac

Sofikkkk

Tvoje nohy nevyzerajú vôbec zle a mnohým mužom sa určite páčia, nie každý chce mať modelku ...A bruško máš úplne ploché a ja len ticho závidím...Tiež som také mala keď som vazila toľko čo ty...A nie je krajšie keď má žena boky a zadok a ploché bruško ako naopak? Sú totiž ženy ktoré majú nohy a ruky ako špáradlá a tuk sa im ukladá len na bruchu a potom vyzerajú ako pavúk a to je vážne hnusné...Ty máš príťažlivú postavu

Tucka

Soffik- cvičím na body trimmeri, skáčem na švihadle (dnes mám pauzu,asi pôjdem behať dnes), začala by som aj drepovať, ale keď jeden vraví,že z drepovania priberiem a druhý,že schudnem.... A nohy mám približne ako ona a tie nohy sú moje dole

Sofikkkk

Ja mám taký pocit že tie tvoje spolužiačky sú nejaké anorekticky ony jedia vôbec keď sú také chudé? A ty si myslíš že mužom sa to páči keď je žena ako tycka ? Ako možno by si mohla nejak na tých stehnách popracovať ale tučná určite niesi veď vážis 50kg a pás máš 64 cm...Tie dievčatá sú pekné kravy keď sa ti smejú, ale im sa to raz vráti neboj

Tucka

Sofikkk- ale potom prečo sa mi smejú? Kvôli závosti? Ony majú tak ploché brucho,že im trčia viac kosti ako mne. Takže o závisť nepôjde

Sofikkkk

Prepáč až teraz som si všimla že pás máš 64 cm...Ako závisť z mojej strany ja mám pás 74 cm ...Ty budeš zrejme typ hruška , ja zase priberám tak rovnomerne do celého tela....Nech ti tu píše kto chce čo chce s driekom 64 cm byt tučná nemôžeš len máš proste väčšie stehná ....Nechudni si pekná

Tucka

Sofikkk- tak čo by som mala cvičiť, aby som si zmenšila obvod stehien? Ja mám inak nohy chudé (aj lýtka). Len jediný tučný bod na nich je pri rozkroku. Ako spomínala tu tá poradkyňa, pomôžu drepy? Výpady? Ja sa bojím,že by mi z toho práve narástli a ich objem sa zväčšil.
Theshag- bol to tvoj názor na mňa. Túto tému som nezaložila preto, aby mi ľudia vraveli,že som chudá,lebo asi nie som. Baby sa mi smejú. Nedokážem sa na seba pozrieť. Bruško mám ploché, nosím aj krátke tričká, ale nohy... Oni ma kvôli nohám odsudzujú. A ja mám 15 rokov.
Ďakujem všetkým za komentáre. Či už zlé alebo dobré. Ale prosím, pochopte ma. Je naozaj nepríjemné, keď vám ľudia povedia niečo citlivé o vašej postave

Nevadi

Theshag,myslím,že tj zakladateľka odpustí. Ale predsa, ty si dospelá ženská, tak ty musíš byť objektívna. :)
Tučka,som výživová poradkyňa. Tučná nie si. No skús do svojho života zaradiť nejaké cvičenie na nohy :) budeš sa cítiť štíhla. TY sa potrebuješ cítiť tak fit,ako fit aj vyzeráš! Lebo si chudá :) napríklad, čo by sme jej,ľudia poradili za cviky? Drepy? Výpady? Podľa mňa áno :) držím palce.

Sofikkkk

No tak ja neviem ....Ja vážim 58 kg a meriam 158 cm a mám 20 rokov a áno viem som tučná :( a dnes som si kvôli tejto téme zmerala stehno a 50 cm a to mám obrovské stehná tak ako nič v zlom ale .......A nejde mi to niako do hlavy lebo ja keď som vazila 50kg tak som mala veľmi chudé nohy a krásne ploché bruško, čiže celá som bola chuducka...Ty moja máš asi malo svalstva lebo inak si to vysvetliť neviem lebo 160cm a 50kg je ideál , to by si mala byť štíhla ako prútik ..Ja som pri váhe 50kg bola tenučká ....Samozrejme dosť dolezity je aj vek a typ postavy