Nadisiel ten spravny cas

Príspevok v téme: Nadisiel ten spravny cas
Kaido

Takze lucim sa s vami vsetkymi, dakujem za rady niektorym uzivatelom, no moj zdravotny stav uz dospel do bodu, kedy je jasne ze smrt bude pre mna vykupenim. Rozlucim sa s priatelmi za tieto dni, rodine necham odkaz a uz ma tu nic nedrzi. Prajem vam stastne zivoty plne lasky, naplnenia, vztahov, zdravia a vsetky tie veci co som ja nikdy nezazil, vazte si zdravie , pretoze je to najlepsia vec aku clovek ma.

No no

Nech sa rozhodnes akokolvek!! Nech ti je cesta lahka a bezbolestna... tiez uvazujem ze sa pridam na tu ...neviem ako ju nazvat..cestu nikam...dufam ze aspon niekam...drz sa...(tam)

Cliattsi

kaido ja som ti písal pod prezývkou cc. Navrhoval som aj hladovku. Mohol by si skúsiť- aspoň 3-dňovú na začiatok. Tým, že obmedzíš príjem jedla, tak ak máš v sebe nejaké patogény, tak sa nebudú mať čím živiť
www.aktuality.sk

www.vladozlatos.com

nasiel som v rychlosti len tieto 2 odkazy. Ale su aj ine. Videl som aj taku stranku, kde jeden opisoval, ako sa z prechladnutia dostal pomocou 3 dnoveho hladu a myslím že aj vit. C. Lenze ked si ty vycerpany, moze to byt iny problem.
Pokial ti zisti infektolog CMV alebo EBV, potom -> MONOLAURIN.
Ak ti to zistovat nebude, mozes si to dat urobit sam, ale nieco to stoji.
Si teraz na PN? Platia ti nejaké normálne peniaze aspoň?

tmv

Ked mas palenie pri moceni nech ti poriadne vysetria moc aj oblicky, pytaj si aj vysetrenie na ureaplazmy, mykoplazmy, chlamydie..., asi mozes ziadat aj na koznom...

Kaido

ModraObloha
Nebude tu pisat konkretne sposoby, ale je ich vela bezbolestnych, tak nieco z toho. Ja tiez naivne cakam ze sa nieco zlepsi a nic, iba sa to zhorsuje, som na tom uz tak zle ze cely den prelezim a prespim v posteli, do prace nie som schopny dojst.

Cliattsi
Ako ja mam obvodneho celkom dobreho, vzdy mi da priepustku alebo vymenny listok, navyse BA je pre mna daleko.

mtv
Listok na infekcnu uz mam, len sa musim objednat, na nefrologicku preco?

Cliattsi

Kaido má pravdep. nejakú infekciu. Ked budes chciet, mozem ti poradit vseob. lekara, pokial by ti nevadilo, ze bude z BA. Ten ti verit urcite bude. Mozno sa to trochu pohne dopredu.