Nadisiel ten spravny cas

Príspevok v téme: Nadisiel ten spravny cas
Kaido

Takze lucim sa s vami vsetkymi, dakujem za rady niektorym uzivatelom, no moj zdravotny stav uz dospel do bodu, kedy je jasne ze smrt bude pre mna vykupenim. Rozlucim sa s priatelmi za tieto dni, rodine necham odkaz a uz ma tu nic nedrzi. Prajem vam stastne zivoty plne lasky, naplnenia, vztahov, zdravia a vsetky tie veci co som ja nikdy nezazil, vazte si zdravie , pretoze je to najlepsia vec aku clovek ma.

Cliattsi

ľudia sú takíto špinaví hajzli. To sa inak nedá nazvať.
Ale takto.
To, čo mám ja u seba doma, by ti mohlo teoreticky aj prakticky pomôcť.
Čo sa týka peňazí a zdravia som na tom dá sa povedať lepšie ako ty.
Síce sa to tu na fóre asi ešte nestalo, ale navrhujem ti, že by som ti poslal ten pestrec (ja už som si kúru spravil a zostalo mi) a ešte jednu vec na posilnenie imunity a možno ešte jednu vec (kt. teraz ešte nemám- monolaurin) na ničenie vírusov, ale aj škodlivých baktérií. Je ale otázne, či to budem objednávať (monolaurin).
Čiže by si mi dal adresu -napíšeš mi na email a ja by som ti to tam poslal niekedy bud. týždeň. S tým, že peniaze nechcem a tvoju adresu a meno tu nezverejním. ale bude ma zaujímať, či sa to aspoň trochu po tom zmenilo. Ale keď budeš chcieť, môžem ti to poslať aj na poštu v tvojom meste/dedine, kde bývaš, ale budem aj tak potrebovať tvoje meno, alebo inej osoby, ktorá to prevezme. Malo by sa to zmestiť do obálky.

Kaido

Cliattsi
Oficialne zarobim 300eur, takze aj keby som mal PN na 200 eur tak je to malo. A kolko aj tak myslis ze mi da doktor pn? Maximalne na mesiac, ved nema ani diagnozu, kvoli ktorej by ma mohol dat na dlhsie. A takisto by ma vyhodili z domu kebyze dlhsie nepracujem(toto sa u nas uz bohuzial riesilo).

Cliattsi

Aha.
Ale mozem za seba povedat, ZE TO NENI OBYCAJNY CAJ, AKO KED SI DAS POVEDZME LIPOVY ATD.

No a pn-ka sa tusim pocita z vymer. zakladu. Ja som mal napr. plat ciste 620 a pn mi chodi tak okolo 530. Neviem ako je to u teba. Cize nemam 310 euro na mesiac.
Ale co ine som ti mohol poradit, ked uz nevladzes. Odporucil by som ti ale aj tak volno, tak by bolo lepsie, keby si sa bol opytat na soc. poistovni, kolko by ti dali PN pri tvojej vyplate.
Napis kolko teda zarabas.
Nemala by to byt teda polovicka z toho, co teraz zarobis, ale viac.

A teraz ked nebudes chodit do roboty, tak ta mozno prepustia a novu pracu asi nenajdes. Tak je mozno aj preto lepsie PN(ak by sa to financne dalo).

Kaido

Hokkaida
To ze som tu znamena ze stale trpim, virs ake je tazke najst odvahu to spravit, ze ak sa to nepodari budem dozivotne na psychiatrii alebo budem kripel na voziku?
Nechapem ako moze byt niekto takto bezcitny ako ty, ja mam mozno kopu chorob, znicenu psychiku ale nikdy dufam nebudem mat taku bezcitnost a chladne srdce ako ty. Ti neprajem ani na par hodin prezit to utrpenie co zazivam. A vraj lutost, to si schovaj nikde som o nu neziadal. Uboziak co si len buchne do skoro mrtveho cloveka, blahozelam. Ale dakujem ti prispel si mi k dalsiemu dovodu to naozaj spravit.

Cliattsi
Ja neviem, minul som dost penazi na kadejake doplnky absolutne nic mi nepomohlo, preto som sketicky. Kupit si to mozem, ked budem mat nejake fimancie. Na pn nemozem ist pretoze mam strasne maly plat a aj z neho zarabam "oficialne" iba polovicu, takze PN by som mal 55% z tej polovici a to je vazne nic, tak tyzden na prezitie, proste to nepripada do uvahy.

Cliattsi

no a čo tak skúsiť ísť za doktorom, nech ťa vypíše na PN. SI PRÁCE NESCHOPNÝ. Mal by si zatiaľ žiť z nemocenských dávok. Skúšal si to?

Ja som z TT.

No a mám pocit, že som ti radil aj užívanie semena pestreca mariánskeho. Nie je to drahé 1 sáčok-2 eurá. A mne to veľmi pomohlo na únavu a vyčerpanie, že ma to až prekvapilo. aaj v robote sa to prejavilo. nepíšem somariny. Myslím, že by si toto určite mal vyskúšať. Skúšal si to?
Aj na Zdravie.sk o tom píšu: www.zdravie.sk

cirhóza, steatoza, žltačka
tráviace problémy
problémy so stolicou, hemoroidy
kožné ochorenia, vrátane akné
metastázy na pečeni, stukovatelá pečeň
syndróm vyhorenia
únava, migrény
endometrióza
alergie
cholesterol, krvný tlak
škodlivé účinky farmaceutických liekov
vredy predkolenia
gynekologické problémy, neplodnosť, biely výtok
pľúcne ťažkosti.

Vuyskúšaj a naozaj sem napíš. Zajtra si to kúp, z lekárne sa mi osvedčil od firmy HERBEX. Ostatné boli menej kvalitné. Z toho všetkého čo som videl, je asi najlepší. Treba ale aj tak pozrieť, či tam nie je nejaký kamienok, alebo iné semienko (prečistiť). Ale ešte kvalitnejšie semeno som našiel tam, kde predávajú sypané čaje.
Celé semeno musíš dať do papiera a rozbúchať mažiarom alebo dlažob. kockami (tak to robím ja).
1 polievk. lyžicu kopcom ráno a 1 večer (ak sa nemýlim).

Ja mám ale pocit, že keď sem aj píšem niektoré rady, tak to nikto nevyskúša. Tak by som bol rád, keby si to urobil aspoň ty a ozval sa ako to zabralo po 3 dňoch. Treba ale vylúčiť sladkosti.
Chápem,že si zničený, ale aj po tolkých neúspechoch treba sa ešte zodvihnúť zo zeme a skúšať ešte možnosti, kt. si nevyskúšal.

Hokkaida

Kaido ešte si stále tu? Veď už niekoľko dní meleš, že si vezmeš život. O čo ti ide? Aby ťa tu ľudia ľutovali? Presviedcali že samovražda nieje riešenie? Keby si to chcel spraviť už dávno to spravíš bez toho aby si sa tu ešte vykecaval.

Badday

Mi to pripomina moje stavy spred asi 9r. Presne tie iste priznaky. Zistena rozsiahla potravinova intolerancia. Len to vo mne spalo a stres z narocnej prace to vtedy spustil. Tak mi to bolo vysvetlene. Trvalo mi dva roky sa z toho vylizat, u mna prepukla PP a uzkost. A potom sa mi to raz aj vratilo, asi pred 5r. a trvalo to stvrt az pol roka. Nikto nevie kedy to pride znova a ci vobec. Dakujem za kazdy jeden den, to nikto nepochopi co tym nepresiel

Kaido

Cliattsi
TN kraj

jjoe
Mne nepomoze uz asi nic a urcite nie nejake chemicke prasky.

Pomaly sa pripravujem na najhorsie. Zajtra nejdem do prace, je mi strasne zle, neda sa mi zaspat, do toho stale niekto zazina a chodi vedla izbi. Proste sa to neda, ja uz nemam narok ani na obycajny spanok. Je mi tak strasne zle, tazko sa dycha, stale unaveny, tesim sa ako si konecne zoberiem zivot, uz sa to neda zvladat.

jjoe

Chápem ťa Kaido. Viem čo je to bolesť (brucha) a úzkosti už 30 rokov. Zatiaľ som to nevzdal. Vždy hľadám možnosti, čo by mi pomohlo. Trocha mi pomohlo AD (escitalopram). Bol som niekoľkokrát v nemoznici. Takže je to na tebe, možno sa časomm nájde liek aj na tvoje problémy. Maj sa.