Nadisiel ten spravny cas

Príspevok v téme: Nadisiel ten spravny cas
Kaido

Takze lucim sa s vami vsetkymi, dakujem za rady niektorym uzivatelom, no moj zdravotny stav uz dospel do bodu, kedy je jasne ze smrt bude pre mna vykupenim. Rozlucim sa s priatelmi za tieto dni, rodine necham odkaz a uz ma tu nic nedrzi. Prajem vam stastne zivoty plne lasky, naplnenia, vztahov, zdravia a vsetky tie veci co som ja nikdy nezazil, vazte si zdravie , pretoze je to najlepsia vec aku clovek ma.

Kaido

ModraObloha
Probiotika som samozrejme skusal, ziadna zmena po nich.

Neviem7991
Tak mi povedz aka je ta cesta, pretoze ja 2 roky tapam stale a nic. A aj ked mam este ako tak triezve uvazovanie, tak mi stale vychadza nech sa pozriem na to z kazdej strany lepsie smrt ako prezivat kazdy den tlaky na hrudi, zaludku, zle od zaludka, zle travenie, busenie srdca. Do toho musim este normalne fungovat ako zdravy clovek, lebo vsak ked mi je nahodou zle a nepridem do prace alebo nevladzem ist s kamosmi von tak pocujem len to ze nemam plakat stale a opustat sa a bojovat, ved mi nic nie je ''mas to iba v hlave''. Ale ti ludia necitia ani z 1% ako sa ja citim a toto mi rozpravaju, tazko potom chciet zit v takejto situacii. To by som radsej naveky zaspal a necitil nic, preto tie samovrazedne myslienky.

Neviem7991

Kaido, prepáč nečítal som celú tému. Je mi to naozaj ľúto, že si na tom tak zle, ale myslím si že treba bojovať vždy do posledných síl. Vždy je nejaká cesta, smrť znamená len prehru...
Ja mám 20 r a od 16 rokoch trpim nevyliečiteľnou chorobou, tiež ma to obmedzuje, ale učím sa s tým žiť... nemôžem povedať, že som na tom až tak zle ako ty, a možno aj preto si neviem predstaviť ako sa cítiš

ModraObloha

Kaido, ahoj, neviem ako to je s prípravkami proti baktériám a vírusom, ale poviem ti že ja som ich užil veľmi veľa.. veľa druhov.. napríklad
Citricidal (original) aj fake
Serapeptasa, mačací pazúr, berberine, no v skratke veľa..
A v momentálnom stave mi pomohli probiotika.. čo je opak.. polroka ak nie viac mam problémy so zápalom uši alebo proste tam je nejaká bolesť.. skúsil som antibiotika, kvapky, výplach nosu.. olejčeky a nič.. išlo ma doslova poraziť.. užívam asi 1 týždeň probiotiká a uši ma bolia fakt slabúčko alebo vôbec.. aspoň dačo.. takto sa žiť nedá.. takže možno by si mohol skúsiť probiotiká ak si teda neskúsil ak áno tak neviem.

Angiee ešte som ti zabudol napísať asi to najpodstatnejšie.. potešilo ma to že mám tú šancu ako každý iný.. že ma niekto dokáže pochopiť aj keď doteraz to bolo len nešťastie a trápenie sa.. no dáva mi to kúsok nádej.. že existuje niekto pre koho toto všetko ma zmysel pretrpieť. Zahrialo ma to pri srdci. Ak by si si chcela popísať tak tu dávam na seba e-mail (červená obálka vedľa mena) Ak nie aj tak vďaka.. :) Snaď bude lepšie.

Cliattsi

Ja si myslim,že ako povinnost by to mala byt, ale oni to maju vselijako s poistovnami,takže ti to mozno nebudu chciet urobit.
Ja naozaj neviem,co moze byt pricina..Ale ak je to toto, mozno by nemuselo byt odveci to objednat z iherbu (usa). Nie je to zas take drahe-5 eur za 1 balenie.
ohladom tych testov vela toho neviem a tiez neviem moc o davkovani monolaurinu. Ale je bezpecny aj vo vysokych davkach. A je urceny na nicenie virusov. Na ceny sa mozes opytat v laboratoriu. Oni ti o tom viac povedia.

Mozno je tam ina infekcia- chlamydia,ale nespominal si biely povlak na jazyku ( a tiez nie som si isty,ci je to typicky znak).

Kaido

Ano zijem, aj ked zitim sa to neda nazvat.

Cliattsi
Ta hladovka neviem ,potrebujem skor pribrat, navyse ked pracujem musim nieco zjest, to sa mi proste neda bez toho.
Kolko stoja ties testy? Neni ich povinnostou to spravit ked je cloveku zle a ma vymenny listok?

Neviem7991
Ved a citas si temu? Ja mam totalne znicnene zdravie, obmedzujuce ma vo vsetkych oblastaich zivota, do toho musim pracovat ako zdravy clovek a vsetko co sa od takeho jedinca ocakava, to ma byt vyhra?
Navyse moj zdravotny stav je zly po fyzickej aj psychickej stranke, takz enic horsie uz ani nemoze byt.

ModraObloha

Angiie, myslíš ? Ja mam niekedy problem vydržat sam so sebou, takže neviem. Prežila si niekedy niečo podobné? Alebo prežívaš ?

Neviem7991

... k tomuto napíšem len toľko že ten čo môže žiť tak nechce, a ten kto žiť chce tak nemôže...
Viem, že niektorý ľudia veľmi trpia napr. psychicky, ale treba naozaj o tom porozmýšľať a snažiť sa to nejakým spôsobom vyriešiť, ukončením života pridáš zbytočne trápenie niekomu inému. A tak ako som už napísal na začiatku sú ľudia, ktorý chcú žiť, ale nemôžu napr. pre nejakú nevyliečiteľnú chorobu. Oni by za ten život, ktorý niekto len tak utrati dali všetko čo majú, len aby mohli žiť.