Nadisiel ten spravny cas

Príspevok v téme: Nadisiel ten spravny cas
Kaido

Takze lucim sa s vami vsetkymi, dakujem za rady niektorym uzivatelom, no moj zdravotny stav uz dospel do bodu, kedy je jasne ze smrt bude pre mna vykupenim. Rozlucim sa s priatelmi za tieto dni, rodine necham odkaz a uz ma tu nic nedrzi. Prajem vam stastne zivoty plne lasky, naplnenia, vztahov, zdravia a vsetky tie veci co som ja nikdy nezazil, vazte si zdravie , pretoze je to najlepsia vec aku clovek ma.

bezoo

kniha sa vola lečiva detoxikace hladem .. je po česky dosť veciam som nerozumel ale dost som sa dozvedel čiže fajn a je od gennadij malachova, to bol doktor ktorý sa tým zaoberal...

a chcel by som sa hlavne zbaviť veci ktoré v mojom organizme nemajú čo robiť a ako prevencia proti dalšim javom ... a hlavne koly psychike

momentálne mam 3 dnovu hladovku konči zajtra čiže dnes je 2 deň a zjedol by som aj tehly :D ale dosť o jedle pri hladovaní nesmieš nato myslieť, teda môžeš ale potom sa ťažko dava preč myšlienka o jedle však asi poznáte :D

a ten klystír da sa to aj inými spôsobmi napríklad pred hladovaním si dat nejaké prehanacie čaje atd ale v tomto ešte nemám jasno ale nebudem ešte potrebovať klystír bude mi stačiť 5 dnová hladovka za môj ciel (za tedy) .

nečuli ste aj o lunárnom cykle ? že vraj hladovka je najlepšia keď sa začne v určite dni nie jak si človek zmysli... a naj je na ňu sa pripravovať 3 dni pred nejedenim žiadneho masa a prejedania sa nech si telo zvyka

Cliattsi

Ja mam nieco nad 30. Ale vek nie je podla mna pidstatny. Ide o to, co chce clovek pre seba urobit a preco to chce. A aku konkretne knihu citas?
Bez klystiru moze byt dlhodobejsia hladovka riziko.
A chces sa zbavit aj urc. zdrav. problemov?

bezo

ja mam tiež knihu o hladovani strašne ma to zaujalo a za den prečitam aj 40 stran čo som v živote nikdy nedokazal z nejakej knihy dat tolko stran :D

klystyr som nikdy nemal ani mat nebudem nwm vyznie strašidelne pre mna

teraz idem 3 dnovu a potom už konečne 5 dnovu a naštudovaneho mam až moc :D viem že ked budem mat len 3 dnovu nič extra mi to neda maximalne to že budem pripraveny na viac dni hladovania a troška sa zregeneruje traviaca sustava

vy mate kolko rokov ?

Cliattsi

Bezoo, už som myslel, že mi nenapíšeš. Ale aspon niekto je tu, kto aktivne hladuje :).

Tak ja son so skúšal raz, ale došlo mi tak od žalúdka zvláštne, že som radšej začal jesť.
Potom som skúšal 2.x, vtedy som predtým použil aj klystír a vtedy som vydržal 3 dni.

Potom som skúšal 1 deň, dalo sa, chcel som aj pokračovať, ale zas mi nebolo od žaludka moc dobre. Tak som sa najedol.

Je to dobre, že máš také skúsenosti.
A použil si aj klystír pred tým? Robil si aj klystýr močom? Ja ano.

A hladovka sa sklada z niekolkych faz. Mas to nastudovane? Lebo tu planovanu 5 dnovu hladovku by si mal prisposobit tvojmu telu, ako na to reaguje, lebo prebiehaju rozne zmeny v metabolizme aj pocite hladu a podla toho sa ukoncuje tato dlhsia hladovka (pise o tom napr. Vilma Partykova - Hladovění pro zdraví).

Bezoo

Clitsi jasnacka uz som skusal 5 krat po 36 hodin a teraz sa chystam aspon na 5 dnovu a skusim co mi to spravi... A ty si ako natom?

Cliattsi

Bezo-ja si to tiez myslím. Už som mu aj hladovku navrhoval. A už si aj skúšal, alebo ešte nie? Ja som si už kúpil aj knihy o tom. Prečítané, len neviem kedy začať. Nie sú teraz vhodné podmienky.

Von Kratzmar

Na vážne choroby by mali zaviesť eutonáziu, lebo nejaké veľké bolesti atď. To nemá zmyseľ. Dotyčný už asi nežije ale súhlasím. Keby som že brutálnu chorobu nejakú tak by som podpísal eutonáziu.

bezo

ahoj keby som nemal čo stratiť určite by som skúsil hladovať ... mam sice len 18 ale už som O tom prečítal veľmi veľa veci a hladovka ma korene už v dávnych dobách, na internete sa dočítaš že to je zle maximálne od doktorov kt to máju Zakázane pisat že hladovka je liečive,však predsa by farmaceuticky priemysel nezarabal tolko...

Kaido

Cliattsi
Tak to ti dakujem pekne, ale zas nechcem byt za socku, ktorej daju zadarmo veci, tak minimalne to postovne aspon preplatim, ale moc si od toho neslubuj ja uz som poskusal tolko roznych veci a nic nepomohlo. Skusit mozem. No teraz ma cakaju 3 tyzdne ATB lebo mi nieco nasli v ejakulate, aj som zalozil novu temu.

ModraObloha

Zdarec Kaido... celkom ta chápem... Jednak po zdravotnej stránke a na druhú stranu aj toho čo sa týka rodina atď.. Ja okrem blízkej rodiny nemám nikoho kto by mi veril.. každý mi len tlačí do hlavy.. že som hypochonder, namýšlam si choroby že ich vyhladávam na internete a potom si to privolávam.. do očí mi to povedia.. ked som chcel vyšetrenie od lekára tak sa odvolal na 3-4 roky stare testy ktore boli dobré a povedal mi presne to iste.. psychosomatické problémy.. hypochonder.. moc sa tým zaoberám atď.. úprimne nie som poriadne práce schopný.. pomáham doma čo vládzem inak nič.. pochopenie od blízkých ľudi som sa moc nedočkal... nemám nikoho komu by som sa zdôveril a videl úprimné pochopenie a snahu pomôcť mi.. je to tažké.. mam veľa problémov už asi 5 rokov, úprimne ak by takto doktori odbili ludí tak väčšina by hladala hocijakú pomoc.. takže sa snažím si pomôcť ako viem.. zaujímam sa o svoj problém ale to doktorom asi vadí.. pretože presne to ti povedia.. nehladať na internete chorobi atď.. nepozorovať sa a podobné kraviny.. keby to maju oni sami tak by robili to isté ale môžu si dovoliť to povedať pretože oni cítiť to čo ja nikdy nebudú... posledné dni sa mi kusoček uľavilo kvoli probiotikám, píšeš že si ich skúsil, no ja som tiež súsil veľa ale väčšina je nanič pretože ti ich kyselina zničí.. takže učinok je minimalny alebo len placebo.. skús si kupit kyselinu chlorovodikovú (žaludočnu) alebo Betain HCL a davaj si to po jedle.. a potom si ešte kup nejake enzymy.. tiež mam problémy s nafukovaním atď.. ale toto zaručene pomôže... ohladom pestreca marianskeho čo ti radí typek (neviem meno sorry) podo mnou je to fajn.. dobre to pomáha na pečeň a žlčník.. kup si cele semena ale určite ich nedrť ako píše on.. požuj ich 20 minut pred jedlom jednu čajovu lyžičku 3x denne, ked ich rozdrvíš straca to učinok.. preto je dobre to proste dlhšie v sebe žuť kym není z toho proste len "štava" a preglgneš.. stojí to fakt par eur to si dovolíš aj s tvojím platom.. prajem ti nech sa ti darí ja ta chapem a súcitim s tebou.. najhoršie na tom je že prave v takýchto chvílach čaka od ludí čo ma rad že mu pomôžu a vtedy sa ukaže že ludia absolutne nevedia chápat a vcitit sa do iných.. vieš ako sa hovorí.. sýty hladnému neverí... presne takto to je aj ked je človek chorý.. každý ti povie tie bájky že zmen myslenie.. a podobne.. kašli na to.. ja to berem takto ked sa cítim zle.. - Nemusím presviedčat nikoho o mojom stave, nik nežije môj život nik nevie ako sa citím tak prečo by som sa mal nimi zaoberať.. proste napíšem to asi trochu blbo ale - myslím na seba nie na ostatných.. nesnaž sa druhých presviedčat o tvojom probléme tí skutočný priatelia to pochopia... alebo ludia čo proste zažili rovnaké peklo.. :) Pišem to teraz sice ako keby som nemal problémy ale ver že momentálne sa cítim celkom smutný mierne v depresiach.. s bolestou hlavy a chrbtice.. popri tom mam lahku formu derealizacie alebo depersonalizacie.. nedokážem poriadne premýšlať ani vnímať okolie a tiež mam problémy s pamäťou. Takže skus aspon pestrec, pripade aj tu kyselinu chlorovodikovú si pozri na nete.. ludom to pomáha a aj mne.. sam to užívam.. lenže ja mam toho fak moc takže toto ma aspon ako tak drží.. tak veľa štastia nech ti je lepšie..