Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!

Príspevok v téme: Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!
ninuška

Prosím vás poradte čo na zápal moč.mechúra=bolesti,rezanie pri močení,časte nutkanie na moč.Tá bolesť sa nedá vydržať!Celú noc som pila urologický čaj. Poradte čo pomôže?Je nutné ísť k lekárovi, užívať nejaké lieky,alebo to prejde pitím urologického čaju?
Všetkým ďakujem za odpovede.

emanulka

- Katinaa nevidím dôvod na to aby si niečo menila, keď máš niečo oskúšané a vieš, že sa na to môžeš spoľahnúť. :) -

katinaa20

Preco pouzivat nieco ine, ked mam oskusane, ze Wobenzym mi pomohol pri tychto problemoch, aby som sa ich zbavila a aby sa mi nevratili? Ked uz mam nieco vyskusane a overene, tak ja ozaj nevidim dovod na to aby som este skusala nieco ine, co tozvie ci by malo vobec zmysel :)

Cliattsi

A namiesto Wobenzýmu môžete použiť kapsule QUERCETIN S BROMELAINOM (Ja som použil od firmy Now) a potom asi za 30 minut si dať Kapucinka väčšia ( ja od f. eden pharma) toto 3 x denne. Potom medzi tym vlitamin C 1000mg x 3 za deň. Piť viac vody. Myslím si, že tu nebolo vysvetlené, prečo ten Wobenzym. Ide o to, že zabraňuje prichytávaniu baktérie E. coli, kt. vraj ma na svedomí 90 percent zápalov moč. ciest. To isté by mal robiť aj Bromelain+ Quercetin. (iné enzýmy, ibaže prírodné, ale vraj sa.môže vyskyt. alerg. reakcia pre tých, kt. neznášajú ananás. ) Potom sa použije na to KAPUCÍNKA.. Odporúčam s jedlom obidve.

Ja mám túto kúru asi 2 týždne. Nemám ale pocit, že by to bolo definit. preč. Ešte posilnite inunitu - vilcacora prášok (f. phoenix pharma).

Ale našiel som fórum, kde sa odporúča MMS. A s dobrým vulýsledkom. Podľa mňa lepšie než atb, kt. len zvyšujú rezistenciu baktérií.

Zvažujem preto cestu MMS. MULTIPLE MIRACLE SUPPLEMENT.

Efekt som dosiahol aj so samotnou kapucínkou už po 3 dňoch ustúpilo pálenie.

A pamätajte si,.že min. 80% lekárov vám nepovie, že lieky zvýšia rezistenciu baktérií a tie, ktoré zostanú po liečbe v moč. trakte budú odolnejšie a ťažšie sa toho zbavíte. Na MMS nie je rezistencia našťastie :)

kristiyna

vela pravdy tu zaznelo a myslim, ze ak si clovek ktory ma tento problem z toho nieco vezme tak mu to dokaze dat mnoho :)

katinaa20

Netreba sa opustat a lutovat, ale treba posilnovat imunitu a potom odozneju aj problemy ako je zapal mocoveho mechura, ktory teda ja osobne neprajem v zivote nikomu zazit :)

tamirilka

...dokaze vycerpat...ale to je presne dovod...preco treba tomu venovat zvysenu pozornost...uz ked citime, ze sme trochu vycerpany, treba sa tomu postavit celom...

adellline

..zapal vznika ked imunita nevie telo uz branit..ked je oslabena..nejako narusena..preto prvym krokom by malo byt posilnenie a liecba imunity..na to je vhodny Wobenzym..ktory imunite vie vyrazne pomoct a tym padom vies liecit aj zapal..ktory dokaze cloveka velmi vycerpat..len dolezita je aj pravidelnost v uzivani..

helencita

Antibiotiká nie sú zakaždým riešením, niekedy áno, ale nie vždy, často je potrebné len dať imunitu do formy, do dobrého stavu aby zápal sa do tela nedostal :)

Rescue84

MOČOVÉ A LEDVINOVÉ POTÍŽE – Alfa, Tau, Slim Drink alternativna medicina funguje na 100% mám stím prax tiež som zažival tu bolest čo máš vieš ako sa vraví kto nevyskuša je skepticky ako ten čo vyskušla funguje to

Yannah6

No ja jedine urinal :) Vždy keď sa vrátim zo zahraničia mám také problémy ako ty, tak drmax to istí. Ešteže sa dá nakupovať už aj cez internet :D Aj teraz som si objednala tri balenia- -odkaz odstránený-