Zlatá žila

Príspevok v téme: Zlatá žila
anonym_877

mam mini problem. po velkej potrebe ma hrozne boli konecnik. je to trosku blbe, ked o tom pisem. ale uz som aj riadne krvacala. co mam robit? k lekarovi sa aj bojim aj hanbim ist. moja mama bola operovana na zlatu zilu. aj brat krvacal a isiel k lekarovi a ono to preslo. ale ako hovorim, tak sa hanbim tam ist. to vysetrenie vraj bolo riadne neprijemne a ze to bolelo. co je to vlastne zlata zila? moze sa aj mne nieco stat, ked nepojdem k lekarovi? ak ano, tak co sa mi moze stat? moze to ovplyvnit moje buduce povolanie maminy? je to vysetrenie criev? poradte mi, prosim, co mam robit. naposledy som bola na "velkej potrebe" pred par dnami a teraz to boli a este neprestalo. bojim sa.

Ivka 1

Svrbenie , pálenie,mierne krvácanie, niekedy bolesť sú sprievodné znaky pre hemoroidy. Veľmi dobrá mastička je Dobexil-H . Dôležitý je dostatočný pitný režim 0,3 dcl/10 kg váhy, ďalej dbajte na dostatok vlákniny v strave, zelenina ,ovocie . Stolica by mala byť pravidelná a polotuhá . Ešte je dobré robiť si sedacie kúpele v odvare z dubovej kôry.

jarecku_5423

dobry den asy pred troma mesiacmy som krvacal zo stolicy a potom ma to aj preslo od strachu ale us nekrvacam bol som us aj klekarovy a dal mi cipky ale dakedy ma to paly a velmy sa bujim prosim vas pomoste my us normalne nevlazdem dakujem cakam na odpovet

159357

je mi to trápne mám 16 rokov a pri konečníku z vonkajšej strany mi akokeby niečo vyrastlo neviem čo to je prosim pomožte mi veľmi sa bojím. pri poterebe ma boli konecnik ale nekrvacam ...čo to je som zufala:(

sara9510

Dobry den. Mam 17 rokov a asi pred polrokom som bola u doktorky s tym ze krvacam pri stolici. Povedala ze t oje asi len ranka ze to sa casom zahoji. Lenze pred par dnami som si vsimla ten skaredy vyrastok ktory ale nieje fialovy. Stolicu mavam bolestivu a svrbieva ma to. Mozu to byt hemoroidy aj v takom nizkom veku? A k akemu doktorovi s tym mam ist?

Ivka 1

Hermi klystír je dobré pred zavádzaním do konečníka natrieť vazelinou. Vtedy sa určite nemôže nič stať.

linduska

Hermi, podla mna,klistir len prospiera, pomaha tomu, aby si prave zlatu zilu nedostala...je to vynikajuci sposob cistenia hrubeho creva, citala som o tom celu knihu,nemusis sa nicoho obavat...ja som uz mala zlatu zilu hemoroidy, bola som na laserovej operacii a odvtedz praktizujem vyplach creva.

hermi

cau mam taku drobnu premna dolezitu otazku mozem dostat zlatu zili alebo nejak inac si ublizit pravidelnym klistiom ( cistou vodou )uz asi jeden rok
cakam len seriozne odpovede
dakujem